استرالیا شروع می شود ویروس تست حمله رعد اسا برای متوقف کردن موج دوم آذر

ملبورن, ژوئن 26 سلامت کارگران دامن زد در سراسر حومه ملبورن جمعه در یک تست حمله رعد اسا هدف خفگی کردن افزایش co

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

ملبورن, ژوئن 26

سلامت کارگران دامن زد در سراسر حومه ملبورن جمعه در یک تست حمله رعد اسا هدف خفگی کردن افزایش coronavirus موارد در استرالیا دومین شهرستان است.

مقامات گزارش یکی دیگر از 30 جدید COVID-19 عفونت در این شهر یک شبه در ادامه شیوع است که مطرح شده است و ترس از موج دوم در استرالیا که نگاه مانند آن را تا به حال با موفقیت موجود این بیماری است.

این 10th مستقیم بعد از دو رقمی افزایش می یابد و در موارد جدید در ملبورن و اطراف ویکتوریا دولت در حالی که بسیاری دیگر از استرالیا مناطق دیده می شود بدون کم یا تک رقمی عفونت های جدید برای هفته ها.

برخی از 200 سرباز به علت اعزام به ملبورن بیش از آخر هفته به کمک تست های تهاجمی در 10 حومه "نقاط داغ" که در آن مقامات در حال رفتن درب به درب به مسیر ویروس.

ارتش در ابتدا اعلام کرد قصد دارد به ارسال به 1000 سرباز به ملبورن برای تست درایو و برای کمک به محافظت از مکان های که در آن بازگشت مسافران بین المللی برگزار می شود در اجباری دو هفته قرنطینه.

اما دولت در روز پنج شنبه کاهش می یابد, درخواست خود را برای پشتیبان گیری به حدود 200 سرباز برای تست, تلاش, مقامات گفت.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews را تعیین کرده است هدف از تست 100 ، 000 نفر در 10 روز در هدفمند حومه.

برخی از 20,000 آزمايشات انجام شده در 24 ساعت اول از تلاش دولت معاون بهداشت و درمان افسر Annaliese ون دیمن گفت: در روز جمعه.

ملبورن شیوع اتحاد لرزاند مقامات در سراسر استرالیا با چند متحده هشدار ویکتوریایی به دور ماندن.

در همسایه, New South Wales, مقامات گفتند که نوار ویکتوریایی از حضور حرفه ای, رویدادهای ورزشی, زمانی که آنها شروع به اجازه دادن به طرفداران در هفته آینده — به خصوص سوزش حرکت در ورزش-mad کشور است.

استرالیا ثبت کرده است حدود 7,500 coronavirus موارد و 104 مرگ و میر در جمعیت 25 میلیون با مناطق مختلف تصور می شود به طور موثر با ویروس رایگان. — AFPtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب