بنگلادش قصد دارد Tk 2 تریلیون توسعه بودجه برای FY21 میان virus بحران

کمیسیون برنامه ریزی پاک پیش نویس در جلسه ای به ریاست وزیر برنامه ریزی کارشناسی ارشد مانان در روز سه شنبه برنام

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399

کمیسیون برنامه ریزی پاک پیش نویس در جلسه ای به ریاست وزیر برنامه ریزی کارشناسی ارشد مانان در روز سه شنبه برنامه ریزی وزیر Md Nurul امین گفت.

از آن خواهد شد ارائه شده در شورای اقتصاد ملی جلسه به ریاست نخست وزیر شیخ حسینه خواستند برای تصویب نهایی در مارس 19.

با استناد به پیش نویس, وزیر گفت که دولت در حال برنامه ریزی برای سرمایه گذاری Tk 1.34 تریلیون دلار یا حدود 66 درصد از منابع داخلی و بقیه از منابع مالی خارجی.

برای بخش بهداشت و درمان پیش نویس ADP پیشنهاد کرده است یک تخصیص Tk 130.33 میلیارد به گفته یک مقام رسمی در کمیسیون برنامه ریزی. این مقدار در حدود Tk 101.1 میلیارد دلار در تجدید نظر شده توسعه بودجه برای سال مالی جاری.

پیش نویس ADP مجموعه کنار بالاترین تخصیص برای بخش حمل و نقل – Tk 521.83 میلیارد به دنبال Tk 248.03 میلیارد دلار برای بخش برق و Tk 234.39 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش است. بخش کشاورزی در حال رفتن به دریافت Tki 84.24 میلیارد دلار برای توسعه یک بار ADP منتقل شده است.

تخصیص به صورت مستقل سازمان ها و شرکت ها مطرح شده است در Tk 94.66 میلیارد دلار است. آن را در اطراف Tk 124 میلیارد دلار در زمان ADP.

اصلی ADP برای سال مالی جاری بود Tk 2.02 تریلیون در اندازه قبل از آن تجدید نظر شده بود را به اطراف Tk 1.93 تریلیون دلار در مارس.

این COVID-19 بحران قرار دادن ترمز در اجرای ADP در پایان این سال مالی با اکثر نقاط جهان از جمله بنگلادش در مستند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب