استرالیا متوقف مهاجر رونق خروج طلایی اقتصادی اجرا

سیدنی ژوئن 1 استرالیا در سه دهه بی وقفه رفاه در حال آمدن به یک پایان ناگهانی به عنوان جهانی coronavirus همه گی

توسط HONARMANDKHABAR در 12 خرداد 1399

سیدنی ژوئن 1

استرالیا در سه دهه بی وقفه رفاه در حال آمدن به یک پایان ناگهانی به عنوان جهانی coronavirus همه گیر سقوط یکی از پرسود ترین منابع درآمد — مهاجرت.

این کشور موفق شده است در مدیریت شیوع و بازگشایی آن 2 تریلیون دلار ($1.33 تریلیون) اقتصاد تشکر در بخشی به بسته شدن زود از مرزهای خود.

اما این سیاست منجر به توقف در مهاجرت انبوه — یک منبع کلیدی از مصرف کننده و تقاضای نیروی کار و رشد اقتصادی در یک اقتصاد است که مواجهه با آن برای اولین بار رکود اقتصادی از اوایل 1990s.

مهاجرت خالص از جمله دانشجویان بین المللی و کسانی که در کارگر ماهر ویزا است که انتظار می رود به سقوط 85% در سال مالی تا ژوئن 2021, مهار تقاضا برای همه چیز از اتومبیل و اموال به آموزش و پرورش و حلقه های عروسی.

Gurmeet طولی که صاحب یک فروشگاه جواهرات و اشیای قیمتی در حومه سیدنی Parramatta در گفت کسب و کار خود را در حال حاضر در حال صدمه زدن به در یک محله است که به ده ها هزار نفر از مهاجران.

"من اصلی مشتریان جوان است افرادی که به اینجا می آیند به مطالعه آنها کار پیدا کنند و حل و فصل به پایین سقوط در عشق و می خواهید به ازدواج" طولی گفت.

"من نه به فروش می رسد یک حلقه الماس در دو ماه گذشته" او افزود: توجه به کسب و کار پایین است و در حدود 40% تا کنون این سال است.

بنابراین مهم است که مهاجرت به استرالیا که تحلیلگران حساب اقتصاد را تضعیف به رکود اقتصادی در سال گذشته بدون تازه واردان به افزایش رشد جمعیت است.

آمپر سرمایه اقتصاددان ارشد شین الیور تخمین می زند که رشد جمعیت در سال های اخیر افزایش یافته و اقتصاد با حدود یک درصد در هر سال است.

اما به عنوان مهاجرت اصطبل, آموزش و پرورش, مسکن و گردشگری بخش ها دیده می شود در میان بدترین ضربه است.

خشکسالی در دانشجویان بین المللی مهاجران که در سال های اخیر ساخته شده تا حدود 40 درصد از مهاجران به مصرف است که انتظار می رود به آمار 37$میلیارد آموزش و پرورش بخش استرالیا بزرگترین صادرات خدمات پس از گردشگری است.

کاهش ورود افراد جدید نیز می تواند تعدیل رونق ساخت و ساز در استرالیا همه مهم بخش مسکن است که سوخت توسط مهاجران در شهرهای بزرگ مثل سیدنی و ملبورن است. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب