ضد نژادپرستی تظاهرات 'واژگون توسط thuggery': UK PM بوریس جانسون

در لندن ژوئن 8 ضد نژادپرستی تظاهرات در انگلستان "توسط واژگون thuggery" نخست وزیر بوریس جانسون گفت: محکومیت حمل

توسط HONARMANDKHABAR در 19 خرداد 1399

در لندن ژوئن 8

ضد نژادپرستی تظاهرات در انگلستان "توسط واژگون thuggery" نخست وزیر بوریس جانسون گفت: محکومیت حمله به افسران پلیس پس از 'Black Lives Matter' تظاهرات برگزار شد بیش وادار سازد قتل جورج فلوید خشونت تبدیل شد و Covid-19 مستند شکسته شده توسط هزاران نفر از مردم برای دومین روز متوالی.

جانسون در زمان به رسانه های اجتماعی در روز یکشنبه به می گویند که ضد نژاد پرستی علت تظاهرات خیانت شده بود توسط "thuggery" برخی از معترضان به پلیس شهری ساخته شده 12 بازداشت برای نظم عمومی جرائم و همچنین جرم آسیب به بناهای تاریخی در مرکز لندن است.

"مردم حق دارند اعتراض مسالمت آمیز و در حالی که رعایت اجتماعی فاصله اما آنها هیچ حقی برای حمله به پلیس گفت:" جانسون.

"این تظاهرات شده توسط واژگون thuggery — و آنها یک خیانت از علت آنها ادعا به خدمت می کنند. کسانی که مسئول برگزار خواهد شد به حساب," او گفت:.

این ملاقات به پلیس گفت: "یک اقلیت کوچک" از معترضان بر افروخته بود, صحنه های خشونت و راه اندازی حملات در افسران و پرتاب اشیاء از جمله بطری های شیشه ای و آتش بازی در آنها را.

در مجموع از هشت افسران پلیس باید آسیب های پایدار و مجسمه سابق نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل در میدان پارلمان و همچنین جنگ یادبود در نزدیکی خیابان داونینگ در میان آثار هدفمند با نقاشی های دیواری.

"این بسیار مهیجی جنبش و ما درک عمومی تمایل به صدای آنها را شنیده ام — اما درست نیست که این شور تبدیل به حملات خشونت آمیز در افسران" گفت: سرپرست جو ادواردز, ملاقات های پلیس سخنگو برای تظاهرات.

"تهدید coronavirus باقی می ماند بسیار واقعی و ما نیاز به شما برای محافظت از خودتان و دوستان خود و خانواده خود را در" ادواردز گفت.

تظاهرکنندگان معلوم در جمعیت بیش از آخر هفته در سراسر لندن و بریستول, Leicester, Manchester ولورهمپتون Nottingham, گلاسکو و ادینبورگ برای secong روز متوالی در روز یکشنبه.

در شهر بریستول معترضان با استفاده از طناب به پایین کشیدن مجسمه برنزی از ادوارد Colston برجسته قرن 17 تاجر برده و بحث برانگیز است. پس از مجسمه سرنگون شد یک معترض بود در تصویر با زانو خود را در شکل گردن در اشاره به نشان دادن ویدیو جورج فلوید, مرد سیاه و سفید که درگذشت در حالی که مهار توسط مینه سوتا یک افسر پلیس در یک روش مشابه.

مجسمه بعدها به خیابان کشیده بریستول در جنوب غرب انگلستان و پرتاب به بندر.

خانه انگلستان کار Priti پاتل توصیف به عنوان "کاملا ننگین" که تضعیف ضد نژادپرستی تظاهرات. هندی-منشاء وزیر کابینه قبلا خواست تظاهر کنندگان به شکستن اجتماعی فاصله قوانین در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

"وجود دارد یک گروه کوچک از مردم که به وضوح مرتکب یک عمل جنایی آسیب در پایین کشیدن مجسمه در نزدیکی بریستول Harbourside. یک بررسی انجام خواهد شد برای شناسایی کسانی که درگیر و ما تلفیقی فیلم از این حادثه گفت:" سرپرست اندی بنت محلی ایوان و سامرست ، — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن