به عنوان موارد افزایش پنس گمراه در coronavirus همه گیر

در اینجا یک واقعیت بررسی برخی ادعا می کند.آنچه گفته شد"همانطور که ما امروز اینجا ایستاده تمام 50 ایالت و منطقه

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

در اینجا یک واقعیت بررسی برخی ادعا می کند.

آنچه گفته شد

"همانطور که ما امروز اینجا ایستاده تمام 50 ایالت و منطقه در سراسر این کشور در حال باز کردن تا با خیال راحت و مسئولانه است."

نادرست است. در حالی که اکثر کشورهای در حال ادامه با بازگشایی مجدد برنامه های مختلفی را متوقف و یا معکوس البته این هفته نیز تعداد موارد جدید در سراسر کشور رسید به اوج جدید و ویروس در گسترش نگران کننده نرخ در تعدادی از مکان های.

روز جمعه تگزاس دستور داد آن بارها و قایق سواری و لوله کسب و کار به محدود رستوران ناهار خوردن در خدمات به 50 درصد از ظرفیت های داخلی و به طور کلی مورد نیاز مجالس حداقل 100 نفر به دنبال تصویب. فلوریدا نیز ممنوع نوشیدن در کافه در حالی که مین به تعویق افتاد بازگشایی داخلی سرویس نوار.

لوئیزیانا تمدید آن فاز 2 از بازگشایی اضافی 28 روز حفظ اشغال محدودیت های اجتماعی و فاصله مورد نیاز برای اکثر کسب و کار و خانه عبادت است. کارولینای شمالی و نوادا نیز تمدید فاز 2 در حالی که مکزیک جدید تاخیر در ورود به آن است.

آیداهو این هفته اعلام کرد که از آن باقی خواهد ماند در مرحله 4 آخرین مرحله از بازگشایی طرح برای حداقل دو هفته دیگر.

آنچه گفته شد

"ما مسطح منحنی."

نادرست است. این ادعا در حالی که درست در اوایل ماه است که در حال حاضر منسوخ شده است. موارد در حال حاضر رو به افزایش در ایالات متحده است. در حالی که هفت روز به طور متوسط از موارد جدید تا به حال کاهش یافته و باثبات از اواخر ماه آوریل تا ماه مه تعداد شروع به صعود در هفته های اخیر. به ما گزارش 36,975 موارد جدید چهارشنبه و 41,113 موارد جدید پنج شنبه — تنظیم روزانه سوابق هر دو روز.

مسطح منحنی به طور کلی "اشاره به اجتناب از سقوط در سیستم مراقبت های بهداشتی است که ما قادر به انجام این کار در ماه های مارس و آوریل گفت:" دکتر جاشوا M journal club, استاد بهداشت و درمان سیاست و مدیریت در دانشگاه جانز هاپکینز. "آنچه که ما شاهد در حال حاضر یک موج جدید در موارد و بیش از موارد این بیماری های جدی است."

Journal club با اشاره به اطلاعیه این هفته توسط مرکز پزشکی تگزاس در هوستون است که همه از آن تخت در بخش مراقبت ويژه اشغال شد به عنوان یک نشانه آن است که "ما در شرایط بسیار بد در اینجا در ماه ژوئن است."

آنچه گفته شد

"در میان همه که من فکر می کنم آن را همیشه به خرس گفت که به دلیل از کار بزرگ از ما مراقبت های بهداشتی کارگران و به دلیل ساخت آمریکا هیچ آمریکایی که مورد نیاز یک دستگاه تنفس مصنوعی تا کنون بوده است را تکذیب کرد یک ونتیلاتور در ایالات متحده است."

درست است. نیویورک تایمز بود قادر به پیدا کردن هر گونه خبر و گزارش در مورد هر گونه بیماران که قادر به درمان با ونتيلاتور. همانطور که از اواخر ماه آوریل نمایندگان 30 کشور گفت PolitiFact که آنها آگاه بودند از هر گونه موارد است. یک سخنگوی آمریکایی انجمن سلامت در روز جمعه گفت که پنس را ادعا دقیق بود "به بهترین دانش ما."

آنچه گفته شد

"همانطور که ما در گزارش اوایل 34 متحده در سراسر کشور هر چند در حال تجربه یک اندازه گیری از ثبات است که اعتباری به همه مردم آن کشورها و هنگامی که ما صحبت در مورد ثبات ما در حال صحبت کردن در مورد نه لزوما متحده که در آن هیچ مورد جدید, اما این امر می تواند متحده که در آن وجود دارد یا هیچ مورد جدید و بدون افزایش در صد یا هیچ ترکیبی از این دو چیز است."

این اغراق آمیز است. اطلاعات وارد شده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که از جمعه تعداد موارد جدید در حال افزایش است در 29 متحده و گوام در حالی که آن را ثابت در 11 و کاهش در 10 ایالت و همچنین پورتوریکو و ناحیه کلمبیا.

آنچه گفته شد

"ما می خواهیم مردم آمریکا به درک آن تقریبا inarguable که بیشتر تست تولید بیشتر موارد. به یک میزان و یا دیگر حجم از موارد جدید در آینده است بازتابی از یک موفقیت بزرگ در حال گسترش تست در سراسر کشور است."

نادرست است. Ramped تا تست به تنهایی نمی حساب برای سربازان ارتش در موارد. بلکه این ویروس گسترش تولید بیشتر موارد.

"جوامع مختلف شاهد افزایش موارد رانده شده توسط عوامل متعدد از جمله افزایش تست شیوع و شواهد از جامعه انتقال" دکتر رابرت R Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری شهادت به کنگره این هفته است.

اگر افزایش در موارد تنها مربوط به تست بیشتر نرخ مثبت نتایج آزمون را کاهش و یا حداقل ثابت نگه. اما در حالی که این تعداد در روز آزمون انجام شده است به طور پیوسته افزایش یافته و از زیر 100000 دلار در ماه مارس به 460,000 به 640,000 این هفته رای مثبت کاهش یافته بود از 10% به 20% در اوایل ماه مارس به حدود 4 درصد در اوایل ماه ژوئن قبل از بالا رفتن از پشت تا 5% به 7% در این هفته است.

افزایش تست در کشورهای دیگر تولید کرده است که چشم انداز مثبت در مثبت رای دیده می شود در ایالات متحده, روسیه, برای مثال, ramped تا آن تست به حدود 300,000 یک روز در هفته های اخیر از حدود 200000 است. اما آن رای مثبت است ادامه داد: شناور در حدود 3 درصد به 5 درصد است.

در کشورهای با شدید ترین بیماری است که روند starker هنوز. مثبت نرخ در تگزاس و فلوریدا افزایش یافته و به 10% به 20% در این هفته از نرخ بودند که به طور کلی به زیر 10 درصد در ماه مه — یک واقعیت فرمانداران جمهوریخواه در هر دو کشور را تایید کرده اند.

"به وضوح شما را با دیدن این, این واقعی است" Gov ریک DeSantis فلوریدا گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. "در حال حاضر آنها در حال آزمایش بیشتر از آنها برای مطمئن, اما آنها همچنین آزمایش مثبت در یک نرخ بالاتر از آنها قبل از. و به طوری که می خواهم به شما بگویم وجود دارد احتمالا تشدید و انتقال طی هفت تا 10 روز است."

رژیم صهیونیستی. گرگ ابوت تگزاس اذعان کرد همان نقطه است.

"اگر شما نگاهی به رشد و یا حتی کاهش در تعداد افرادی که تست مثبت و همچنین مثبت بودن رای تمام راه را از طریق اوایل مارس تگزاس در حال حرکت بود در بسیار سازنده موقعیت," او گفت:. "سپس در اطراف این زمان از روز یادبود افزایش یافت و این افزایش را حفظ کرده است و برای چند هفته در حال حاضر نیاز است که گام های بعدی گرفته شود."

آنچه گفته شد

"مرگ و میر در حال کاهش است در سراسر کشور است."

این گمراه کننده است. در حالی که مرگ رسمی شمارش هستند به احتمال زیاد underreported, پنس مناسب است که در سراسر کشور مرگ و میر در ادامه به کاهش هر چند تلفات در حال افزایش و یا برگزاری مداوم در چندین ایالت از جمله آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و کارولینای شمالی و تگزاس.

علاوه بر این کارشناسان بهداشت عمومی خواسته اند که احتیاط این است که این ادامه خواهد داد تا در این مورد. پرسید که آیا هنوز هم رو به کاهش مرگ و میر بودند به دلیل جوانتر و سالم مردم به بیماری های, Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: کنگره این هفته که آن را "خیلی زود به این نوع از پیوند."

"مرگ و میر همیشه تاخیر قابل ملاحظه ای در پشت, موارد," او گفت:. "شما ممکن است به یاد داشته باشید که در آن زمان که در نیویورک شد و در بدترین وضعیت که در آن مرگ و میر داره و در عین حال موارد بودند شروع به پایین مرگ و میر تنها آمد و چند هفته بعد."

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن