استرالیا ب. ظ می گوید هیچ مدرکی coronavirus در چین نشات گرفته آزمایشگاهی خواستار تحقیق

سیدنی, آوریل 1 نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون که خشم پکن خواستار جهانی پرس و جو به شیوع کروناویروس گفت که او

توسط HONARMANDKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

سیدنی, آوریل 1

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون که خشم پکن خواستار جهانی پرس و جو به شیوع کروناویروس گفت که او تا به حال هیچ شواهد نشان می دهد این بیماری سرچشمه در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز پنج شنبه او با اعتماد به نفس coronavirus ممکن است منشأ در یک آزمایشگاه ویروس شناسی است اما برای توصیف شواهد او گفت که او تا به حال دیده می شود.

موریسون گفته است که استرالیا تا به حال هیچ اطلاعات برای حمایت از این نظریه و گفت: سردرگمی حمایت خود را از فشار برای پرس و جو به درک چگونگی شیوع آغاز شده و پس از آن به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

"آنچه ما قبل از ما نمی کند نشان می دهد که که به احتمال زیاد منبع" موریسون گفت: در یک کنفرانس خبری در کانبرا که در مورد خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن ،

"وجود دارد هیچ چیز ما است که نشان می دهد که به احتمال زیاد منبع, هر چند شما نمی توانید حکومت هر چیزی در این محیط" او گفت:.

"ما می دانیم که آن را در چین آغاز شده و ما می دانیم که آن را در آغاز ووهان محتمل ترین سناریو است که اظهارنظر مربوط به حیات وحش, مرطوب بازارهای اما این یک موضوع است که باید به طور کامل مورد بررسی قرار گرفت."

این ووهان موسسه ویروس شناسی (WIV) مستقر در شهرستان که در آن بیماری برای اولین بار شناسایی کرده و رد پیشنهادات coronavirus آمد از آن آزمایشگاه.

اکثر دانشمندان در حال حاضر می گویند این ویروس در سرچشمه حیات وحش با خفاش ها و pangolins شناسایی کرده اند که ممکن است میزبان گونه است.

روابط استرالیا و چین شده است تیره و تار پس از دولت شروع canvassing پشتیبانی در اواسط آوریل برای یک تحقیق بین المللی به شیوع.

پکن می بیند پرس و جو تماس به عنوان بخشی از ایالات متحده آمریکا به رهبری و تبلیغ علیه چین در حالی که موریسون می گوید: جهان نیاز به درک دقیقا چه اتفاقی افتاده است برای جلوگیری از تکرار وقوع است که تا کنون به کشته شدن بیش از 200 ، 000 نفر و تعطیل بسیاری از اقتصاد جهانی است.

"همین دلیل است که خیلی مهم است به درک آنچه اتفاق افتاده است به مطمئن شوید که ما می توانیم جلوگیری از چنین broadbased فاجعه جهانی از وقوع دوباره" موریسون گفت.

پکن سفیر ایران در استرالیا گفت که مصرف کنندگان چینی می تواند تحریم استرالیا گوشت و شراب و گردشگری و دانشگاه در پاسخ به فشار برای پرس و جو نظرات اعضای موریسون دولت را به نام "تهدیدات اقتصادی اجبار است."

استرالیا ممکن است سهولت محدودیت

استرالیا با موفقیت موجود شیوع بیماری تا کنون, اما اقدامات اجرا شده به انجام است که برای دیدن نرخ بیکاری افزایش و اقتصاد نزول به رکود اقتصادی برای نخستین بار در سه دهه و بدهی دولت افزایش انبوه.

دولت استرالیا روز جمعه گفت: این امر دیدار جمعه آینده در هفته جلوتر از برنامه به تصمیم بگیرد که آیا به سهولت اجتماعی فاصله محدودیت به تعداد عفونت های جدید رسید و فشارها برای کسب و کار و مدارس برای بازگشایی شده است.

استرالیا گزارش شده در مورد 6,700 موارد جدید کروناویروس و 93 و میر و زیر سطح گزارش شده در ایالات متحده و اروپا است. رشد عفونت های جدید کند شده است به کمتر از 0.5 درصد در روز در مقایسه با 25 درصد یک ماه پیش.

موریسون گفت: این ضروری است برای آسانسور های اجتماعی فاصله محدودیت به عنوان اوایل به عنوان ممکن است به عنوان 1.5 میلیون نفر از مردم در حال حاضر در مزایای بیکاری و دولت پیش بینی نرخ بیکاری به بالای 10% در ماه.

"ما نیاز به راه اندازی مجدد اقتصاد ما, ما نیاز به راه اندازی مجدد جامعه ما است. ما نمی تواند نگه دارید استرالیا تحت doona," موریسون گفت: با استفاده از یک کلمه برای لحاف.

موریسون دولت متعهد شده است که هزینه های بیش از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی به تقویت اقتصاد اما بانک مرکزی هنوز هم هشدار این کشور است عنوان خود را برای بدترین رکود از دهه 1930 ،

با کمتر از 20 جدید کروناویروس موارد کشف هر روز موریسون گفت: دولت و خاک و قانونگذاران در مارس 8 برای تعیین اینکه آیا به لغو محدودیت.

"استرالیا شایسته اولیه علامت برای کاری که آنها انجام داده اند," او گفت.

استرالیا ویژگی های آن موفقیت در کاهش گسترش COVID-19 اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده در مارس از جمله مجبور به تعطیل, میخانه ها, رستوران ها و محدود کردن اندازه از محیط داخلی و خارجی کرده است.

موریسون گفت: 3.5 میلیون نفر تا به حال دریافت یک برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود را طراحی شده برای کمک به پزشکان ردیابی افراد به طور بالقوه در معرض این ویروس هر چند دولت امیدوار است حدود 40 درصد از این کشور 25.7 میلیون جمعیت به ثبت نام برای اطمینان از آن موثر است.

دولت نیز تصمیم گیری هفته آینده, چگونه به راه اندازی مجدد ورزش در سراسر کشور, نخست وزیر گفت.

دولت می گوید هر گونه از سرگیری ورزش نباید سازش بهداشت عمومی و توصیه مبهوت شروع ابتدا با گروه های کوچک است که بازی بدون تماس, ورزش, خارج از منزل. (رویترز)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب