به عنوان هند حرکت به سمت 5G بزرگ بالقوه برای E و V باند: مخابرات وزیر Anshu Prakash

Prakash صحبت شد در طی یک میزگرد برگزار شده توسط COAI دیجیتال شبکه های. (فایل تصویر)مخابرات وزیر Anshu Prakash

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
Prakash صحبت شد در طی یک میزگرد برگزار شده توسط COAI دیجیتال شبکه های. (فایل تصویر)

مخابرات وزیر Anshu Prakash در روز پنج شنبه گفت: وجود پتانسیل عظیمی برای E و V گروههای طیف به عنوان کشور حرکت به سمت 5G و دولت از آن آگاه است و با صنعت. E و V باند در نظر گرفته شده مطلوب برای ارائه تلفن همراه پهن باند عقب-مسافت اما تا کنون دولت گرفته نمی شود یک تماس در سراسر تخصیص طیف در این گروهها.

مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) پیشنهاد کرده بود یک نور-لمسی مقررات برای گروهها و پیشنهاد رفع هزینه ساز برای تخصیص طیف. وجود دارد یک پیشنهاد به delicense طیف E و V باند که مخالف با صنعت مخابرات بدن COAI. صنعت بدن می خواهد انتساب مانند امواج رادیو و تلویزیون برای بازگشت-مسافت برای دسترسی به ارائه دهندگان خدمات در حال حاضر با داشتن دسترسی به طیف و در مورد telcos می خواهید به استفاده از آن برای دسترسی به خدمات باید آن را به حراج گذاشته.

اخبار مرتبط

هر دو این گروهها هستند که به طور فزاینده ای مورد استفاده توسط اپراتور در سطح جهان برای دیدار با تلفن همراه پهن باند عقب-مسافت مورد نیاز در شیوه ای مقرون به صرفه. Prakash صحبت شد در طی یک میزگرد برگزار شده توسط COAI دیجیتال شبکه های.
وزیر امور خارجه همچنین گفت: هند عقب مانده به مراتب پشت در wireline نفوذ و آن را به شتاب. استقبال از این کار انجام شده توسط اپراتورهای تلفن همراه در حال انجام Covid-19 گیر Prakash گفت: کشور نمی تواند با آن برخورد همه گیر بدون زیرساخت های مخابراتی است که باقی مانده است انعطاف پذیر در سراسر.

Trai رئیس RS شارما نیز تمجید اپراتورهای مخابراتی برای کار خود را, تماس با آنها را تاج رزمندگان.
در ضمن COAI نتیجه آن سالانه کل بدن جلسه برای سال مالی 2019-20 با اعلام رهبری آن برای مدت 2020-21. Ajai پوری, chief operating officer (هند و جنوب آسیا) Bharti Airtel در حال حاضر نگه داشتن موقعیت رئیس در حالی که Pramod کومار Mittal, رئيس جمهور, اعتماد Jio Infocomm محدود خواهد بود نایب رئیس انجمن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب