حداقل 20 کشته در شورش در زندان ونزوئلا

کاراکاس (ونزوئلا), آوریل 2 یک شورش فوران در زندان مرکزی ونزوئلا روز جمعه خروج حدود 20 کشته از جمله یک افسر گار

توسط HONARMANDKHABAR در 13 اردیبهشت 1399

کاراکاس (ونزوئلا), آوریل 2

یک شورش فوران در زندان مرکزی ونزوئلا روز جمعه خروج حدود 20 کشته از جمله یک افسر گارد ملی که زخمی شده بود توسط یک انفجار و سرپرست که دچار زخم چاقو, مقامات گفت.

مقامات نشان داد وجود دارد برخی از مرگ و میر داد اما هیچ آمار و ارقام.

خشونت در للنس ندامتگاه مرکز منجر به یک رویارویی مسلحانه بین زندانیان و نگهبانان مجلس ماریا Beatriz مارتینز آسوشیتدپرس گفت.

معلوم بود چه موجب ناآرامی های خشونت آمیز.

مارتینز گفت که او نمی باید آمار و ارقام دقیق در کشته و مجروح در زندان است که در شهرستان سبنا ده مندزا, 450 کیلومتر (280 مایل) جنوب غرب پایتخت کاراکاس.

گارد ملی افسر زخمی شده بود توسط یک انفجار نارنجک گفت: مارتینز که تا به حال دسترسی به اولیه گزارش تهیه شده توسط شهر را به نیروهای امنیتی.

ونزوئلا وزیر ندامتگاه خدمات ایریس وارلا تایید شورش گفتن روزنامه های محلی, آخرین اخبار که یک گروه از زندانیان با حمله مأموران گارد ایستاده در خارج از زندان است.

سرپرست مجروح شد حداقل یک زندانی دارای حق اعمال یک چاقو وارلا گفت.

یک بار ثروتمند نفت کشور ونزوئلا است که گریبانگیر توسط یک تعمیق سیاسی و بحران اقتصادی است.

خشونت های خیابانی شایع در کشور است که تا به حال نزدیک به 5 میلیون فرار ساکنان در سال های اخیر به عنوان خدمات عمومی فرو ریختن.

ونزوئلا دارای حدود 30 زندانها و 500 زندان است که می تواند نگه دارید برآورد 1,10,000 زندانیان.

حقوق بشر مقامات می گویند که این زندان در حال خشونت و بد به سر می برند با باندهای که ترافیک سلاح و مواد مخدر در کنترل است.

مشابه شورش رخ داده است از یک سال پیش در نزدیکی زندان نیز در ایالت پرتغالی که در آن 29 زندانیان درگذشت, زندان, زندان قرار دارد که چند صد تن از بازداشت شدگان. خشونت را شکست زمانی که مسلح زندانیان اعتراض به افسران ورود به زندان است. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب