استرالیا دومین شهر سر به عقب به کروناویروس مستند

این تصمیم که در اطراف تاثیر می گذارد 4.9 میلیون نفر اعلام شده بود تنها چند ساعت قبل از مشغول مرز بین ویکتوریا

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

این تصمیم که در اطراف تاثیر می گذارد 4.9 میلیون نفر اعلام شده بود تنها چند ساعت قبل از مشغول مرز بین ویکتوریا که ملبورن پایتخت و ولز جنوبی جدید برنامه ریزی شده است برای نزدیک برای اولین بار در یک قرن.

از نیمه شب روز چهارشنبه همه در ملبورن مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه مگر اینکه رفت و آمد به کار و تحصیل برای خرید مواد غذایی و یا حضور در قرار ملاقات های پزشکی. رستوران ها و کافه ها و بارها قادر خواهد بود به ارائه غذای آماده خدمات تنها در ورزشگاه ها و سالن های بسته خانواده تجمعات محدود به دو نفر و زمان تعطیلات مدرسه افزایش یافته است.

ویکتوریا برتر Daniel Andrews گفت: محدودیت بودند دشوار اما ضروری است.

"من با بیشترین احترام قرار داده و آن را به شما در گرفتن این ویروس و مرگ ناشی از آن بسیار طاقت فرسا بیش از حد او گفت:" در طول یک کنفرانس رسانه ای کنفرانس.

عمومی ساکنان مسکن نگرانی 'قفل' به استرالیا شامل COVID-19 تهدید

ویکتوریا مسئول 191 از 199 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور در روز سه شنبه

بزرگترین افزایش روزانه از اوایل ماه آوریل است. سنبله نگران است مقامات حتی اگر ملی در مجموع تقریبا 8,800 موارد و 106 مرگ و میر بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای دیگر.

"ما باید با یکدیگر واضح و روشن است که این است که بیش از" اندروز گفت. "و تظاهر آن است که از آنجا که همه ما می خواهیم آن را به بیش از پاسخ است. این در واقع بخشی از مشکل است. یک بخشی از مشکل است."

اندروز به حال بیش از آخر هفته دوباره سخت اجتماعی-فاصله سفارشات در بیش از 30 آذر حومه قرار داده و نه مسکن عمومی برج به تکمیل مستند به دلیل شیوع اخیر.

صدها نفر از افسران پلیس و نیروهای ارتش در حال مستقر شدند به اجرای بسته شدن ویکتوریا در مرز با نیو ساوت ولز از نیمه شب روز سه شنبه.

دولت خط بسیار متخلخل کشش صدها کیلومتر. آن است که به شدت مورد استفاده روزانه توسط مسافران مدرسه کودکان و حمل و نقل جاده ای.

مردم با عبور از مرز بدون اجازه طریق هر یک از 55 جاده ها و یا چندین رودخانه و بیابان عبور را مجازات از جمله جریمه نقدی از یک$11,000 ($7,700) و شش ماه حبس.

دوم منطقه در ویکتوریا که در آن اخیر COVID-19 موارد شناسایی شده اند و است که به 44,000 مردم را مستند محدودیت های مشابه به ملبورن.

مرز بسته شدن و دوباره از محدودیت در ملبورن برخورد یک ضربه به استرالیا امیدوار است برای بهبود سریع اقتصادی آن را به عنوان روش اول آن رکود اقتصادی در نزدیک به سه دهه رانده اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اعمال شده در مارس.

کنترل مرز

برای کسب و کار در مرز که آخرین بسته در طول اسپانیایی آنفولانزای همه گیر در سال 1919 آن نیز به شمار فوری تدارکات سردرد.

سفر روزانه اجازه داده خواهد شد به افرادی که زندگی در شهرهای مرزی و شهرهای اما با بسته شدن تنها چند ساعت دور, نرم افزار سیستم هنوز در حال توسعه.

کوین مک شهردار آلبری یک شهر مرزی در NSW طرف گفت با برآورد 50,000 جنبش های خودرو در سراسر کشور خط هر روز "از آن خواهد شد یک کابوس برای همه است."

"حدود یک چهارم از کارکنان من مثل من زندگی می کنند در NSW و عبور از آن مرز هر روز برای رسیدن به محل کار" گفت: پل آرمسترانگ اجرا می شود که یک پمپ بنزین در Wodonga یک شهر مرزی در ویکتوریا طرف. "من نمی دانم اگر آنها در حال رفتن به قادر به دریافت کنید."

خارج از مرز شهرها ساکنان ویکتوریا قادر خواهید بود به درخواست برای مجوز اما نیاز به اثبات خاص نیاز برای سفر خود را. حمل و نقل حمل و نقل رایگان خواهد بود برای عبور از مرز بدون مجوز اما قرار خواهد شد به طور تصادفی متوقف می شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب