مجله آمریکایی forewarns از ویروس آنفلوآنزای سویه در خوک ها در چین به عنوان تهدید بالقوه برای انسان

ویروس خرس 2009 همه گیر (pdm/09) و سه گانه-reassortant (EN)-مشتق داخلی ژن که یافت شده است که غالب در swines پس

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
ویروس خرس 2009 همه گیر (pdm/09) و سه گانه-reassortant (EN)-مشتق داخلی ژن که یافت شده است که غالب در swines پس از سال 2016 مقاله اضافه شده است. (تصویر نماینده)

حتی قبل از جهان می تواند به پیدا کردن راه هایی برای کنترل گسترش Covid-19 یک مجله آمریکایی به تصدیق همه کشورها و بهداشت حرفه ای در سراسر جهان امکان دیگر همه گیر ناشی از ویروس آنفلوانزا که می تواند به انسان انتقال از خوک. این سویه از ویروس در چینی خوک تحت نظارت خرس شباهت با 2009 H1N1 همه گیر پژوهش کاغذ یادداشت. نتايج گزارش شده توسط مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم (PNAS) یک مجله آمریکایی است که انجام تحقیقات بر روی خوک ها در چین تحت نظارت از سال 2011 است.

بر اساس ویروس آنفلوانزا نظارت از خوک ها از سال 2011 تا 2018 در چین, ما شناسایی ژنوتیپ 4 (G4) reassortant اوراسیا مرغی-مانند (EA) ویروس H1N1 این مجله آمریکایی ، ویروس خرس 2009 همه گیر (pdm/09) و سه گانه-reassortant (EN)-مشتق داخلی ژن که یافت شده است که غالب در swines پس از سال 2016 مقاله اضافه شده است.

اخبار مرتبط

این مقاله همچنین تأکید بر این واقعیت است که G4 ویروس یک عفونت رای درست مثل سال 2009 همه گیر H1N1 ویروس گسترش یافته است.

شبیه به 2009 پاندمی ویروس G4 ویروس تولید بالاتر و فرزندان ویروس در سلول های اپی تلیال از بدن انسان و بالا را نشان می دهد عفونت نرخ کاغذ می یابد. یکی دیگر از یافته های این گزارش است که شوم تر است این واقعیت است که جمعیت قابل توجهی از کارگران که در کار خوکی صنعت آلوده شده با ویروس تحقیقات نشان داده که بر اساس آنها بررسی سرولوژيک.

10.4 درصد از گوشت خوک-کارگران صنعت در میان مواجهه شغلی جمعیت مثبت شدند G4 EA ویروس H1N1 در گروه سنی 18 تا 35 سال پژوهش می یابد. این یافته ها نشان می دهد که G4 EA ویروس H1N1 به دست آورد افزايش بشر عفونت و مانند ویروس را افزایش می دهد نگرانی ممکن است به صورت بالقوه نسل های آینده از بیماری های همه گیر در این پژوهش می افزاید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب