آتالانتا دیدن کردن ناپولی به سفت گرفتن در لیگ قهرمانان جای

آتالانتا نقل مکان کرد و به 60 امتیاز از 29 بازی, 15 جلوتر از ششم جای ناپولی که امیدوار است از بازی فوتبال لیگ

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

آتالانتا نقل مکان کرد و به 60 امتیاز از 29 بازی, 15 جلوتر از ششم جای ناپولی که امیدوار است از بازی فوتبال لیگ قهرمانان فصل آینده را به نظر می رسد از بین میره.

ایتالیایی برندگان جام شد شکست نخورده در نه بازی به بازی اما موفق به مشکل سمت خانه در مقابل هدف در یک لنگی عملکرد از Gennaro Gattuso ،

آتالانتا در حال حاضر برنده خود را در گذشته و نه بازی در تمام مسابقات و پس از رسیدن به یک چهارم نهایی این فصل لیگ قهرمانان نگاه کنید تقریبا قطعی به واجد شرایط دوباره.

الخاندرو گومز نیش زده کف ناپولی دروازه بان دیوید اوسپینا با یک شوت که منعکس ناشیانه و مورد نیاز تمام طول شیرجه رفتن به نوبه خود توپ را در اطراف پست.

بازدید کنندگان از دست اوسپینا مدت کوتاهی پس از آن زمانی که او موفق به دریافت یک برش بالاتر از چشم پس از برخورد با خود را مدافع و جایگزین شد الکس Meret به عنوان تیم موفق به گل در یک فقیر نیمه اول.

اما آتالانتا در زمان رهبری دو دقیقه پس از راه اندازی مجدد به عنوان هافبک ناپولی Fabian رویز dallied در پاکسازی توپ بر روی لبه خود را در جعبه و زمانی که گومز در بر داشت فضا به شلاق در یک مقطع بینام Pasalic حال آسان هدر از شش متر است.

آن را 2-0 در دقیقه 55 با هدف ساده به عنوان رافائل Toloi وحشی شات در جعبه افتاد لطفا برای Gosens که در زمان حال را لمس و تمرین توپ کم به net.

رویز تا به حال شانس خود را به صورت زودتر خطا زمانی که او در بر داشت خود را در فضا بر روی لبه آتالانتا جعبه سازی اما شوت او طرف اشتباه از پست.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب