روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل پدر و مادر رویکرد پاکستان SC در برابر تبرئه متهم

اسلام آباد, آوریل 3 پدر و مادر مقتول روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل اند با نزدیک شدن به پاکستان دیوان عالی کش

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399

اسلام آباد, آوریل 3

پدر و مادر مقتول روزنامه نگار آمریکایی دانیل پرل اند با نزدیک شدن به پاکستان دیوان عالی کشور در برابر سند دادگاه بالا (SHC) حکم acquitting و انتشار نخست متهم در فرزندان خود را به قتل 18 سال پیش گزارش گفت:.

دو کیفری دادخواست واصل شده اند توسط وکیل مشهور فیصل Siddiqi از طرف پدر و مادر اموزش و Judie مروارید در برابر تبرئه و آزادی این چهار متهم از جمله متهم اصلی, انگلیسی,-born احمد عمر سعید شیخ اکسپرس تریبون گزارش داد.

"تصمیم سند دادگاه عالی به رایگان مردان در قتل دانیل پرل کامل سقط جنین از عدالت است. این یک تعریف مورد برای دولت پاکستان و دستگاه قضایی مربوط به آزادی مطبوعات حرمت هر زندگی و آزادی از ترور و مظهر استقبال و امن پاکستان به جهان است. به ندرت هر مورد دادگاه گنجانده شده و در معرض خطر از جمله ارزش های بنیادین," وکیل گفت.

در این طومار آمده است که SHC شکست خورده است به یاد داشته باشید که این یک قتل بی رحمانه به عنوان یک نتیجه از تروریسم بین المللی و اصل استاندارد اثبات و همچنین بهره مندی از شک و تردید در مورد تروریسم بین المللی به توان نگه داشتن در این زمینه است که ماهیت و نوع شواهد در دسترس در چنین تروریسم موارد نمی توان برابر با موارد مربوط به غیر تروریسم جنایات.

آن را بیشتر استدلال می کند که SHC اشتباه در نگه داشتن که هیچ شواهدی آورده شده است در ضبط توسط دادستان به لینک هر یک از افراد متهم به قتل مروارید.

این درخواست گفت که SHC بیشتر اشتباه در عدم در نظر گرفتن که احمد عمر شیخ دارای سابقه دخالت در تروریسم بین المللی.

Siddiqi بیشتر اضافه شده در دادخواست ارائه شده است که بالا استان دادگاه حکم خود را برگزار می شود که در حال حاضر مورد بود "بسیار حساس مورد که در آن یک روزنامه نگار خارجی به قتل رسید در وحشیانه ترین شرایطی که گسترش ترور در میان دیگر خارجی ها در پاکستان و روزنامه نگار جامعه به عنوان یک کل" اکسپرس تریبون گزارش داد.

"بنابراین در نور خود را پیدا کردن و قوی شواهد متهم برقراری مورد آدم ربایی برای باج گیری از فرد متوفی, Sindh بالا دادگاه اشتباه در دادن مذکور یافته گفت:" دادخواست ارائه شده در دادگاه راس.

SHC در ماه گذشته تبرئه چهار مردان تبرئه در مروارید 2002 ربودن و سر بریدن.

مروارید بود که در جنوب آسیا و رئیس دفتر وال استریت ژورنال زمانی که او ربوده شده در کراچی در ماه ژانویه سال 2002 در حالی که تحقیق در مورد یک داستان در مورد افراط گرایی مذهبی.

گرافیک تصویری نشان دادن خود سر بریدن تحویل داده شد به کنسولگری آمریکا نزدیک به یک ماه بعد. IANStinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب