'Atmanirbhar Rojgar Abhiyan': ساعت مودی برای راه اندازی مگا مشاغل رویداد در

نخست وزیر خواهد شد راه اندازی این طرح عملا از طریق ویدئو کنفرانس در حضور, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath.

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399
The Prime Minister will launch the scheme virtually through video conference in the presence of Uttar Pradesh chief minister Yogi Adityanath.نخست وزیر خواهد شد راه اندازی این طرح عملا از طریق ویدئو کنفرانس در حضور, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath. (فایل تصویر)

نارندرا نخست وزیر خواهد شد راه اندازی, Uttar Pradesh, دولت, را, منحصر به فرد, ابتکار, 'Atmanirbhar تا Rojgar Abhiyan' روز جمعه. این طرح با هدف ایجاد اشتغال به یک کرور کارگران مهاجر و دیگران که شغل خود را از دست طول Covid-19 همه گیر و به خانه بازگشت. نخست وزیر خواهد شد راه اندازی این طرح عملا از طریق ویدئو کنفرانس در حضور, Uttar Pradesh وزیر یوگی Adityanath.

این طرح با تمرکز بر ارائه شغل ترویج محلی کارآفرینی و ایجاد همکاری با انجمن های صنعتی و سازمان های دیگر برای ایجاد فرصت های شغلی. آن است که علاوه بر مرکز طرح های در حال اجرا تحت Atmanirbhar بهارات برنامه برای تحریک بخش های مختلف.

اخبار مرتبط

با انجام این کار, Uttar Pradesh خواهد بود تنظیم یک رکورد جدید از انواع تبدیل به اولین ایالت در این کشور به استخدام به یک کرور مردم در یک بروید.

به گفته مقامات ارشد بیش از 30 لاخ کارگران مهاجر بازگشته اند به اوتار پرادش در طول مستند های اعمال شده پس از شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس. دولت در حال حاضر به اتمام مهارت نقشه برداری از این کارگران است.

در حالی که مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS) خواهد بود و عامل عمده اشتغال دولت نیز گره خورده است تا با بسیاری از سازمان صنعت و بدن به ارائه این کارگران با شغل.

"ما باید طناب در تمام ادارات به ارائه کار در علاوه بر این به مشاغل ارائه شده تحت MGNREGS. میکرو شرکت های کوچک و متوسط (MSME) بخش عمومی آثار بخش باغبانی وزارت و سازمان های احداث این بزرگراه نیز کمک در راه بزرگ در ایجاد مشاغل بیشتر" رئیس اتاق RK Tiwari, گفت:, و اضافه کرد که املاک و مستغلات بدن ملی املاک و مستغلات شورای توسعه (NAREDCO) و دولت در حال حاضر به امضا تفاهم نامه با صنعت بدن مانند CII FICCI و IIA در مورد این.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب