اپل برنده اتحادیه اروپا در دادگاه بیش از 15 میلیارد دلار در ادعا مالیات

بروکسل جولای 15 اتحادیه اروپا دادگاه در روز شنبه تحویل یک ضربه چکش به بلوک تلاش برای مهار یار مالیات بر معاملا

توسط HONARMANDKHABAR در 25 تیر 1399

بروکسل جولای 15

اتحادیه اروپا دادگاه در روز شنبه تحویل یک ضربه چکش به بلوک تلاش برای مهار یار مالیات بر معاملات بین شرکت های چند ملیتی و فردی از کشورهای عضو که آن را حکومت است که فن آوری های غول پیکر اپل را ندارد به پرداخت 13 میلیارد یورو (15 میلیارد دلار) در بازگشت مالیات به ایرلند.

کمیسیون اتحادیه اروپا ادعا کرده در سال 2016 است که اپل تا به حال یک مالیات غیر قانونی در برخورد با مقامات ایرلندی است که اجازه آن را به پرداخت نرخ بسیار پایین. اما اتحادیه اروپا حکم دادگاه گفت: "این کمیسیون موفق نبود در نمایش به شرط استاندارد حقوقی که وجود دارد یک مزیت است".

"کمیسیون اشتباه بود به اعلام" اپل "اعطا شده بود انتخابی مزیت اقتصادی و با گسترش کمک های دولت" گفت: بر اساس لوکزامبورگ-دادگاه که به طور دائم در اتحادیه اروپا. انسان تنها می تواند به دادگاه تجدید نظر در امتیاز از قانون است.

کمیسیون اتحادیه اروپا دستور داده بود اپل برای پرداخت هزینه های ناخالص underpayment از مالیات بر سود در سراسر اروپا بلوک از سال 2003 تا 2014. این کمیسیون گفت: اپل استفاده از دو پوسته شرکت در ایرلند به گزارش آن در اتحادیه اروپا سود در نرخ موثر هست زیر 1 درصد.

در بسیاری از موارد شرکت های چند ملیتی می تواند پرداخت مالیات در بخش عمده ای از درآمد خود را در سراسر اتحادیه اروپا 27 کشور در یک کشور اتحادیه اروپا که در آن آنها را به ستاد منطقه.

اپل و بسیاری از دیگر شرکت های فن آوری است که ایرلند. برای کشورهای اتحادیه اروپا مانند ایرلند است که کمک می کند تا جذب کسب و کار بین المللی و حتی مقدار کمی از درآمد مالیاتی مفید است برای آنها. نتیجه خالص این است که شرکت ها اغلب تا پایان پرداخت بسیار پایین مالیات.

دولت ایرلند استقبال حاکم.

"ایرلند همواره روشن است که وجود دارد هیچ درمان خاص ارائه شده" به آمریکا و شرکت در بیانیه ای گفت.

"ایرلند به دادگاه تجدید نظر تصمیم کمیسیون بر این اساس است که ایرلند اعطا بدون کمک های دولت و تصمیم امروز از دادگاه با پشتیبانی از این دیدگاه است."

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک به نام اتحادیه اروپا تقاضا برای بازگشت مالیات "کل سیاسی تلخه".

شکست است به خصوص گیاه برای اتحادیه اروپا معاون رئیس جمهور Margrethe بازرگانی است که در مبارزات انتخاباتی سال برای ریشه کن کردن ویژه مالیات می پردازد. مغلوب ساختن پیشی جستن است و با اشاره به او را به عنوان "مالیات بانو" که "واقعا متنفر ما".

این Eurodad شبکه از 49 سازمان های جامعه مدنی گفت که این حکم نشان داد که چگونه سختی هر گونه سیاست های مالیاتی باقی مانده است.

"اگر ما تا به حال مناسب شرکت های بزرگ سیستم مالیاتی ما نمی خواهد به موارد دادگاه به پیدا کردن آن است که آیا قانونی برای شرکت های چند ملیتی به پرداخت کمتر از 1 ٪ مالیات گفت:" Tove ماریا Ryding از Eurodad.

حتی اگر مالیات باقی مانده تحت اقتدار آن کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که به دنبال ایجاد یک سطح میدان بازی میان 27 ملل با اطمینان از معاملات خاص از جمله فوق العاده کم نرخ مالیات با شرکت های چند ملیتی در حال وجین کردن.

این حکم در یک زمان می آید زمانی که مالیات بر درآمد برای اتحادیه اروپا و سازمان ملل است به خصوص خوش آمدید به دلیل تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس. در زمانی که بسته های پول در خانواده رنج می برند که اتحادیه اروپا می خواهد به مطمئن شوید که شرکت های چند ملیتی کسب سود در این قاره پرداخت سهم عادلانه خود را بیش از حد.

در همین حال کمیسیون اروپا شد به پرده برنامه های جدید برای مبارزه با تقلب مالیاتی و تنها چند ساعت پس از این حکم در لوکزامبورگ.

"در زمان هایی از این زمانی که ما در حال عبور میلیارد یورو بسته های محرک اقتصادی ما نمی توانیم به زباله یک درصد مالیات بر درآمد گفت:" اتحادیه اروپا قانونگذار Markus Ferber از حزب دموکرات مسیحی EPP Group. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب