آمیتا باچان آبیشک باچان پایدار نیست و نیاز به درمان تهاجمی می گویند بیمارستان منابع

"من عزیزترین اعضای خانواده خود را از نگرانی نماز خود را و خواسته های خود را برای Abhishek, آیشواریا, Aaradhya

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399
Amitabh Bachchan, Abhishek Bachchan,  Amitabh Bachchan coronavirus news, Amitabh Bachchan covid update, Abhishek Bachchan covid update, Aishwarya bachchan covid news, coronavirus pandemic, latest news on amitabh bachchan, latest news on abhishek bachan"من عزیزترین اعضای خانواده خود را از نگرانی نماز خود را و خواسته های خود را برای Abhishek, آیشواریا, Aaradhya و من برای بهبود سریع پر کرده است من با قدردانی بی پایان. من با تشکر از همه شما" صفحه نمایش آیکون نوشت. (یعنی عکس)

Megastar آمیتا باچان و پسرش, بازیگر, Abhishek Bachchan مراجعه کننده به بیمارستان در اینجا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus ها "بالینی پایدار" در بیمارستان کردند. آمیتا, 77 و آبیشک, 44 نشان داد تشخیص آنها در توییتر در جولای 11, گفته آنها در جداسازی بخش Nanavati بیمارستان.

"آنها هر دو در (جداسازی) بخش هستند و بالینی پایدار است. در حال حاضر آنها نمی نیاز به درمان تهاجمی. آنها را خوب با اولین خط از دارو. آنها داده بودن حمایت درمانی" بیمارستان خودی گفت PTI. "خود را به اعضای حیاتی و موثر بدن و اشتها خوب هستند" منبع اضافه شده است.

اخبار مرتبط

روز یکشنبه آمیتا را daughter-in-law, بازیگر آیشواریا, 46, و او هشت سال Aaradhya همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19. Abhishek تایید آیشواریا و Aaradhya تشخیص در میکروبلاگینگ سایت روز یکشنبه افزود که آنها خواهد بود "خود quarantining در خانه".

این بازیگر گفت: او و پدرش را "باقی می ماند در بیمارستان تا پزشکان تصمیم بگیرند در غیر این صورت". به وبلاگ خود را در روز یکشنبه آمیتا تشکر تحسین خود را برای نماز خود را و نگرانی برای او و اعضای خانواده خود را.

"من عزیزترین اعضای خانواده خود را از نگرانی نماز خود را و خواسته های خود را برای Abhishek, آیشواریا, Aaradhya و من برای بهبود سریع پر کرده است من با قدردانی بی پایان. من با تشکر از همه شما" صفحه نمایش آیکون نوشت.

با 1,263 جدید COVID-19 موارد ثبت شده در شنبه بمبئی مورد تعداد نصب شده به 92,720 این Brihanmumbai Municipal Corporation (BMC) گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب