در کوه راشمور تهمت به روز رسانی آمریکایی 'قتل عام' پیام برای انتخابات

ایستاده در مقابل کوه راشمور در شب جمعه با شرکت در یک مقام رسمی ریاست جمهوری رویداد بودجه توسط مالیات دهندگان ک

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

ایستاده در مقابل کوه راشمور در شب جمعه با شرکت در یک مقام رسمی ریاست جمهوری رویداد بودجه توسط مالیات دهندگان که بیشتر شبیه یک کمپین تجمع تهمت ترویج یک نسخه از "آمریکا قتل عام" چشم انداز برای کشور است که به او گذاشته در سخنرانی مراسم تحلیف خود را — به روز رسانی شامل شوم تصویر از تظاهرات اخیر بیش نژادی عدالت است.

او حاکی حتی با وضوح بیشتری است که او را بهره برداری نژاد و فرهنگی flash امتیاز به استوک ترس در میان پایه سفید حامیان در تلاش برای برنده شدن گشتند. به عنوان او در گذشته انجام داده است او با توسل به اغراق آمیز آخرالزمانی زبان در گسترده tarring در سراسر کشور در اعتراض به تثبیت نژادپرستی و خشونت پلیس گفت که "عصبانی اوباش" به دنبال "از بند باز کردن یک موج جرم و جنایت خشونت آمیز در شهرهای ما" و کسانی که به دنبال محو کردن آثار تاریخی می خواهید به "end امریکا است."

اگر چه تهمت اجتناب مراجع در روز جمعه به نمادهای کنفدراسیون شده است که هدف بسیاری از تظاهرات با اشاره به جای آثار تاریخی در امریکا "بنیانگذاران" او در گذشته در دفاع از مجسمه ارج نهادن مؤتلفه سربازان به عنوان "زیبا". و او در برابر تغییر نام پایگاه نظامی به نام بعد از مؤتلفه ژنرال حتی به عنوان رهبران نظامی حاکی از حمایت خود را از این حرکت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دنبال کرد تا با یک دوم استقلال بعد آدرس شنبه از جنوب چمن کاخ سفید که در آن او تکرار این تم ها را از شب قبل.

"ما هرگز اجازه خواهد داد که مردم خشمگین به پاره کردن ما مجسمه پاک کردن تاریخ ما تلقین فرزندان ما و یا پایمال ما آزادی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: این ادعا که معترضان شد "نه علاقه مند به عدالت یا شفا."

صحبت کردن با مخاطبان است که شامل کارگران خط مقدم مانند پزشکان و پرستاران مبارزه با کروناویروس تهمت bragged در مورد دولت خود پاسخ حتی به عنوان تلفات صعود به بالاتر از خود اصلی پیش بینی و مقامات محلی هشدار داد در برابر میزبانی یک گردهمایی بزرگ برای تعطیلات روز استقلال این سال است.

او ادعا کرد که فراوانی تست های ساخته شده در این کشور موارد نگاه بدتر از آنها بودند چرا که آنها "نمایش موارد 99% که کاملا بی ضرر است." و او مطرح انتظارات برای یک واکسن "قبل از پایان سال است."

اظهارات خود در راشمور و مکرر از محوطه کاخ سفید شد یک انعکاس از وخیم سیاسی ایستاده به او نزدیک پایان ترم اول خود را در دفتر. مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد ملی و میدان نبرد سنجی; فاقد یک اقتصاد پررونق و یا یک پیام مثبت برای مبارزات انتخاباتی به عنوان او تلاش می کند به سرزنش دیگر برای گسترش coronavirus; و با تکیه بر فرهنگ جنگ به جای شناور پایگاه خود را سفید کرد.

چسبیده از نزدیک به سخنان خود teleprompter با هیچ یک از شوخی و طعنه آمیز, کلمات قصار که فلفل راهپیمایی خود را از سخنان تهمت تحویل سخنرانی خود در گریم یک نواخت که او اغلب استخدام هنگام خواندن از یک اسکریپت.

سخنرانی فراخوانده شد برای مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به طور منظم تیم نویسندگان در غرب گرا که به رهبری استفان میلر. برخی از این مقامات نیز در تماس با مشاوران کمپین که روز شنبه گفت که آنها معتقد بودند این سخنرانی زده دقیقا حق توجه داشته باشید برای لحظه ای.

"چهارم جولای است, زمان مناسب برای یک سخنرانی و تایید آمریکا و عظمت از رئیس جمهور ایالات متحده گفت:" تیم Murtaugh این تهمت کمپین ارتباطات مدیر.

کمپین مقامات بارها و بارها گفت که آنها انتظار واکنش در برابر مترقی "انصراف " فرهنگ" جنبش برای کمک به رئیس جمهور ایستاده با حومه رای دهندگان زن وحشت زده تصاویری از هرج و مرج در خیابان های شهرستان. که واکنش هنوز به خودی خود نشان می دهد در پای صندوقهای رای است. اخیر نیویورک تایمز/سینا کالج بررسی نشان داد که 75 درصد از میانه و حتی 53% از تا حدودی محافظه کار رای دهندگان باید یک مطلوب نظر از زندگی مهم است.

مرکزی برای مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد این است که اعتقاد به او و برخی از مشاوران او به اشتراک گذاری است که رای دهندگان در حال گمراه کننده نظرسنجی در مورد حمایت خود را برای سراسر کشور تظاهرات چندین متحدان گفت. به عنوان او به دنبال در حال حاضر خود را به عنوان نامزد از نظم و قانون تهمت را رد کرده است پیشنهادات خود را از برخی از مشاوران که خواست او را به انجام بیشتر به آدرس نژاد پرستی در امریکا پس از کشتن جورج فلوید در بازداشت افسران پلیس در مینیاپولیس.

به جای او به شدت انتقاد خود را از زندگی مهم جنبش است. در یک پست در هفته گذشته در توییتر او به نام کلمات Black Lives Matter نماد "نفرت" به عنوان او انتقاد طرح توسط شهردار نیویورک, بیل د Blasio, به رنگ عبارت در خیابان پنجم در خارج از برج ترامپ.

در این انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن است که مبارزه در شرایط مختلف: به عنوان یک رئیس جمهور کنونی او در نظر گرفته خواهد شد بیشتر در سابقه خود را از دست بدهند.

سوزاننده تن او اتخاذ کرده است که در بخش بزرگی با هدف تحکیم پشتیبانی درون حزب خودش. خصوصی جمهوری خواه رای گیری نشان می دهد رئیس جمهور این است که لغزش در کشورهای در بخش های بزرگ به دلیل محافظه کار-با تکیه به رای دهندگان بی قراری.

اخیر پیو بررسی نشان داد که فقط 19 درصد از جمهوری خواهان گفت که آنها راضی بودند "راه رفتن" پایین از 55 درصد از پاسخ دهندگان جمهوری خواه در نسخه های قبلی از همان نظرسنجی.

"مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز — یا فکر می کند که او نیاز دارد — ترس از 'دیگر' برای ایجاد انگیزه در خود را پایه و ایجاد شور و شوق گفت:" کریستین ماتیوز جمهوری pollster. "در حال حاضر مردم در حال, ترس از COVID-19 اما ناخوشایند برای مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری که او در تلاش است به پا زدن تا ترس در مورد چیزی که او فکر می کند به نفع خود گشتند: عصبانی اوباش از چپ پاره کردن تاریخ آمریکا است."

ماتیوز اشاره کرد که لفاظی می کند کمی بیش از تحکیم رای دهندگان که در حال حاضر به احتمال زیاد به بازگشت به گوشه ای خود را. "او هیچ علاقه ای به در همه در گسترش پایگاه خود را و یا حتی عقب کشیدن در کسانی که ترک," او گفت:.

پاتریک مورای مدیر Monmouth University نظرسنجی موسسه گفت که روسای جمهور گذشته را به طور معمول به دنبال منتشر فرهنگی جنگ "به مردم این آمورف نوع از وسط جایی که آنها می تواند همچنان به زندگی می کنند." مغلوب ساختن پیشی جستن است بر خلاف هر یک از پیشینیان خود.

"دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند به شما که انتخاب — شما یا با او یا علیه او گفت:" موری که آخرین نظرسنجی این هفته نشان داد بایدن پیشرو 53 درصد به 41 درصد. "او مجبور است مردم را به طرف. و هنگامی که آنها را به طرف تر از آنها در حال حرکت به طرف دیگر."

در بایدن تهمت همچنین چهره میانه رو حریف است که به راحتی مارک به عنوان یک رادیکال لیبرال بلکه کسی است که دیده می شود به عنوان یک خوش طعم جایگزین برای برخی از رای دهندگان ایرانی و آمریکایی در راه است که هیلاری کلینتون بود. بایدن به عنوان مثال گفته او پشتیبانی نمی کند defunding پلیس و ساخته شده است مراقب باشید تفاوت بین تخریب آثار تاریخی این کشور به پدران موسس و کسانی که بزرگداشت رهبران مؤتلفه.

که متوقف نشده تهمت کمپین از این ادعا که در سیاه و سفید جهان می خواهد آن را به در حال حاضر به رای دهندگان در ماه نوامبر بایدن در کنار خشونت غارتگران است. "اولین غریزه جو بایدن و او را به موافقت با آشوبگران که وجود دارد این است که اساسا چیزی اشتباه است با امریکا و که وجود دارد همیشه بوده است" Murtaugh گفت.

این سوال برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مشاوران سیاسی است که آیا نام تجاری بایدن به عنوان یک عروسک خیمه شب بازی برای چپ گرایان به کار خواهد کرد. در بیانیه صادر شده در روز شنبه در پاسخ به تهمت سخنرانی اندرو بیتس یک بایدن سخنگوی کمپین گفت: "جو بایدن در حال اجرا است در مقابل ارزش: به پیروزی در این نبرد برای روح ملت ما را مردم آمریکا با هم و بازسازی طبقه متوسط قوی تر از همیشه قبل از آوردن هر کس همراه است."

مغلوب ساختن پیشی جستن شب جمعه سخنرانی همچنین نشان داد رئیس جمهور نگرانی خود را در مورد ایستاده با انجیلی رای دهندگان و محافظه کاران بودند که بسیار مهم به پیروزی خود را در سال 2016. در لیست بزرگ آمریکایی که او گفت که او می خواهد به راست یک تندیس بود اواخر دیوان عدالت Antonin Scalia, یک محافظه کار مورد علاقه.

در برخی از راه تفرقه جایی که تهمت فرود آمد در روز استقلال است که در آن او همیشه احساس راحت ترین مبارزه. "او کاملا فرصت طلب" گفت: ویلیام کریستول محافظه کار و نویسنده برجسته "هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن" جمهوری خواه.

او اشاره کرد که تهمت هرگز وزن در بحث مهاجرت قبل از او ساخته شده ساخت یک دیوار در امتداد مرز مکزیک امضا مسئله از خود 2016 ریاست جمهوری چون او را دیدم که آن را کار کرده است. "اگر شما نمی مراقبت در مورد آسیب رساندن به کشور و رها عادی guardrails ریاست جمهوری گفتمان" کریستول گفت: "شما فقط سعی در نگه داشتن همه چیز و امید کاری چوب."

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب