بنگلادش چهره یک بودجه سیاه چاله به عنوان مستند هزینه میلیاردها دلار درآمد از دست رفته

با کمتر از دو ماه باقی مانده از سال مالی رسمی می گوید که آنها نیاز به نشستن و صحبت کردن اما آنها نمی تواند انج

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399

با کمتر از دو ماه باقی مانده از سال مالی رسمی می گوید که آنها نیاز به نشستن و صحبت کردن اما آنها نمی تواند انجام دهد که به دلیل مستند که قرار است برای از بین بردن یک تکه بزرگ از درآمد.

یک محقق برآورد دولت را از دست ندهید هدف متناوب Tk 1.15 تریلیون.

"ما حتی نمی توانید نگه دارید بحث میان COVID-19 وحشت. همه چیز باید انجام شود از طریق تلفن و ایمیل. است که در آن حوزه به بحث و بررسی و تجزیه و تحلیل آزادانه? اما ما هیچ راه دیگری. ما باید یک بودجه" گفت: یک برافروخته Shamsul علم است که یک عضو از کمیسیون برنامه ریزی عمومی اقتصاد بخش.

وزیر دارایی AHM مصطفی کمال بود که زده با تب دانگ در حالی که ارائه اولین بودجه ملی سال گذشته در حال رفتن به جایی که مالی طرح در مجلس شورای اسلامی در ژوئن 11.

در آخرین بودجه او به هیئت ملی درآمد هدف از بیش Tk 3.25 تریلیون بیش از 62 درصد از کل مبلغ سرمایه گذاری او مجموعه ای از.

این NBR در حال حاضر از دست رفته جولای-مارس هدف از Tk 2.21 تریلیون حدود Tk 561.4 میلیارد دلار است.

Motijheel تجاری مرکز داکا خالی است با تمام دفاتر بسته است. عکس: Mostafigur رحمان

متوسط رشد درآمد در سال گذشته مالی پنج سال بود 13.16 درصد اما در این سال اقتصاددانان شک و تردید که آیا دولت می تواند در پست حتی 1 یا 2 درصد رشد در درآمد. چون coronavirus قرار دادن ترمز در این مجموعه پس از ماه مارس زمانی که درآمد ماهانه کاهش یافته است 2.73 درصد در سال در سال.

آن بوده است آهسته خرد کردن برای بنگلادش اقتصاد در شرایط رشد از ابتدای سال مالی با تمام عوامل به جز حواله در منطقه منفی تأثیر درآمد.

این COVID-19 همه گیر خواهد شد و در نهایت هزینه کشور Tk 200 میلیارد دلار درآمد از دست رفته با توجه به محقق Ahsan ثانیه منصور.

"بقیه کسری Tk 1.15 تریلیون دلار خواهد بود که توسط آهسته اقتصاد و هدف بلند پروازانه" او گفت:. او معتقد است که آن را به هیچ وجه عاقلانه به هدف 45 درصد رشد در درآمد برای سال مالی جاری.

مدیر اجرایی در سیاست موسسه تحقیقات توصیه می شود دولت سنگ فرش با هم یک بودجه برای شش ماه به ماه دسامبر با تمرکز بر معیشت و توانبخشی.

و حتی اگر دولت می رود برای یک بودجه برای کل سال مالی آن نباید بیش از Tk 3 تریلیون در اندازه بسیار کوچکتر نسبت به آخرین بودجه Tk 5.23 تریلیون.

کمیسیون برنامه ریزی را Shamsul موافق است. هدف درآمد برای سال مالی آینده باید کم او می گوید: با توجه به عظیم کسری بودجه دولت خواهد شد در سمت چپ این سال مالی است.

Mohakhali روگذر و جاده فرودگاه کاهش یافته است خاموش. عکس: Saad Abdullah

به آنها چشم دوخته اند یک 8.2 درصد رشد برای بودجه بعدی. "که اتفاق می افتد در حال حاضر. در نهایت ممکن است بودجه 2.5-3 درصد بزرگتر از قبلی است," او گفت:.

رسمی با NBR درآمد بخش مالیات صحبت خواست نامش فاش نشود گفت: آنها در تلاش بودند برای تنظیم outlays.

"ما درک نمی کنند چقدر رشد باید هدفمند بخش-حکیم" این مقام گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب