بنگلادش MP شهید 'رشوه' دو کویت همتایان Tk 160m

کویت دادستان عمومی آورده اتهامات در پرونده با مجمع ملی به دنبال خروج از حماد و Khorsid ایمنی به طوری که می توا

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399

کویت دادستان عمومی آورده اتهامات در پرونده با مجمع ملی به دنبال خروج از حماد و Khorsid ایمنی به طوری که می توان آنها را بررسی و در مورد عرب تایمز گزارش با استناد به ال ره و روزنامه.

از اتهامات عنوان شده علیه کویت نمایندگان مجلس بر اساس شواهد موجود در طول حملات شهيد و شرکت در کویت و اطلاعات داده شده توسط بنگلادش MP در طول بازجویی.

حماد در زمان 200,000 دینار از جمله 50,000 دینار در محل اقامت خود و در 150,000 چک از طریق سوریه میانجی است که معاون مدیر یک شرکت با توجه به دادستان. شهيد پرداخت خورشید 370,000 دینار در محل اقامت خود را گفتند.

این "سازمان یافته باند" آورده بنگلادشی با استفاده از یک شرکت متعلق به کویت ملی.

این کارگران پس از ورود به کویت که کویت ملی شرکت بسته شد و قرارداد خود را جعلی بودند ، آنها بعد از آن مجبور به کار در شهید شرکت.

کویت مقامات در روز شنبه بازداشت سرلشگر Mazen Sheikh Al Mazem جراح دستیار در وزارت کشور به اتهام دریافت رشوه از شهيد در ازای سریع-ردیابی معاملات برای MP کسب و کار.

دادستان تحقیقات کشف کردند که آل جراح تایید معاملات چند زمانی که او دستیار معاون برای شهروندی و گذرنامه و اقامت در امور.

شهيد دستگیر شده بود به اتهام قاچاق انسان و پول شویی در Jun 8 عنوان کرد.

یک مقام رسمی در سازمان به نیروی انسانی سابق و نامزد مجلس بودند دستگیر و محکوم به 21 سال زندان برای مشارکت خود را در مورد.

داشتن سفر به کویت به عنوان یک مهاجر کارگر شهيد در حال حاضر دارای اقامت دائم و اجرا می شود کسب و کار خود را وجود دارد. همسر خود را سالینا اسلام نیز یک نماینده در بنگلادش از یک صندلی متعلق به زنان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب