بنگلادش قصد دارد خانه امتحانات برای دانش آموزان دبستانی

روش جدید اجازه خواهد داد که معلمان برای ارسال مقالات پرسش به پدر و مادر و جمع آوری پاسخنامه برای ارزیابی است.ا

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

روش جدید اجازه خواهد داد که معلمان برای ارسال مقالات پرسش به پدر و مادر و جمع آوری پاسخنامه برای ارزیابی است.

اما آن را نمی خواهد یک اجباری روش به عنوان آن خواهد بود دشوار است برای پیاده سازی برای مدارس در داکا بخشی شهرستانها و شهرهای منطقه گفت: مسئولان اصلی و توده وزارت آموزش و پرورش.

با توجه به آموزش و پرورش ابتدایی, تقویم ترم اول امتحانات قرار بود برگزار شود بین Apr 15 و 23 دوم ترم بین Aug 9 و 20 و امتحانات سالانه بین Dec 2 و 15. اصلی آموزش و پرورش تکمیل و یا پک امتحانات کلاس پنجم شدند میله میله برای Nov 19 تا 30.

دانش آموزان کلاس یک تا پنج می تواند اولین ترم امتحانات به عنوان موسسات بسته شده اند پس Mar 17 پس از تشخیص اولین coronavirus موارد است.

آنها بسته باقی خواهد ماند تا سپتامبر اگر coronavirus ادامه بحران نخست

وزیر شیخ حسینه خواستند گفته بود.

Sangsad تلویزیون شروع به پخش درس در حالی که معلمان از برخی از موسسات در حال دادن درس آنلاین اولیه و توده وزیر آموزش و پرورش اکرم (ص) امام حسین گفت: bdnews24.com در روز پنج شنبه.

"ما در حال فکر کردن در مورد چگونه به ارزیابی درس های آموخته شده توسط دانش آموزان است. دانش آموزان مطالعه به درستی اگر ارزیابی انجام شده است در هر هفته. آن را کمک خواهد کرد که دانش آموزان تکمیل درس خود را دریافت و مورد بررسی قرار," او گفت:.

در این روش دانش آموزان را در خانه بماند و به درس در تلویزیون گفت. معلمان را سوال مقالات و ارسال آن به پدر و مادر که دوباره ارسال پاسخ اسکریپت به معلمان.

چند داوطلبان می توان به حمل مقالات پرسش و پاسخ اسکریپت ها در مورد پدر و مادر قادر به جمع آوری و ارسال آن به عقب اکرم (ص) اضافه شده است.

وزیر معتقد است از آن خواهد شد آسان تر برای موسسات در مناطق روستایی به دنبال روش به عنوان بسیاری از معلمان و دانش آموزان زنده در نزدیکی موسسات.

Md Fashiullah مدیر کل آموزش و پرورش ابتدایی گفت: معلمان در برخی از مناطق در حال حاضر راه اندازی روش ارائه دانش آموزان با مقالات پرسش و پاسخ, اسکریپت ها در هر هفته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de