آمازون شکایت کرد پس از نیویورک کارگر به ارمغان می آورد coronavirus خانه پسر عموی میرد

نیویورک ژوئن 4 Amazon.com Inc شده است شکایت به اتهام ترویج گسترش coronavirus توسط الزامی شرایط نا امن کار باعث

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399

نیویورک ژوئن 4

Amazon.com Inc شده است شکایت به اتهام ترویج گسترش coronavirus توسط الزامی شرایط نا امن کار باعث حداقل یک کارمند به قرارداد COVID-19 آوردن آن به خانه و دیدن پسر عموی او می میرند.

شکایت ثبت شده در روز چهارشنبه در دادگاه فدرال در بروکلین نیویورک توسط سه نفر از کارکنان JFK8 مرکز پاسخگویی در استاتن آیلند و توسط اعضای خانواده است.

یک کارمند باربارا چندلر گفت: او آزمایش مثبت برای COVID-19 در ماه مارس و بعد از آن دیدم چندین اعضای خانواده بیمار از جمله پسر عموی خود که فوت در 7 آوریل.

طرح دعوی در دادگاه گفت: آمازون ساخته شده است JFK8 که در مورد استخدام 5,000 یک "محل خطر" مانع تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus, پخش كردن, افزایش بهره وری در هزینه های ایمنی.

آن گفت آمازون نیروهای کارکنان به کار در "گیج کننده سرعت حتی اگر انجام این کار جلوگیری از آنها را از لحاظ اجتماعی فاصله شستن دست های خود و مطابق با اصول بهداشتی خود را به کار گرفته است."

آمازون نیست اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه گفت که از آن همواره به دنبال راهنمایی از مقامات بهداشت و ایمنی محل کار کارشناسان پس از coronavirus همه گیر آغاز شد.

سیاتل-بر اساس شرکت بهره مند است که این بیماری همه گیر بسیاری از مصرف کنندگان قادر به بازدید از فروشگاه های فیزیکی به فروشگاه آنلاین ،

اتحادیه های کارمندان دولتی و برخی از کارکنان گسله آمازون درمان کارگران از جمله شلیک برخی از انتقاد از انبار شرایط.

مدیر اجرایی جف بزوس گفت: در هفته گذشته که شرکت آمازون از کار اخراج نیست مردم برای چنین انتقاد.

آمازون در حال گذراندن بیش از 800 میلیون دلار در coronavirus ایمنی در این سال برای اولین بار نیمی از جمله تمیز کردن درجه حرارت چک و ماسک صورت.

حداقل 800 کارگران در آمریکا مراکز توزیع باید آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به یک کارمند غیر رسمی شمارش.

آمازون به پایان رسید 2019 با 798,000 معرفی کامل و پاره وقت کارکنان.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک دستور نیاز است که آمازون با رعایت ایمنی کارگر و مزاحمت عمومی قوانین و مجازات کارکنان که توسعه COVID-19 علائم و یا قرنطینه می شوند. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن