دو نفر با اتهام قتل در گرجستان تیراندازی

از اتهامات عنوان شده علیه گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, آمد پس از این مورد بود نقل مکان ک

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

از اتهامات عنوان شده علیه گرگوری McMichael, 64, و پسرش تراویس McMichael, 34, آمد پس از این مورد بود نقل مکان کرد به یک سوم دادستان و گرجستان دفتر تحقیقات نامیده می شد پس از این هفته به بررسی.

"من نمی تواند پاسخ به آنچه دیگر آژانس را یا نمی بینیم" ویک رینولدز به GBI مدیر گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه. "اما من می توانم به شما بگویم که بر اساس دخالت ما در این مورد و با توجه به این واقعیت است که ما آمار زمین در حال اجرا در صبح روز چهارشنبه و در عرض 36 ساعت ما تا به حال امن حکم برای دو نفر برای قتل جنایت, من فکر می کنم که صحبت می کند حجم برای خود."

او به نام تصویری از تیراندازی منتشر شده در این هفته شواهد قانع کننده.

"این بسیار ناراحت کننده است." "در سطح انسانی آن نگران کننده است."

Arbery 25 ساله سیاه پوست کشته شد و پس از برخورد با McMichaels که سفید هستند. Arbery کشته شد در Satilla سواحل آرام طبقه متوسط محاصره حدود 15 دقیقه از مرکز شهر نیوبرانزویک و یک تنه زدن از Arbery این محله است. گزارش پلیس گفت: McMichaels تا به حال برداشت دو اسلحه و به دنبال Arbery در یک کامیون پس از او گذشته آنها را.

تیراندازی اتفاق افتاده Feb. 23 اما در این مورد دریافت نکرده گسترده تر توجه تا زمانی که به تازگی پس از یک ویدیو به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده نمایش عکسبرداری است. مقامات جمعه گفت که تصویری شده بود "یک قطعه بسیار مهم" از شواهد در حرکت رو به جلو با اتهامات جنایی.

"من فکر می کنم شما باید به یاد داشته باشید ما برای انجام بهترین های ما برای حذف احساسات ما از یک مورد و نگاه آمار" رینولدز به خبرنگاران گفت: پس از کنفرانس خبری. "اما قطعا زمانی که شما می بینید که شما را تبدیل به بسیار خشمگین در تماشای آن است. شما که خود را کنار بگذارند و به شما می گویند به دنبال در همه شواهد وجود دارد علت احتمالی اینجا؟"

مقامات گفت: اتهامات در ماه های آینده پس از تیراندازی نشده بود رانده افزایش توجه در سراسر کشور با مقامات منتخب فعالان برجسته و مشهور وزن و خواستار عمل است.

"ما اجازه نمی دهد که تاثیر این تصمیم" تام Durden گرجستان اقیانوس اطلس قضایی مدار, آخرین دادستان را در این مورد گفت: در روز جمعه در کنفرانس خبری. "ما را ساخته اند این تصمیم بر اساس آنچه که ما احساس می کنیم مثل این است که این قانون قابل اجرا و تفسیر ما از این شواهد است که کشف شده است."

رینولدز گفت که حکم بازداشت صادر شد و دو مرد دستگیر شدند و در خانه پنج شنبه شب.

Wanda Cooper the mother of Ahmaud Arbery, who was killed while on a run, in Glynn County, Ga., April 16, 2020. The 25-year-old man was running through a Georgia neighbourhood when he was shot and killed — a prosecutor argued that the pursuers should not be arrested. (Richard Fausset/The New York Times)

واندا کوپر از Ahmaud Arbery که کشته شد در حالی که در یک اجرا در Glynn County, Ga., مارس 16 سال 2020 است. 25 سال بود در حال اجرا از طریق گرجستان محله هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد — دادستان استدلال کرد که تعقیب نباید دستگیر شود. (ریچارد Fausset/نیویورک تایمز)

ویدئو نشان می دهد که تقابل به پایان رسید که Arbery زندگی.

Arbery شد با پوشیدن یک تی شرت سفید و خاکی شلوارک نایک کفش و یک سربند زمانی که او کشته شد. دوستان و خانواده خود را گفت: آنها بر این باور بودند که او شده بود و ورزش.

تصویری از تیراندازی از داخل یک خودرو را نشان می دهد Arbery در حال اجرا در امتداد سایه مسکونی دو خط جاده که او می آید بر یک کامیون با یک مرد ایستاده در کنار آن باز راننده سمت درب. مرد دیگری است که در بستر وانت.

Arbery اجرا می شود در اطراف کامیون و از بین می رود به طور خلاصه از نظر. خفه فریاد شنیده می شود قبل از Arbery ظهور, کشتی جودو با مرد در خارج از کامیون به عنوان سه انفجار تفنگ ساچمهای اکو.

گرگوری McMichael بعدها به پلیس گفت که Arbery شبیه مشکوک در یک رشته از نزدیک نمیتوانیم. اما با توجه به گزارش رسانه وجود داشته است فقط یک گزارش سرقت در محله های این ماه: سرقت از یک تفنگ دستی از قفل کامیون پارک شده در خارج از تراویس McMichael ،

در یک تظاهرات در گرجستان اعضای جامعه استقبال بازداشت اما گفت که آنها تا به حال گرفته شده بیش از حد طولانی است.

روز جمعه Arbery خواهد باید خود را جشن گرفتند 26th تولد. اما به جای یک جمعیت معترضان — تقریبا همه با پوشیدن ماسک — بسته بندی شده در مقابل Glynn دادگستری شهرستان به تقاضای عدالت در مرگ او.

"من همیشه از اجرا با مود" یکی از خاله خود را به مجمع گفت: از مراحل دادگاه با اشاره به برادرزاده او به نام مستعار و آنچه که تبدیل به یک برچسب rallying cry — #irunwithmaud — پس از مرگ او جلب توجه مقامات منتخب فعالان برجسته و مشاهیر در سراسر کشور است.

"است که می تواند به راحتی من" یکی دیگر از سخنران که اشاره کرد که او بیش از حد بود 26 ساله سیاه پوست به جمعیت گفت. "این می تواند به راحتی شما است."

با وجود اتهام قتل بسیاری در جمعیت هنوز ابراز خشم و انزجار خود را بیش از دست زدن به صورت. آنها با اشاره به زمان که رفت و بدون هیچ گونه هزینه.

"اگر این شده بود یک مرد سیاه و سفید که به ضرب گلوله یک مرد سفید پوست آنها دستگیر شده اند که شب" گفت: Karasha جونز 54.

"شما رو به راحتی از آن," او گفت: از دستگیری در روز پنج شنبه اشاره کرد که در آن کمک به کاهش برخی از خشم و غم و اندوه coursing از طریق آفریقایی جامعه در نیوبرانزویک, شهرستان از حدود 17000 نفر در جنوب شرقی گرجستان سواحل محل جونز زندگی کرده است او تمام عمر.

"همه در نیوبرانزویک می داند که همه ما سعی می کنیم به هم بچسبند" او گفت:. که شامل Arbery: "او مهربان بود," او گفت:. "او فروتن بود."

بازداشت شد و به عنوان یک گام مثبت. "ما هنوز به دنبال محکومیت های, اما این یک شروع" Gretta Stuckey گفت: به عنوان او ایستاده بود و زیر خزه-بخور درختان در دادگاه حیاط.

FILE -- Homes in Glynn County, Ga., where Ahmaud Arbery lived and was killed, April 16, 2020. Arbery’s death has raised questions about racial profiling, Georgia’s self-defence laws and the wisdom of citizen policing. (Richard Fausset/The New York Times)

فایل -- خانه در Glynn County, Ga., که در آن Ahmaud Arbery زندگی می کردند و کشته شد مارس 16 سال 2020 است. Arbery مرگ مطرح شده سوال در مورد پروفایل نژادی گرجستان دفاع از قوانین و حکمت شهروند policing. (ریچارد Fausset/نیویورک تایمز)

تظاهرات در حمایت از محل در سراسر کشور در روز جمعه.

در زمانی که بسیاری از مردم نمی توانند جمع آوری در فرد به تجمع حامیان در حال رفتن برای 2.23-مایل اجرا می شود (Arbery کشته شد در فوریه. 23). روز جمعه صبح هشتگ #IRunWithMaud استفاده شده بود ده ها هزار بار در توییتر و مردم به اشتراک گذاشته شده عکس های خود را در خارج در حال اجرا دنده اغلب در کنار عکس Arbery یک سرسخت هل دهنده.

در آتلانتا در روز جمعه مردم زد با #IRunWithMaud و #BlackLivesMatter نشانه دوخته به پشت خود را. اما افرادی که زد در Arbery افتخار آمد از همه در سراسر ایالات متحده و آنها شامل پزشکان و ورزشکاران حرفه ای.

"تولدت مبارک به Ahmaud Arbery," New Orleans Saints ایمنی مالکوم جنکینز گفت: در یک ویدئو او ثبت شده در طول اجرا خود را در روز جمعه. "حتی اگر آنها بازداشت آن دو مردان ما رو به مطمئن شوید که آنها را فراموش نکنید و که او می شود عدالت خود را در دادگاه."

متهمان باید اتصال به اجرای قانون محلی است.

قبل از تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در تیراندازی مرگ گریگوری McMichael تا به حال یک زندگی حرفه ای طولانی در اجرای قانون در سواحل جنوب گرجستان و اخیرا بازنشسته شده.

او در Glynn اداره پلیس شهرستان از سال 1982 تا 1989 و تا سال گذشته در حال صرف چندین سال به عنوان یک محقق در نیوبرانزویک دفتر دادستان منطقه.

تراویس McMichael اجرا می شود یک شرکت است که به سفارشی تورهای قایق. مقامات گفتند اخراج او عکس که به کشته شدن Arbery.

پلیس گزارش شد و بر اساس تقریبا تنها بر افسر پاسخ مصاحبه با گرگوری McMichael. دو دادستان recused خود را از این مورد به دلیل حرفه ای روابط به او.

مورد تولید یک موج خشم و نگرانی در مورد نژادی و بی عدالتی.

جزئیات Arbery کشته شدند — و این واقعیت است که هیچ کس تا به حال دستگیر شده در ماه های پس از آن اتفاق افتاد منجر به موجی از خشم و انزجار در سراسر کشور از آمار و ارقام به عنوان متنوع به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن ستاره بسکتبال LeBron James و راسل و مور یک رهبر برجسته کنوانسیون باپتیست جنوبی.

هر دو رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ گرجستان یک جمهوری خواه و دموکرات حریف در سال 2018 فرماندار نژاد استیسی آبرامز سابق دولت و مجلس رهبر اقلیت بودند ابراز نگرانی در مورد این مورد در توییتر این هفته است. کمپ نوشت که "گرجی شایسته پاسخ" و آبرامز نوشت که "ما سیستم های اجرای قانون و عدالت باید برگزار شود و به بالاترین استانداردهای."

بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد شده برای گروه کر پنج شنبه گفت که Arbery تا به حال در اصل بوده است "بدون محاکمه اعدام قبل از چشم ما" و این که "این اعمال باطل تماس به ذهن تاریک ترین فصل از تاریخ ما است."

مورد آخرین در ایالات متحده به افزایش نگرانی ها در مورد نژادی و بی عدالتی در سیستم قضایی. اسناد و مدارک به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد که گرجستان دادستان که تا به حال این مورد برای هفته قبل از recusing خود را بیش از یک تضاد منافع به حال توصیه Glynn اداره پلیس شهرستان است که وجود دارد "ناکافی علت احتمالی" صدور حکم بازداشت برای McMichaels.

Jason Vaughn, a football coach at Brunswick High School who coached Ahmaud Arbery — who was killed while on a run — at his home in Glynn County, Ga., April 16, 2020. The 25-year-old man was running through a Georgia neighbourhood when he was shot and killed — a prosecutor argued that the pursuers should not be arrested. (Richard Fausset/The New York Times)

Jason Vaughn, یک مربی فوتبال در نیوبرانزویک دبیرستان که مربی Ahmaud Arbery — که کشته شد در حالی که در یک اجرا در خانه اش در Glynn County, Ga., مارس 16 سال 2020 است. 25 سال بود در حال اجرا از طریق گرجستان محله هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد — دادستان استدلال کرد که تعقیب نباید دستگیر شود. (ریچارد Fausset/نیویورک تایمز)

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام فیلم مورد 'بسیار نگران کننده است.'

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب Arbery مرگ در ظاهر در فاکس و دوستان در صبح روز جمعه گفت که Arbery "به نظر می رسد واقعا خوب مرد جوان" است و این فیلم شده بود "بسیار بسیار نگران کننده است."

اصرار مقامات در گرجستان به بررسی و پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده است او همچنین ارائه پشتیبانی برای کمپ توانست موقعیت خود را به عنوان فرماندار با کمک یک تایید از مغلوب ساختن پیشی جستن.

"آن را در دست فرماندار و من مطمئن هستم که او به انجام کار درست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "شما می دانید, آن می تواند چیزی است که ما نمی بینم در نوار. وجود دارد می تواند بسیاری از شما می دانید اگر شما را دیدم همه چیز رفت و نوار کاست و سپس در نوار. اما این مشکل من به هر کسی که به تماشای آن قطعا آن را نگران کننده یا نگران کننده ویدئو. هیچ تردیدی در مورد آن."

یک وکیل مدافع گفت که او علنا منتشر انفجاری تصویری در قلب این مورد.

در آخرین پیچ و تاب و در شهر های کوچک از سیاست این مورد یک جنایتکار دفاع وکیل در نیوبرانزویک گفت: او کسی است که منتشر شد فیلم از تیراندازی که ظاهر در اوایل این هفته و ذکر شده بود توسط مقامات به عنوان یک قطعه مهم از شواهد برای حمایت از فشار دادن اتهامات عنوان شده علیه.

وکیل آلن تاکر گفت: در بیانیه ای که او منتشر شد این ویدئو به دلیل "وجود دارد به طور کامل بیش از حد حدس و گمان و شایعه, غلط, روایات و دروغ آشکار در اطراف این رویداد است."

او بلافاصله پاسخ به سوالات در مورد چگونه او به دست آمده ویدئو و یا در مورد ارتباط خود را به صورت. دادستان ها نشان داده اند که برخی از فیلم برداری شده بود یک سوم دنبال کنند.

تاکر نیز نمی پاسخ به سوال در مورد گزارش اول ساحل, اخبار, یک ایستگاه تلویزیونی در جکسون ویل فلوریدا, که گفت که او بوده است مشاوره McMichaels در تحقیقات.

A cross placed by the mother of Ahmaud Arbery at the site where he was killed in Glynn County, Ga., April 16, 2020. The 25-year-old man was running through a Georgia neighbourhood when he was shot and killed — a prosecutor argued that the pursuers should not be arrested. (Richard Fausset/The New York Times)

یک صلیب قرار داده شده توسط مادر Ahmaud Arbery در سایت که در آن او کشته شد در Glynn County, Ga., مارس 16 سال 2020 است. 25 سال بود در حال اجرا از طریق گرجستان محله هنگامی که او به ضرب گلوله کشته شد — دادستان استدلال کرد که تعقیب نباید دستگیر شود. (ریچارد Fausset/نیویورک تایمز)

مورد انجام گرفته توسط سه دادستان.

اصلی دادستان که بعد recused خود George E. Barnhill از گرجستان ویکراس قضایی مدار اشاره کرد که McMichaels شد حمل سلاح های خود را از نظر قانونی تحت گرجستان قانون است. او همچنین با اشاره به دولت شهروند بازداشت اساسنامه و قانون در دفاع از خود.

Barnhill استدلال کرد که Arbery که به نظر می رسد غیر مسلح بود آغاز مبارزه با تراویس McMichael بنابراین تراویس McMichael بود "مجاز به استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود."

مورد بعدی اختصاص به منطقه دیگر وکیل تام Durden. در میان افزایش خشم و انتقاد و ملی توجه Durden این هفته اعلام کرد که او از یک Glynn شهرستان هیئت منصفه برای تصمیم گیری که آیا اتهامات موجه. او همچنین خواسته گرجستان دفتر تحقیقات به درگیر شدن.

هنوز روشن نیست که پنج شنبه که آیا McMichaels تا به حال حفظ مشاور حقوقی. قبلا گرگوری McMichael نمی تواند نظر رسیده و تراویس McMichael تا به حال کاهش یافته است به نظر با استناد به تحقیقات.

گرگوری McMichael یک افسر سابق با Glynn, اداره پلیس شهرستان و تا زمان بازنشستگی خود در سال گذشته را صرف او سالها به عنوان یک محقق در محلی دفتر دادستان منطقه.

دوستان و خانواده در واکنش به بازداشت.

Akeem بیکر, 26, Arbery را دوست دیرین شده است که تماشای این مورد نزدیک گفت: پنج شنبه شب که او احساس "اونس از شادی."

"اما من هنوز هم مضطرب," او اضافه شده است. "این یک پیروزی کوچک شما می دانید, اما من احساس می کنم ما هنوز هم برای ادامه به فشار رو به جلو برای رسیدن به عدالت ، به مطمئن شوید که همه درگیر هستند پاسخگو باشند."

S. Lee مریت یک وکیل به نمایندگی از Arbery خانواده گفت که Arbery را سرگردان کوپر بود ممنون پلیس ساخته شده بود بازداشت.

"او بسیار رها" مریت گفت. "او باقی مانده است بسیار رواقی به عنوان او طول کل این فرایند است. من باور دارم که او در حال برگزاری برای محکومیت این مردان است."

© 2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب