در آسمان! دولت کلاه هوایی کرایه مسائل و نکات ایمنی در زمان Covid

حدود یک سوم از پرواز داخلی خدمات راه اندازی مجدد خواهد شد از مارس 25 با مجموعه ای از سخت دستورالعمل های عملیات

توسط HONARMANDKHABAR در 1 خرداد 1399
About a third of domestic flight services will restart from May 25 with a set of strict standard operating procedures (SoPs) for passengers and fare regulations for the carriers, the civil aviation ministry said on Thursday.حدود یک سوم از پرواز داخلی خدمات راه اندازی مجدد خواهد شد از مارس 25 با مجموعه ای از سخت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مسافران و کرایه مقررات برای حامل های حمل و نقل هوایی داخلی وزارت گفت: در روز پنج شنبه.

حدود یک سوم از پرواز داخلی خدمات راه اندازی مجدد خواهد شد از مارس 25 با مجموعه ای از سخت دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) برای مسافران و کرایه مقررات برای حامل های حمل و نقل هوایی داخلی وزارت گفت: در روز پنج شنبه.

کرایه مقررات است که برای یک دوره سه ماه – تا اوت 24 – به اطمینان حاصل شود که مسافر نیست بسیارهزینه. "ما تصمیم گرفته اند در کرایه بر اساس مدت پرواز. ما باید تقسیم کرایه زیر هفت پرواز مدت زمان" هواپیمایی وزیر Hardeep سینگ پوری گفت.

اخبار مرتبط

بنابراین برای یک دهلی-بمبئی پرواز حداقل قیمت بلیط خواهد بود 3,500 تومان و حداکثر می تواند تا 10 ، 000 تومان. با توجه به کرایه مقررات دستورالعمل های صادر شده در پنجشنبه خطوط هوایی خواهد شد که به فروش 40% از کل صندلی برای کرایه خواهد شد که ميانه از پایین ترین و بالاترین اسلب که در دهلی-بمبئی مورد خواهد بود 6,750 تومان. اما شرکت های هواپیمایی به فروش باقی مانده 60 درصد در قیمت پایین تر اگر آنها می خواهند.

Aditya Ghosh, رئیس جمهور سابق نیلی گفت: CNBC TV18 که کرایه کلاه را نه کمک به شرکت های هواپیمایی در دوره نقاهت هزینه و هر آنچه که آنها از دست داده اند در طول مستند و نه مصرف کنندگان به دلیل قیمت های پایین کرایه در محدوده تومان به 1500 تا 2000 نوع ناپدید خواهد شد که حمل و در غیر این صورت ارائه شده بر اساس تقاضا و عرضه است. او گفت که در شرایط عادی خطوط هوایی استفاده می شود برای فروش بسیار بسیار قیمت بلیط برای تعداد بسیار کمی از صندلی که ممکن است این مورد در حال حاضر.

در واقع محدودیت کرایه هوا تعیین شده است و در هفت باند بر اساس مدت زمان پرواز اعم از 40 دقیقه به 210 دقیقه است. اولین گروه که خود را خاص و محدودیت های بالا و پایین از کرایه هوا خواهد از تشکیل پرواز هستند که کمتر از 40 دقیقه مدت. دوم, سوم, چهارم و پنجم باندهای حد بالایی خواهد بود از پرواز و زمان 40-60 دقیقه 60 تا 90 دقیقه 90-120 دقیقه و 120-150 دقیقه است. ششم و هفتم باند را شامل پرواز با مدت زمان بین 150-180 دقیقه و 180-210 دقیقه است.

این وزارتخانه همچنین در مجموعه ای از دستورالعمل های دقیق توصیه به افراد آسیب پذیر مانند سالمندان زنان باردار و مسافران مبارزه با مسائل بهداشتی برای جلوگیری از سفر هوایی تا coronavirus همه گیر abates. مردم ساکن در یک منطقه مهار نمی شود مجاز به سفر. همه مسافران باید خود را برای ارائه اطلاعات پزشکی از طریق Aarogya Setu برنامه و یا با پر کردن یک خود فرم اظهارنامه. آنها را مجبور به رفتن به وب سایت بررسی فیزیکی چک در شمارنده در فرودگاه ها عمل خواهد شد. این قوانین شامل بدون وعده های غذایی در هیئت مدیره اجباری متوسط چک برای همه مسافران و اجازه می دهد تنها یک چک در کیسه برای هر مسافر.

بیشتر افرادی که مورد آزمایش قرار گرفتند مثبت برای Covid-19 اجازه داده نخواهد شد به سفر. همه مسافران را مجبور به پوشیدن ماسک در حالی که ورود به فرودگاه و پس از آن. مسافران را مجبور به رسیدن به فرودگاه دو ساعت قبل از پرواز در حال برنامه ریزی برای ترک و آنها را به شدت به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

با توجه به دستورالعمل های فرودگاه را برای اطمینان از دسترسی آسان از دست sanitisers در تمام نقاط ورود و در حوزه های مختلف ، این وزارت همچنین اجازه از سرگیری خدمات توسط تمام مواد غذایی و نوشیدنی ها (F&B) رسانه ها در شرایط است که آنها باید به دنبال Covid-19 احتیاطی.

"همه ذینفعان از جمله شرکت های هواپیمایی و فرودگاه همکاری داشته. بنابراین ما در زمان تصمیم گیری برای از سرگیری پروازها از 25 مه" پوری گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن