چهار بازی در روز تایید برای جام جهانی 2022 در قطر

با نسبتا کوتاه سفر فاصله به صورت سالن و اطراف دوحه می تواند آن را ممکن است برای طرفداران که در سفر به 32-مسابق

توسط HONARMANDKHABAR در 25 تیر 1399

با نسبتا کوتاه سفر فاصله به صورت سالن و اطراف دوحه می تواند آن را ممکن است برای طرفداران که در سفر به 32-مسابقات تیم برای حضور در بازی های متعدد در هر روز.

اوایل بازی خواهد کیکآف در 1300 محلی (1000GMT) با چهارمین مسابقه شروع 2200 محلی (1900GMT) و در پایان فقط قبل از نیمه شب.

مسابقات بازی باز on Nov. 21 خواهد بود در 60,000 ظرفیت Al Bayt ورزشگاه با آن متمایز 'چادر' سبک پوشش.

نهایی در دسامبر. 18 برگزار خواهد شد در 80,000 Lusail ورزشگاه که مانند Al Bayt نیز میزبان نیمه نهایی.

"جام جهانی است که همیشه یک جشنواره فوتبال, یک جشن واقعی برای طرفداران که می آیند در سایت و تماشا کنید. در قطر با جمع و جور طبیعت این است که رفتن به تقویت و حتی بیشتر با 32 تیم و 32 مجموعه از هواداران همه در داخل و اطراف دوحه گفت:" رئیس فیفا مسابقات و رویدادهای افسر کالین اسمیت.

فیفا خواهد صبر کنید تا قرعه کشی مسابقات برگزار شد و در ماه مارس یا آوریل سال 2022 قبل از اختصاص خاص بازی به سالن و زمان-slots. که آنها را قادر خواهد به چین بهتر بازی ها با مناطق داخلی تلویزیون همکاران از تیم های رقیب.

مسابقات روشن شد از آن معمول ژوئن-ژوئیه اسلات با توجه به گرما در

دولت های خلیج فارس است و این برای اولین بار است که برگزار خواهد شد در وسط اروپا فصل.

Nasser Al خاطر مدیر عامل شرکت از برگزاری جام جهانی قطر سازماندهی شرکت گفت: برنامه ریزی برای مسابقات بودند و در برنامه با 90% از کار به پایان رسید در جاده ها و زیرساخت ها است.

"هنگامی که ما صحبت در مورد این استادیوم بیش از 85 درصد از کار تکمیل شده است و واقعا در حال حاضر دو سال گذشته ما در حال تمرکز بر عملیات ما آمادگی و مطمئن شوید که ما تجربه فن برنامه های در محل," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب