بنگلادش بودجه به نمودار یک مسیر از بحران

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده سفر به سوی یک "مرفه فردا" که بنگلادش در 2019-20 بودجه.AHM مصطفی کمال

توسط HONARMANDKHABAR در 21 خرداد 1399

این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف شده سفر به سوی یک "مرفه فردا" که بنگلادش در 2019-20 بودجه.

AHM مصطفی کمال دارایی وزیر بنگلادش منتقل تمرکز خود را برای چگونه زنده ماندن از بحران به دور از آنچه پیشینیان خود بود و فلوچارت به عنوان او متناسب با Tk 5.68 تریلیون دلار بودجه به کارگران در روز پنج شنبه. از آن خواهد شد 13 درصد بزرگتر از تجدید نظر در مبلغ سرمایه گذاری از خروجی سال مالی.

"این به اندازه بودجه that matters; نه آن است که چگونه ما مقابله با COVID-19 همه گیر و نجات غرق اقتصاد است. این چیزی است که منعکس شده در بودجه" وزیر گفت: bdnews24.com.

کمال را به اهداف تعیین شده برای اطمینان از مجهز بخش بهداشت و درمان برای مقابله با شیوع افزایش مزرعه تولید برای جلوگیری از مواد غذایی کمبود و گسترش دسترسی به امنیت اجتماعی برای افراد کم درآمد که مشاغل از دست رفته و حفظ نرخ بیکاری در چک برای جلوگیری از دیگر بحران های اجتماعی.

او امیدوار است برای بالاتر از حد انتظار رشد تولید ناخالص داخلی در خروجی سال مالی برابر هدف از 8.2 درصد هر چند سازمان های بین المللی باید هوا بسیار پایین تر دستاورد با استناد به اثرات این بیماری همه گیر در مصرف است. وزیر دارایی رها نیست امید خود را برای رشد در سال آینده نیز هست. او است که با نگه داشتن هدف بدون تغییر در 8.2 درصد است.

"بزرگترین چالش برای مقابله با این بحران خواهد شد که هدف اصلی از این بودجه است".

یک وام بر اساس کسری بزرگ بودجه

بودجه کمال ارائه شده برای 2019-20 شد 18 درصد بزرگتر از سال گذشته بودجه تجدید نظر شده در حالی که 2018-19 بودجه ارائه شده توسط وزیر دارایی سابق ابوالقاسم Maal Abdul Muhith بود 25 درصد بزرگتر از تجدید نظر در بودجه سال قبل است.

آینده بودجه را نیز نگاه بزرگتر به عنوان دولت اصلاح سال مالی جاری را در بودجه پایین توسط یک بزرگتر حاشیه با توجه به همه گیر. هر چند میزان افزایش هزینه ها در کمال جدید بودجه کوچک ممکن است آن را ممکن است به نوبه خود به یک چالش بزرگ با کاهش منابع درآمد.

برای پیشنهاد بودجه دولت است که با هدف قرار دادن Tk 3.82 تریلیون دلار در سال درآمد, درآمد از جمله Tk 3.2 تریلیون مطرح شود توسط هیئت ملی درآمد.

پیشنهاد بودجه خواهد شد که کسری از Tk 1.85 تریلیون دلار است که 5.8 درصد از تولید ناخالص داخلی بالاتر از خط معمولی فاصله. بدون کمک های مالی خارجی شکاف گسترش خواهد به رکورد Tk 1.89 تریلیون یا 6 درصد از تولید ناخالص داخلی.

فعالیت های اقتصادی متوقف شده در سه ماه گذشته با توجه به همه گیر با صادرات و واردات ضربه پایین سنگ. ضرر و زیان مالی بیشتر افزایش خواهد یافت اگر بحران همچنان که دولت نگرانی در مورد تحقق درآمد است.

این COVID-19 همه گیر ممکن است فشار پایین درآمد مجموعه به Tk 2.1 تریلیون دلار در سال مالی جاری از آن هدف اصلی از Tk 3.77 تریلیون Ahsan ثانیه منصور, مدیر اجرایی, سیاست, موسسه تحقیقات گفت: bdnews24.com. او سوال مطرح شده که چرا دولت با هدف قرار دادن یک درآمد بزرگ مجموعه.

"هیچ کس نمی داند زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. پس چگونه به جمع آوری درآمد بیش از 55 درصد از کل بودجه است ؟ که مالیات پرداخت خواهد شد اگر هیچ درآمد بدون کسب و کار؟"

دولت برای مدیریت کسری بودجه توسط امید بستن برای داخلی و خارجی وام. این برنامه شامل Tk 1.09 تریلیون داخلی وام و Tk 760 میلیارد دلار در وام های خارجی است. در میان داخلی در بخش های, دولت برنامه ای برای گرفتن Tk 849.8 میلیارد دلار وام از بانکی بخش Tk 200 میلیارد دلار از پس انداز گواهی و Tk 50 میلیارد دلار از بخش های دیگر.

بهداشت کشاورزی و حفاظت اجتماعی

متفاوت چهارم پیشنهاد افزایش بودجه برای بهداشت و کشاورزی و امنیت اجتماعی بخش در 2020-21 بودجه در نور coronavirus بیماری همه گیر.

بهداشت و کشاورزی بخش دریافت "بالاترین" اهمیت وزیر دارایی مصطفی کمال گفت: bdnews24.com. "این بودجه منعکس خواهد شد اعلام نخست وزیر, که در آن او گفت: 'نه یک اینچ از زمین باقی خواهد ماند موات," او گفت:, و اضافه کرد که بودجه اختصاص داده خواهد شد برای بخش کشاورزی به فن آوری های جدید.

به عنوان یک نتیجه از "آموخته" از اين همه گیر بخش بهداشت و درمان خواهد بود مرمت و بودجه خواهد شد عبارتند از "طرح" در این راستا وزیر گفت.

سخت ترین ضربه بخش از مردم در طول همه گیر شد و کسانی که از اقشار کم درآمد; تقریبا 30 میلیون نفر از مردم از دست داده اند و معیشت خود را. "ما باید ارائه غذا به فقرا در طول این بحران و ما همچنان تلاش های ما برای انجام این کار در آینده بودجه. ما افزایش تخصیص آن" کمال گفت.

بخش بهداشت و درمان است که به احتمال زیاد برای دریافت تخصیص Tk 292.46 میلیارد دلار است که 23 درصد بیش از رقم تخصیص در خروجی سال مالی. برای کشاورزی تخصیص ممکن است با افزایش تقریبا 11 درصد به Tk 299.83 میلیارد دلار است.

یک تحقیق انجام شده توسط برک نشان داد که COVID-19 همه گیر باعث از دست دادن بیش از Tk 565.36 میلیارد برای کشاورزان در گذشته یک و نیم ماه.

برای رسیدگی به از دست دادن بخش بیشتر نیاز دارند یارانه و آینده بودجه ممکن است شامل Tk 95 میلیارد به یارانه بخش کشاورزی است. در مجموع Tk 550 میلیارد دلار است به احتمال زیاد به عنوان یارانه برای بخش های دیگر.

وزیر دارایی برنامه ریزی شده به افسار در حال اجرا هزینه های دولت در آینده بودجه. کارمندان دولت هستند دلسرد سفر به خارج از کشور در حالی که وزارتخانه خواسته به کاهش چاپ کار و نه برای برگزاری همایش ها و سمینارها.

با وجود برنامه ریزی صرفه جویی دولت در هزینه در حال اجرا ثابت است در Tk 3.48 تریلیون. این شامل Tk 3.11 تریلیون در گردان هزینه آن Tk 582.53 میلیارد دلار صرف خواهد شد در پرداخت وام داخلی بهره و Tk 55.48 میلیارد دلار وام خارجی منافع است.

در طول چند سال گذشته دولت متمرکز بالاترین در توسعه بخش. این بیماری همه گیر کوروناویروس متوقف, برخی از پروژه های بزرگ از جمله ساخت و ساز از Padma پل. به عنوان یک نتیجه وجود دارد بدون جهش بزرگ در توسعه بودجه. سالانه برنامه توسعه است تخصیص Tk 2.05 تریلیون.

رشد و بزرگ هدفمند

بنگلادش رسیده 8.15 درصد رشد در مالی 2018-19 و با هدف برای 8.2 درصد رشد در سال مالی که با آن مواجه ضربه سخت با توجه به مستند های اعمال شده برای جلوگیری از این بیماری همه گیر و رکود بازار جهانی است. رشد تولید ناخالص داخلی ممکن است nosedive به 1.6 درصد در سال مالی با انداختن بیشتر در سال آینده بانک جهانی گفت: در آخرین گزارش خود در حالی که صندوق بین المللی پول پیش بینی 3.8 درصد رشد بنگلادش در این سال و 5.6 درصد در آینده.

تورم در چک

دولت انتظار دارد که یک تاثیر مثبت در اقتصاد ملی به عنوان قیمت نفت و قیمت روزانه کالاهای اساسی کاهش یافته است در بازار جهانی است. هدف آن محدود کردن نرخ تورم به 5.4 درصد است. در حال حاضر بودجه تنظیم یک هدف برای محدود کردن تورم به 5.5 درصد در حالی که متوسط نرخ تورم افزایش یافت و به 5.61 درصد در پایان ماه مه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن