آسام سیل: تلاش برای douse فروغ در نفت هند Baghjan گاز و مانع با توجه به جاری شدن سیل

ارتش jawans از کوه تقسیم کار برای ساخت یک پل جدید در نزدیکی Baghjan گاز و همچنین سایت در نورث لخیمپور منطقه. (

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
Assam, Assam floods, Oil India, Baghjan, Baghjan fire, Baghjan gas well, Baghjan gas well fire, Assam oil well fire, Tinsukiaارتش jawans از کوه تقسیم کار برای ساخت یک پل جدید در نزدیکی Baghjan گاز و همچنین سایت در نورث لخیمپور منطقه. (حسن نیت ارائه میدهد: PTI/فایل عکس)

PSU عمده نفت هند با مسئولیت محدود (نفت) در روز یکشنبه گفت: تلاش خود را برای douse فروغ در آن آسیب دیده و گاز به خوبی در آسام را Baghjan شده اند به شدت مختل با افزایش floodwater سطح در سایت.

اگر چه کار آماده سازی در چاه اصلی سایت به طور کامل آمار برخی از آثار داخلی انجام شد در طول روز برای ایجاد معابر به این شرکت در بیانیه ای گفت.

اخبار مرتبط

چاه شماره 5 در Baghjan در نورث لخیمپور منطقه شده است خارج می گردند گاز بیاختیار برای آخرین 33 روز پس از فوران چاه نفت در تاریخ 27 مه و آن آتش در ژوئن 9, قتل دو نفت را آتش نشان.

این شرکت گفت: تمام رودخانه ها در داخل و اطراف Baghjan به سرعت در حال افزایش, در حالی که Dangori رودخانه سرشار است.

"با توجه به بارش باران های سنگین در این منطقه شده است هولناک. همه اتصال جاده به سایت شده اند مستغرق با floodwater" شرکت در گفت و اضافه کرد که این پل در مهم Doomdooma-Baghjan جاده شکسته شد در حالی که پلاستیک پارک جاده بسته شده توسط تینسوکیا منطقه خودگردان برای وسایل نقلیه.

Floodwater وارد شده باقی مانده و CMT پمپ آب, مناطق, ساخت سایت "نا امن برای انجام عملیات" آن را گفت.

این شرکت بیشتر گفت: این رویکرد از طریق جاده Talap Daisajan-Kordoiguri-Badarkhati نیز آسیب دیده در بسیاری از مکان ها با توجه به سیل.

"یک کار در جریان است برای کاوش در یک رویکرد جاده به خوبی سایت" نفت گفت و اضافه کرد که هند هواشناسی بخش پیش بینی شده است "سنگین و بسیار سنگین و بارش باران تا 30 ژوئن در منطقه".

با وجود شرایط آب و هوایی نامساعد برخی از آثار داخلی در حال انجام در جای پای جنگ در سایت برای ایجاد مسیرهای امن و معابر در داخل و اطراف خوب است که در زیر شعله های آتش آن را گفت.

انرژی عمده بود در روز شنبه به حالت تعلیق در همه حال با این نسخهها کار به douse فروغ در گاز و همچنین floodwater هولناک سایت و پمپ های نصب شده برای خاموش کردن آتش بودند غوطه ور شده است.

نفت گفت های مختلف ارزیابی و تاثیر مطالعات از فوران چاه نفت و همچنین فروغ در روستاها و در نزدیکی مناطق جنگلی توسط چند سازمان را نیز مختل شده است با توجه به سیل.

صحبت کردن در مورد امداد رسانی و توانبخشی فرایند PSU عمده گفت: نظرسنجی برای ارزیابی خسارت برای جبران خسارت توسط یک کمیته تشکیل شده توسط دولت های منطقه را مختل کرده است با توجه به بارندگی های شدید و سیل.

"ارزیابی 63 خانواده ها تکمیل شد دیروز میان بد آب و هوا در Doomdooma دایره در نظر گرفتن تعداد کل خانواده ها مورد بررسی تا تاریخ در Doomdooma و تینسوکیا محافل به 603" آن اضافه شده است.

بیش از 9000 نفر بوده است ماندن در 13 امداد اردوگاه پس از فوران چاه نفت و پس از آن آتش که شکست در گاز نیز در اوایل این ماه.

این شرکت گفت که وجود یک خروجی قطره از 88 تن نفت خام و 0.13 MMSCM گاز طبیعی در روز شنبه به علت اختلال در 13 حلقه چاه نفت و گاز هست.

"تجمعی تولید از دست دادن پس از 27 ماه مه سال 2020 با توجه به bandhs و راه بندان شد 8,746 تن نفت خام 11.25 MMSCM از گاز طبیعی" به آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب