بنگلادش پوشاک کارخانه راه اندازی COVID-19 آزمایشگاه تست برای کارگران

تسهیلات اجرا شده توسط بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان (BGMEA) و دیابتی, انجمن, بنگلادش, تست خواهد شد

توسط HONARMANDKHABAR در 16 خرداد 1399

تسهیلات اجرا شده توسط بنگلادش پوشاک تولید کنندگان و صادرکنندگان (BGMEA) و دیابتی, انجمن, بنگلادش, تست خواهد شد تا 180 نمونه روزانه از شنبه. دو آزمایشگاه برای کارگران با توجه به باز به زودی.

"این یک state-of-the-art lab... کارگران را دریافت کنید اولویت اول در اینجا" گفت: Rubana Huq رئیس BGMEA.

"(ما) نیاز به اطلاعات در COVID-19. بنابراین اگر کارگران و یا کارخانه های ثبت نام از طریق ما می توانید با اتخاذ یک صنعت گسترده عمل احتیاط و انزوا" او گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

بنگلادش که صفوف پس از چین به عنوان یک تامین کننده از لباس به کشورهای غربی متکی به صنعت پوشاک برای بیش از 80 درصد از صادرات آن.

بسیاری از ملت 4,000 لباس کارخانجات که به استخدام حدود 4 میلیون نفر - عمدتا زنان دوباره در ماه آوریل پس از یک ماه استراحت طولانی. کارخانه ها باید پایبند به اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و اطمینان از کارگران می تواند دست خود را بشویید.

حداقل 276 پوشاک کارگران تایید شده اند به کروناویروس جدید بدون مرگ و میر گزارش شده با توجه به آخرین داده های رسمی. در سراسر کشور وجود داشته است 60,000 تایید موارد از جمله 811 مرگ و میر.

سازمان های غیر دولتی مشغول به کار با چرخ خیاطی کارگران می گویند بیشتر کارکنان کارخانه به احتمال زیاد تا به حال به این ویروس با استناد به پایین تست نرخ در سراسر کشور است.

تنها کارگران که نشان می دهد نشانه هایی از عفونت ارسال خواهد شد برای تست و کسانی که تست مثبت را به خود منزوی.

'باید زودتر باز'

دولت بنگلادش ستایش صنعت ابتکار در مورد راه اندازی این آزمایشگاه است.

"من می خواهم این آزمایشگاه مورد استفاده قرار گیرد به عنوان آنجا که ممکن است. بیشتر کارگران ما تست بیشتر ما می دانیم" گفت: وزیر اقتصاد تیپو منشی.

پوشاک اتحادیه نیز با استقبال از راه اندازی از امکانات تست اما خواست صاحبان کارخانه را به اولویت پرداخت عقب افتاده حقوق و دستمزد و اطمینان اخراج شد اجتناب شود با وجود یک موج لغو سفارشات توسط خریداران خارجی است.

"این یک ابتکار خوب اما آزمایشگاه باید باز شده است خیلی زودتر. نیز وجود دارد برخی از کارگران که نبوده است پرداخت حقوق و پاداش خود گفت:" Nazma Akter رئیس Sommilito لباس Sramik فدراسیون.

او گفت: صدها نفر از کارگران تا به حال هنوز پرداخت نشده حقوق و دستمزد خود را از ماه مه یا پاداش پرداخت می شود به علامت سالانه تعطیلات عید.

بنگلادش صادرات پوشاک کاهش 84 درصدی در نیمه اول مارس به 3 میلیارد دلار ارزش سفارشات لغو شد و یا به حالت تعلیق با توجه به جهانی فروشگاه تعطیلی با توجه به صاحبان کارخانه. تعداد سفارشات جدید نیز کاهش یافته است.

Huq از صادرکنندگان انجمن گفت که در حالی که چند مارک تا به حال معکوس تصمیم خود برای لغو سفارشات شرایط پرداخت شده نهایی نشده است.

با توجه به گزارش دولت حداقل 17,000 پوشاک کارگران شغل خود را از دست پس از دستور شروع لغو شدن در ماه مارس این سال است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن