آمریکایی ها باید حفظ اجتماعی فاصله حتی پس از بازگشایی: گزارش رسمی در coronavirus

واشنگتن, مارس 24 آمریکایی ها باید حفظ اجتماعی فاصله وجود دارد و نباید بیش از 10 نفر در تجمعات عمومی بالا مقام

توسط HONARMANDKHABAR در 4 خرداد 1399

واشنگتن, مارس 24

آمریکایی ها باید حفظ اجتماعی فاصله وجود دارد و نباید بیش از 10 نفر در تجمعات عمومی بالا مقام کاخ سفید در کروناویروس گفت: به عنوان متحده در سراسر ایالات متحده به تدریج شروع به بازگشایی اقتصاد خود را.

پاسخ به سوالات دبورا Brix گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار کرده است با هر شهرستان و دولت های محلی و رسمی هر دو از طریق مرکز کنترل بیماری و از طریق فرمانداران به تشویق فعال تست.

"در طول این بازگشایی مجدد گردهمایی های اجتماعی نباید بیش از 10 نفر حتی اگر آنها در خارج از آنجا که شما هنوز هم نیاز به حفظ آن اجتماعی فاصله" دکتر Brix گفت: ABC News در مصاحبه روز یکشنبه بحث نشان می دهد.

بیش از 97,000 آمریکایی درگذشت coronavirus در سه ماه گذشته و بیش از 1.6 میلیون نفر در حال آزمایش مثبت است.

به عنوان میزان موارد جدید نشان داد نشانه هایی از کاهش متحده در حال حاضر آغاز شده بازگشایی اقتصاد خود را.

روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان به اعلام مکان عبادت به عنوان خدمات ضروری است.

"من فکر می کنم این کار ما به عنوان مقامات بهداشت عمومی هر روز به اطلاع رسانی عمومی از آنچه که آنها را قرار می دهد در معرض خطر است. و ما را ساخته اند روشن است که بدون علامت گسترش یافته است. و این بدان معنی است که مردم در حال گسترش ویروس ندانسته," او گفت:.

"بنابراین ما واقعا می خواهید به حذف تمام وقت های اجتماعی که فاصله کاملا حیاتی است. اگر شما نمی توانید فاصله اجتماعی و شما در خارج, شما باید یک ماسک. اینها مواردی است که واقعا مهم برای محافظت از افراد" او گفت:.

در طول چند ماه گذشته او گفت: ما آموخته زیادی در مورد این ویروس.

"اما ما در حال حاضر نیاز به ترجمه که یادگیری به تغییر رفتار است که باقی می ماند با ما به طوری که ما می تواند همچنان به رانندگی کردن تعداد موارد," او گفت:.

بیش از 70 درصد از شرکت های آمریکایی هستند به احتمال زیاد تا شنبه اما آمریکایی ها انتظار می رود به تجربه اقتصادی درد بیش از چند ماه آینده یکی دیگر از مقام کاخ سفید گفت.

ایالات متحده است که "قطعا در بهبود حال" مشاور ارشد رئیس جمهور در اقتصادی نیروی کار و رئیس سابق شورای مشاوران اقتصادی, Kevin Hassett گفت: MSNBC در مصاحبه.

در اوایل ماه آوریل در حدود 50 درصد از شرکت های آمریکایی باز بود و 50 درصد بسته شده است. "و در حال حاضر به عنوان آخرین شماره ما در حال بسته شدن در—احتمالا دوشنبه خواهد بود و حدود 70 درصد باز است," او گفت: در پاسخ به یک سوال.

"پس باز به این معنا نیست فروش خود را در حال بازگشت به جایی که آنها بودند. هنوز هم وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از اقتصادی درد بیش از چند ماه آینده اما واقعیت این است که همه چیز را trajecting در شاخه سمت راست. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن