بنگلادش بانک تکه 10pc علاقه تخفیف برای 'خوب' وام

این حرکت اعلام کرد روز پنج شنبه کشیده شده نقد به بانک مرکزی ادامه داد: برای گسترش دسترسی به defaulters.سه روز

توسط HONARMANDKHABAR در 30 خرداد 1399

این حرکت اعلام کرد روز پنج شنبه کشیده شده نقد به بانک مرکزی ادامه داد: برای گسترش دسترسی به defaulters.

سه روز پیش بانک مرکزی صادر کرده است یکی دیگر از اطلاعیه زیر که هیچ وام گیرنده خواهد شد مشخص شده به عنوان قاصر اگر آنها نمی پرداخت اقساط تا سپتامبر در میان coronavirus بحران است.

معاون سابق فرماندار بنگلادش بانک Khondker ابراهیم خالد است انتقاد مرکزی بانک تصمیم به انصراف از علاقه تخفیف برای کسانی که بازپرداخت وام به طور منظم در حالی که در ادامه امتیازات برای defaulters. او همچنین گفت: بانک مرکزی هرگز درمان 'خوب' وام هست.

"این دلیل غمگین دولت از بخش بانکی" گفت: خالد نخوری بانک مرکزی آخرین حرکت می کند.

بنگلادش بانک اعلام کرده بود انگیزه برای 'خوب' وام گیرندگان در ماه مه سال گذشته در بالای تهیه وام defaulters فرصت به بازپرداخت.

کسانی که قادر به پرداخت اما می تواند "به اندازه کافی توجیه" وضعیت خود را مجاز به پرداخت وام با 2 درصد پایین پرداخت مبلغ وام و 9 درصد بهره بیش از 10 سال با توجه به اطلاعیه قبلی.

بانک مرکزی نیز خواسته است بانک ها به "خوب" وام گیرندگان با 10 درصد تخفیف در مجموع منافع وام.

در روز پنج شنبه, بنگلادش, بانک گفت: آن را داده بود تخفیف به عنوان نرخ بهره بیش از حد بالا است, اما آن است که دیگر مورد نیاز پس از نرخ برش به تک رقمی.

بانک مرکزی گفت: توجه کنید که "خوب" وام گیرندگان را دریافت تخفیف تا 30 سپتامبر سال گذشته است.

این خواسته ها به ادامه شناسایی "خوب" وام گیرندگان به آنها گواهی و شامل داستان های موفقیت از صفحه 10 "خوب" وام گیرندگان در گزارش سالانه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن