اتل بازنشستگی Yojana: چقدر به پرداخت مستمری ماهانه تومان 5,000 – بررسی APY نمودار

این APY ماشین حساب در دسترس است در NPS اعتماد وب سایت است که کمک می کند تا یک محاسبه تخمینی بازنشستگی و مبلغ ی

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
 APY, Atal Pension Yojana maturity benefits, calculator, chart, per month pension,این APY ماشین حساب در دسترس است در NPS اعتماد وب سایت است که کمک می کند تا یک محاسبه تخمینی بازنشستگی و مبلغ یکجا.

نیاز به یک به طور منظم و ثابت درآمد پس از بازنشستگی چیزی است که اکثر افراد نگاه به جلو به. به منظور دیدار که یکی از سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های مختلف از جمله وجوه متقابل سهام و اوراق قرضه و غیره برای ایجاد ثروت برای دوران بازنشستگی. علاوه بر این وجود دارد که برنامه های بازنشستگی که در آن یکی می تواند در حفظ و کمک و تا زمان بازنشستگی و سپس شروع به دریافت به طور منظم درآمد. اتل بازنشستگی Yojana (APY) یک تضمین طرح بازنشستگی از دولت هند و اداره صندوق بازنشستگی نظارتی و توسعه خودگردان (PFRDA) یک چنین برنامه ریزی بازنشستگی.

APY همراه با تضمین ماهانه بازنشستگی و در نتیجه می تواند برخی از اساسی امنیت مالی به این افراد است. به عنوان حداکثر مستمری ماهانه در پوش تومان 5000, زن و شوهر هر دو می تواند کمک و مجموعه مستمری ماهانه از 10 ، 000 تومان برای آنها. یکی از نیاز به حفظ کمک ( فقط از یک حساب پس انداز) به طور منظم تا سن 60 سالگی و بعد از آن یک مقدار ثابت ماهانه بازنشستگی آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

اما وجود دو محدودیت اصلی در APY:

  • حداکثر مستمری ماهانه در پوش 5,000 تومان
  • فقط کسانی که بین 18 تا 40 سال سن

چقدر به پرداخت

تعیین حقوق بازنشستگی خود را ، در حال حاضر بر اساس سن شما به نمودار نگاه کنید و ببینید چقدر سهم شما نیاز به ایجاد ماهانه سه ماهه و یا شش ماهه. در APY وجود دارد که حداقل تضمین حقوق بازنشستگی از Rs.1000 در هر ماه یا Rs. 2000 در هر ماه یا Rs. 3000 در هر ماه یا Rs. 4000 در هر ماه یا Rs. 5000 در هر ماه.

APY ماشین حساب

به عنوان در هر APY ماشین حساب برای حداقل تضمین حقوق بازنشستگی از Rs. 1000 در هر ماه ماهانه سهم خواهد بود در محدوده بین Rs 42 و 264 تومان برای ورود به سن 18 تا 39. بازگشت جسم به نامزد خواهد شد Rs 1.7 لاخ صرف نظر از ورود به سن.

Simiarly این APY ماشین حساب نشان می دهد که حداقل تضمین حقوق بازنشستگی از Rs. 2000 در هر ماه ماهانه سهم خواهد بود در محدوده بین Rs 84 و 528 تومان برای ورود به سن 18 تا 39. بازگشت جسم به نامزد خواهد شد Rs 3.4 لاخ صرف نظر از ورود به سن.

برای تضمین حداقل حقوق بازنشستگی از Rs. 3000 در هر ماه ماهانه سهم خواهد بود در محدوده بین 126 تومان و 792 تومان برای ورود به سن 18 تا 39. بازگشت جسم به نامزد خواهد شد Rs 5.1 لاخ صرف نظر از ورود به سن.

برای تضمین حداقل حقوق بازنشستگی از Rs. 4000 در هر ماه ماهانه سهم خواهد بود در محدوده بین 168 تومان و Rs 1054 برای ورود به سن 18 تا 39. بازگشت جسم به نامزد خواهد شد Rs 6.8 لاخ صرف نظر از ورود به سن.

برای تضمین حداقل حقوق بازنشستگی از Rs. 5000 در هر ماه ماهانه سهم خواهد بود بین محدوده 210 تومان و Rs 1318 برای ورود به سن 18 تا 39. بازگشت جسم به نامزد خواهد شد Rs 8.5 لاخ صرف نظر از ورود به سن.

APY نمودار

این APY ماشین حساب در دسترس است در NPS اعتماد وب سایت است که کمک می کند تا یک محاسبه تخمینی بازنشستگی و مبلغ یکجا به انتظار در زمان بلوغ و یا 60 سال سن بر اساس سهم به طور منظم.

منبع: jansuraksha.gov.در

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب