آسام عبور از 1200 علامت در COVID-19 با 159 موارد جدید

از کل موارد 1,046 فعال هستند.آسام را COVID-19 موارد عبور از 1200-علامت گذاری روز شنبه با 159 نفر از جمله 20 هو

توسط HONARMANDKHABAR در 11 خرداد 1399
coronavirus, coronavirus impact, coronavirus toll in assam, Assam coronavirus, coronavirus in Assam, covid-19, coronavirus pandemic, coronavirus outbreak, coronavirus in India, coronavirus india updateاز کل موارد 1,046 فعال هستند.

آسام را COVID-19 موارد عبور از 1200-علامت گذاری روز شنبه با 159 نفر از جمله 20 هوایی مسافران در سراسر ولسوالی تست مثبت برای این بیماری, دولت بهداشت و رفاه خانواده وزیر Himanta Biswa سرما گفت.

با این موارد تعداد کل COVID-19 بيمار رفته تا به 1,216 در دولت از 1,057 در روز جمعه. از کل موارد 1,046 فعال هستند, سرما گفت: در یک صدای جیر جیر.

"هشدار — 31 موارد جدید COVID-19. 20 هوایی مسافران Morigaon 11" وزیر اضافه شده است.

قبلا در طول روز سرما گفت: نمونه ای از 128 نفر از سراسر ولسوالی آزمایش مثبت است.

ککرژر و Chirang گزارش 26 نفر 20 در Hailakandi, 13 در هر Kamrup و دیبروگره نه در جرحت هفت در Golaghat پنج در Dhubri سه در برپتا دو در Cachar و یکی در بنگیگن, او گفت:.

وزیر گفت: 29 نفر تست مثبت برای coronavirus اما این ولسوالی که به آن تعلق دارند هنوز مشخص نشده است.

در یک جداگانه پرینت او گفت: 38 نفر بهبود یافته اند از این بیماری و ترخيص از بيمارستان پس از نمونه های آزمایش منفی دو بار.

این شامل 14 در سیلچر کالج پزشکی و بیمارستان 11 در Mahendra موهان Choudhury بیمارستان هشت در Fakhruddin علی احمد کالج پزشکی و بیمارستان سه در جرحت کالج پزشکی و بیمارستان و دو در Gauhati کالج پزشکی و بیمارستان.

از کل موارد چهار بیماران فوت کرده اند در حالی که 163 شده اند درمان و مرخص شد از بیمارستان سرما و افزود: در سه بیشتر بیماران مبتلا به مهاجرت به کشورهای دیگر.

روز جمعه آسام عبور کرده 1,000-علامت گذاری در COVID-19 موارد با یک روز بالاترین شمارش از 177 بیماران جدید.

زودتر سرما گفت: CSIR-NEIST COVID-19 آزمایشگاه خواهد بود عملکردی در جرحت ناحیه فوقانی آسام.

پس از اینتر-دولت حرکت از طریق جاده و راه آهن و هوا ارتباطات اجازه داده شد در طول مستند آسام دیدم چند برابر افزایش COVID-19 موارد است.

به صفحه نمایش تمام افرادی که از خارج از دولت, دولت تحمیل اجباری نهادی قرنطینه سیاست برای همه, محرومیت برخی از موارد استثنا.

آسام تا کنون آزمایش 1,01,257 نمونه برای COVID-19 در هفت آزمایشگاه در آسام NIV در پونا و لعل مسیر آزمایشگاه و آزمایشگاه هسته در دهلی نو, دولت بهداشت و خانواده وزارت رفاه گفت: در آن بولتن روزانه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب