بنگلادش اقتصاد انتظار می رود به رشد 7.5 درصد در FY2021 پس از همه گیر ناشی از رکود: ADB

اقتصاد در بنگلادش است انتظار می رود برای بازیابی در سال مالی 2021 پس از coronavirus ناشی از رکود در FY2020 با

توسط HONARMANDKHABAR در 29 خرداد 1399

اقتصاد در بنگلادش است انتظار می رود برای بازیابی در سال مالی 2021 پس از coronavirus ناشی از رکود در FY2020 با توجه به توسعه آسیایی چشم انداز مکمل منتشر شده در پنج شنبه.

رشد پیش بینی FY2020 نشان دهنده یک کاهش شدید در فعالیت های اقتصادی در سه ماهه گذشته با توجه به COVID-19 جهانی همه گیر و شیوع آن در بنگلادش است.

در طول FY2021 این نرخ رشد تولید ناخالص داخلی است که انتظار می رود به انتخاب کنید تا به 7.5 درصد رانده شده توسط یک بهبود تدریجی در دو چهارم به دنبال بازیابی سریع در بعد چهارم. این پیش بینی ها استراحت بر فرض که آن را 3 ماه از زمانی که شیوع تشدید در کشور برای اقتصاد به داخلی شیوع تحت کنترل و شروع به عادی سازی فعالیت های اقتصادی.

آنها همچنین در نظر گرفتن اثرات دولت در مهار اقدامات و سیاستهای مالی و پولی محرک اقدامات است.

انتظار می رود نرخ تورم به کمی لبه به طور متوسط 5.6% در FY2020 افزایش قیمت مواد غذایی و همچنین مواد غیر غذایی قیمت در حساب های بالاتر گاز طبیعی داخلی قیمت ADB گزارش گفت:.

در FY2021 آن را به سهولت به 5.5% در بهتر شرایط عرضه. تورم پیش بینی استراحت بر فرض که بالقوه فشار رو به بالا در قیمت از COVID-19 pandemic مربوط به اقدامات محرک اقتصادی انتظار می رود که جبران کاهش تقاضا از سوی مصرف کنندگان است.

"پس از یک عملکرد قوی در نه ماه اول سال مالی 2020, بنگلادش اقتصاد آهسته خواهد بود در کوتاه مدت با توجه به COVID-19 همه گیر است اما به احتمال زیاد به بهبود می یابند در FY2021" گفت: کشور مدیر Manmohan Parkash در بیانیه ای.

"بهبود اقتصادی جهانی فعال طرح برای جذب سرمایه گذاری ایجاد محلی فرصت های شغلی و فراهم کردن دسترسی آسان تر به منابع مالی برای کشاورزان و کارآفرینان و کسب و کارهای کوچک می تواند کمک jumpstart اقتصاد" گفت: قدردانی از انعطاف پذیری بنگلادش مردم است.

"ADB تا کنون ارائه شده 600 میلیون دلار وام و 1.4 میلیون دلار کمک مالی برای مدیریت بهداشت و درمان اضطراری و کاهش اولیه اثرات اجتماعی و اقتصادی از این بیماری همه گیر" گفت: کشور مدیر.

"در FY2021, ADB خود را ادامه خواهد داد پشتیبانی قوی برای کمک به بنگلادش برای بهبود اقتصاد و دوباره بجای اول برگشتن از اثرات COVID-19," او اضافه شده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن