بنگلادش شرکت می گوید آن را توسعه داده است COVID-19 واکسن. دولت در تاریکی

مقامات دولتی می گویند که هیچ دانش و توسعه توسط, جهان, زیست فناوری به عنوان تایید جهانی coronavirus موارد صدر 1

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

مقامات دولتی می گویند که هیچ دانش و توسعه توسط, جهان, زیست فناوری به عنوان تایید جهانی coronavirus موارد صدر 10.75 میلیون با حدود 520,000 مرگ و میر.

دانشمندان در نقاط مختلف جهان در حال دست و پنجه نرم برای سرعت بخشیدن به کار به منظور توسعه یک واکسن موثر.

جهان زیست فناوری, خواهر نگرانی از جهان داروسازی ادعا کرد در یک کنفرانس خبری در داکا در روز پنج شنبه که از آن شروع به کار برای توسعه واکسن در Mar 8, زمانی که اولین موارد شناسایی شده در کشور است.

محققان این شرکت نیز "نتایج موفقیت آمیز" از یک کارآزمایی بالینی واکسن نامزد در خرگوش در آن آزمایشگاه در نرینگنج را Rupganj.

آنها امیدوارند که این واکسن را وارد بازار ظرف هفت ماه و اعمال بشر در محاکمات پس از دیگری دور از آزمایش بر روی حیوانات در شش تا هفت هفته است.

دکتر آصف محمود رئیس پژوهش و توسعه در جهان, زیست فناوری گفت: آنها شروع محاکمه در خرگوش در Jun 10 توسط جداسازی آن جمع آوری شده قبل از ایمنی سرم از افراد دو روز بعد و تجزیه و تحلیل نتایج پس از 14 روز بیشتر.

او گفت: آنها را تایید کرد هدف از این واکسن با بررسی 5,743 ژنوم توالی از رمان coronavirus از ما مرکز ملی اطلاعات بیوتکنولوژی با استفاده از بیوانفورماتیک ابزار.

این شرکت ارائه کامل برنامه نویسی هدف به NCBI و ما آژانس را تایید کرده و آن را منتشر کرده آصف گفت.

سطوح بعدی از تحقیقات بر روی این ویروس برگزار خواهد شد و در آزمایشگاه این شرکت در داکا Tejgaon. آن مدیر عامل Dr Kakon نق نقو و اهسته بازمزمه ادا کردن Dr Naznin سلطانه در حال نظارت بر پژوهش است.

"ما هیچ رسمی کلمات نیست. ما می دانیم چیزی در مورد آن" دکتر ایوب حسین یک مدیر در اداره کل اداره مبارزه با مواد مخدر گفت: bdnews24.com.

"اخلاقی ترخیص کالا از گمرک مورد نیاز است برای آزمایش های بالینی. آنها [بیوتکنولوژی] نیست و ما به دنبال تصویب. شاید آنها انجام شده حیوانات محاکمه و به دنبال مجوز قبل از محاکمه انسان" گفت: استاد دکتر محمود-uz-Jahan مدیر در بنگلادش داخلی شورای پژوهشی.

در سال 1986 تاسیس, جهان, داروسازی, راه اندازی امکانات خود را برای توسعه مواد مخدر در سال 2016.

رئیس آن Harunur رشید و مدیر Mamunur رشید Kiron یک حاکم عوامی

لیگ MP نیز حضور داشتند در کنفرانس خبری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب