تحلیلگر گوشه: حفظ 'خرید' در IndusInd بانک با هدف قیمت 680 تومان

سرمایه افزایش از Rs33 میلیارد آسانسور خالص ارزش 10 درصد و ممکن است همکاری های استراتژیک.برای Q1FY21, IndusInd

توسط HONARMANDKHABAR در 8 مرداد 1399
Capital raise of Rs33 billion lifts net worth by 10% and may have strategic partnerships.سرمایه افزایش از Rs33 میلیارد آسانسور خالص ارزش 10 درصد و ممکن است همکاری های استراتژیک.

برای Q1FY21, IndusInd بانک (IIB) و سود Rs4.6 میلیارد دلار بود و بالاتر از تخمین می زند. کلید مثبت بود سقوط در توقف وام از 52% به 15%- اما اگر سر رسیده و تعادل انتخاب کردن وام های گنجانده شده در آن را c.29 درصد است. مجموعه در MFI CV و کم توقف در املاک و مستغلات و G&J خوب هستند. کاهش هزینه های اعتباری می تواند به صعود به درآمد. بهبود در سپرده مشخصات کلیدی خواهد بود برای کمک به رشد وام (2 ٪ در سال در سال). سرمایه افزایش از Rs33 میلیارد آسانسور خالص ارزش 10 درصد و ممکن است همکاری های استراتژیک. 'خرید' امتیاز باقی می ماند.

توقف وام ثبات بهبود در MFI مجموعه کلید. این است که تشویق به توجه داشته باشید که کاهش در توقف وام از c.52 ٪ از وام به 15 درصد در حال حاضر (در گزارش لحاظ). این ممکن است به افزایش 29% اگر وام های عقب افتاده و MFI کتاب حداقل چهار-اقساط گنجانده شده است. آن را تشویق به توجه داشته باشید که حتی به عنوان MFI بخش داده شده است مهلت قانونی برای انتخاب کردن اساس حدود 75 ٪ از وام های سرویس چهار یا بیشتر اقساط; خروج آوری رای در 86%. ما نیز تشویق کنید که تنها 10 درصد از وام های املاک و مستغلات و زیر 10bps of gems & jewellery وام باید به دنبال moratoriums. این روند باید فروکش کردن نگرانی های شدید هزینه های اعتباری و اگر دارایی واقعی با کیفیت روند بهتر از برآورد ما وجود دارد می تواند حرکت صعودی به درآمد تخمین می زند. بانک همچنین دارای 60bps از وام مشروط مقررات. ما تخمین های کنونی عامل 3%/2% از هزینه اعتباری در FY21-22 20 واحد کاهش اعتبار هزینه خواهد آسانسور FY21 برآورد 21 درصد (در پایین پایه) و FY22 برآورد 8%; یا این بانک ممکن است با استفاده از این به منظور بهبود پوشش.

اخبار مرتبط

سپرده بهبود کیفیت دارای کلید. در طول Q1 سپرده شد تا 5 درصد (سالانه) اما Casa پایین بود 2% (سالانه). مدیریت نشان داد که این نشان دهنده کاهش فله سپرده و از دست دادن بالا-بلیط روابط که افت داشته است در حال حاضر. بهبود در واریز حق رای دادن کاهش غلظت/گرانول سپرده کلید نگه دارید. به عنوان برجسته به ما گزارش 'متضاد IIB را چرخش بالقوه با ICICI بانک تجربه در FY09-11', ترکیبی از دارایی تحکیم و فشار تهاجمی برای Casa باید کمک به برگرداندن به رشد از FY22 به بعد.

سرمایه تزریق به ارمغان می آورد کوسن و همکاری های استراتژیک. بانک نیز تایید شده بالا بردن 33 میلیارد تومان از سرمایه های ترجیحی از طریق صدور سهام جدید به سرمایه گذاران (25 میلیارد تومان) و مروج (8 میلیارد تومان) در Rs524 (به طور گسترده در خط با CMP). این نه تنها گوشت گاو-سرمایه پایه – FY21e ارزش خالص 9 درصد و درجه من ماشین +100bps – اما ما همچنین توجه داشته باشید که بانک های موجود و با همکاری برخی از سرمایه گذاران است که می تواند اهرمی برای رانندگی هزینه مبتنی بر کسب و کار برای بانک.

حفظ 'خرید'. ما می بینیم سرکوب درآمد در FY21 به دلیل ضعف topline و بالا تأمین اما بهتر از حد انتظار کیفیت دارایی ها می تواند درایو upsides برای FY21-22. ما اضافه کردن FY23 برآورد و حفظ ما 'خرید' تماس با هدف قیمت 680 تومان بر اساس 1.3 x Jun-22 تنظیم PB.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب