بانک ها تحریم تومان 62,870 کرور به بیش از 70 لاخ Kisan دارندگان کارت اعتباری

دولت تا به حال گفت: ویژه رانندگی انجام خواهد شد به ارائه اعتبار به PM-KISAN ذینفع از طریق Kisan کارت های اعتبا

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
Kisan Credit Card, PM-KISANدولت تا به حال گفت: ویژه رانندگی انجام خواهد شد به ارائه اعتبار به PM-KISAN ذینفع از طریق Kisan کارت های اعتباری.

بانک ها باید تا کنون تحریم در مجموع Rs 62,870 کرور به بیش از 70.32 لاخ Kisan دارندگان کارت اعتباری برای کمک به آنها خود را برآورده kharif کاشت نیاز دارد.

"همانطور که در 30.06.2020, 70.32 لاخ Kisan کارت های اعتباری شده اند تحریم با محدودیت اعتباری تومان 62,870 کرور در خارج از Rs 2 لاخ کرور اعطایی اعتباری تحت #Aatmanirbhar بسته است. این را به نفع 2.5 کرور کشاورزان از جمله ماهیگیران & دامداران" وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: در یک صدای جیر جیر.

اخبار مرتبط

در ماه مه دولت گفته بود که 2.5 کرور کشاورزان از جمله ماهیگیران و کسانی که درگیر در دامداری را دریافت کنید Rs 2 لاخ کرور اعطایی اعتبار از طریق Kisan کارت های اعتباری خود را تحت تومان 20 lakh کرور بسته محرک اقتصادی.


دولت نیز پرداخت Rs 24,586.87 کرور به همکاری بانک های منطقه ای روستایی بانک (RRBs) و نهاد های قرضه های کوچک تحت ویژه نقدینگی تسهیلات توسط بانک ملی برای کشاورزی و توسعه روستایی (NABARD).

"همانطور که در 30.06.2020 تومان 24,586.87 cr قبلا پرداخت شده به تعاونی بانک RRBs & MFIs تحت 30000 تومان cr ویژه تسهیلات نقدینگی توسط NABARD. این کمک خواهد کرد که 3 cr کوچک و حاشیه ای دیدار با کشاورزان پس از برداشت و Kharif کاشت نیاز دارد," او گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

با توجه به تومان 2 لاخ کرور اعتباری اعطایی به کشاورزان و دولت تا به حال گفت: ویژه رانندگی انجام خواهد شد به ارائه اعتبار به PM-KISAN ذینفع از طریق Kisan کارت های اعتباری.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب