بایرن ترش لورکوزن 4-2 به نفع خود 20th جام حذفی آلمان عنوان

بایرن مهر و موم شده خود را 13th داخلی دو به عنوان Hansi تلنگر که به عنوان رئیس موقت زمانی که آنها اخراج نیکو K

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

بایرن مهر و موم شده خود را 13th داخلی دو به عنوان Hansi تلنگر که به عنوان رئیس موقت زمانی که آنها اخراج نیکو Kovac در ماه نوامبر بازپرداخت باواریا باشگاه ایمان به او با برنده اول خود را نهایی دائمی به عنوان مدیر.

تلنگر نیز شد و برای اولین بار در آلمان به پیروزی این کشور در لیگ و جام حذفی دو به عنوان یک بازیکن و مدیر.

David Alaba به بایرن منجر شود با یک ضربه آزاد در 16 دقیقه پس از Robert Lewandowski شد خراب در لبه جعبه با مدافع تلاش قایقرانی بر روی دیوار و ضرب و شتم دست دراز از Lukas Hradecky در هدف.

بایرن دو برابر سرب هنگامی که یوشع Kimmich منتشر شد سرژ Gnabry پایین کانال سمت راست و جناح را بلامنازع شات nestled را به گوشه پایین برای 24 ساله را به 20 هدف از این فصل در تمام مسابقات.

Lewandowski سپس pounced در مانوئل نویر, مو, توپ و اجازه پرواز صاعقه وار اعتصاب از محدوده در Hradecky و فنلاند دروازه بان خرابکاری اجازه می دهد توپ را به خزش در طول خط به مهاجم لهستانی خود 50th هدف از این فصل است.

لورکوزن افتتاح حساب خود را هنگامی که سون بندر به ریاست خانه را در پست دور از یک ضربه کرنر شد اما خیلی دیر و خیلی کوچک به عنوان Lewandowski برداشت دوم با یک تراشه بر روی دروازه بان در 89 دقیقه از ایوان Perisic را تقلیل.

وجود دارد در اواخر درام وقتی VAR کشف یک هندبال در جعبه در زمان توقف به جایزه لورکوزن یک مجازات است. کای Havertz را تسلی اعتصاب را به گوشه بالا و ثابت می تواند ضربه نهایی از این بازی به عنوان بایرن در دفاع از عنوان خود را.

بایرن در حال حاضر برنده 17 بازی در یک ردیف در تمام مسابقات و نیز بدون شکست در آخرین 26 بازی کشش و برگشت به ماه دسامبر است. آنها منجر چلسی 3-0 در مجموع در لیگ قهرمانان گذشته-16 و با برگشت به بازی می شود در ماه آینده.

لورکوزن که از دست رفته در لیگ قهرمانان مدرک تحصیلی پس از اتمام پنجم در بوندسلیگا هنوز هم می تواند واجد شرایط برای اروپا رقابت نخبگان اگر آنها برنده لیگ اروپا که در آنها منجر شود رنجرز 3-1 در مجموع در گذشته-16.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب