بین زندگی و معیشت? چه کسی می گوید ترک مستند یک تعادل بین این دو

بسیاری در بنگلادش در سایر نقاط جهان می خواهید به بازگشت به زندگی آنها تا به حال قبل از همه گیر. آنها با احتیاط

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399

بسیاری در بنگلادش در سایر نقاط جهان می خواهید به بازگشت به زندگی آنها تا به حال قبل از همه گیر. آنها با احتیاط احساس راه خود را به آینده. در طول مسیر وجود دارد که غم و اندوه. نیز وجود دارد امید است.

برای ایجاد حس بزرگی ناشناخته bdnews24.com ملاقات از راه دور با دکتر Bardan یونگ رعنا را که نماینده بنگلادش. یک تعادل دقیق بین صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در معیشت قطعه ای از مشاوره است که خارج از غرفه.

رعنا به خواست مردم و دولت به مسئولیت برای سرکوب COVID-19 بحران در فرد و جامعه و در سطح ملی به عنوان مستند محدودیت ها کاسته.

بنگلادش یکی از پرجمعیت ترین کشورها با یک در چهار نفر هنوز در فقر زندگی می کنند مواجه چالش های خاص در برخورد با بدترین بحران بهداشت عمومی. و یک تهدید وجود دارد که بیشتر مردم را لغزش به زیر بانک جهانی-تعریف خط فقر به عنوان همه گیر کست سایه طولانی در یک بار-اقتصاد پر رونق. وخیم پیش بینی های پدید آمده در میان ضعف تقاضای داخلی و کاهش شدید صادرات و حواله. بدون منابع به پشتیبانی جدید ارتش از بیکار شدن اقتصاد بیشتر احتمالا منجر به گرسنگی و مرگ است.

"وجود دارد مقدار زیادی از جنبش مردم و اجتماعی فاصله است که به عنوان امکان پذیر است با توجه به سطح دستمزد روزانه و تهدید به معیشت" رعنا گفت: در مصاحبه ای منحصر به فرد در تاریخ 2 ژوئن.

بر خلاف دیگر غنی تر از کشورهای بنگلادش نمی تواند در مقیاس بزرگ و اقدامات به ارائه برای معیشت مردم آن, او گفت:, و اضافه می کند که به دشواری مقابله با این ویروس.

دولت به رهبری نخست وزیر شیخ حسینه خواستند تصمیم به گسترش مستند فراتر از مه 30, اما نگه داشته و برخی از محدودیت ها در محل در میان موجی COVID-19 مواردی است که در صدر 55,000. به کوسن اثرات این بیماری همه گیر دولت حمایت اجتماعی و اقتصادی و عبور Tk 1 تریلیون یا 3.7 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور. دولت نیز قرض $1.68 میلیارد دلار وام از جمله $732 میلیون دلار از صندوق بین المللی پول برای مقابله با خرید اینترنتی از این بیماری است.

اما تعادل بین زندگی و معیشت در یک بحران مانند شیوع کروناویروس است دشوار و دردناک انتخاب برای دولت است.

"آن خواهد بود دشوار است ؟ بله, آن دشوار خواهد بود. آنچه در آن جوش پایین به این است که چگونه مردم در حال رفتن به دست زدن به این و چگونه است که دولت به اطمینان حاصل شود که مردم در حال گرفتن مسئولیت" رعنا گفت.

دولت باید کار را به اطمینان حاصل شود که شرایط را می توان به کار گرفته در سطح محلی و در سطح جامعه اما افراد نیز می تواند نقش مهمی در محدود کردن گسترش بیماری او اضافه شده است.

"اگر مردم مثل من و شما از خودمان محافظت کنیم و تمرکز بر گرفتن تمام اقدامات توصیه می شود برای محافظت از خودمان و هر کس دیگری محافظت می کند خود را ویروس نمی خواهد که جایی برای رفتن."

پس از پیوستن به این که دفاتر در داکا در دسامبر 2017, رعنا یافت و همه گیر می شود بیشتر به چالش کشیدن برای مقابله با. یک نپالی ملی رعنا یک پزشک و انجام داده است او پس از فارغ التحصیلی در طب گرمسیری و بهداشت در دانشگاه لندن قبل از اتمام کارشناسی ارشد خود را در رشته بهداشت عمومی از دانشگاه ملی سنگاپور است.

در این مصاحبه او مشتاق بود به استرس که درک درستی از نیاز به سهولت مستند محدودیت به دلیل از مردم نیازهای مالی با وجود این سازمان تمرکز اصلی بر بهداشت عمومی.

"آن شده است از دو ماه در حال حاضر. ما نیاز به نگاه به یک گذار تدریجی به دور از محدودیت های خاصی. ما واقعا نیاز به دقت تعادل اجتماعی و اقتصادی بهره مند شوند با این بیماری همه گیر در خطر است. این بیماری خطر هنوز هم وجود دارد" رعنا گفت: از بی امان صعودی منحنی در عفونت های ویروسی از موارد برای اولین بار تشخیص داده شد در بنگلادش در Mar 8. مرگ و میر رفت و گذشته 700 علامت دهی به آینده تیره و تار.

بلند کردن اجسام از فاصله فیزیکی قوانین و مقررات به منظور افزایش موارد گفت: با اشاره به ثبت تعداد موارد شناسایی شده در این چند روز گذشته.

کشورها در سراسر جهان در حال مبارزه با این تصمیمات نه تنها بنگلادش رعنا یادآور شد. "دیگر آن می رود بیشتر به معیشت مبتلا هستند. تمام آژانس های سازمان ملل در مورد چگونه به این تعادل."

در حالی که تمرکز بر سلامت جنبه همه گیر تجزیه و تحلیل چگونه پاسخ می تواند تقویت و نگهداری به عنوان مستند برطرف سازمان مانند سازمان بین المللی کار در حال تلاش برای کمک به دولت تعیین نحوه بازگشایی شده است.

"ما در حال حمایت از هر دولتی در جهان برای حفظ تعادل صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در معیشت" رعنا گفت.

هنجار جدید

برای کارهای روزانه رعنا توصیه مردم به کتاب است. "اگر شما در حال رفتن به یک فروشگاه مطمئن شوید که شما با پوشیدن یک ماسک و شما نگه داشتن دستان خود را تمیز در حد تماس و حفظ فاصله فیزیکی. جلوگیری از اجتماعات بزرگ. نمی سازماندهی آنها را هر دو. اگر یک جلسه برگزار می شود بیش از وب آن را انجام دهد. ما نیاز به اتخاذ یک هنجار جدید به منظور زندگی می کنند و از سرگیری فعالیت های اجتماعی و اقتصادی اما تعادل خطر در همان زمان."

سلامت این اقدامات باید قابل فهم برای همه به طوری که تغییرات در رفتار لازم را تبدیل به یک ماده از عادت است.

"اگر هر کس کمک من فکر می کنم ما در حال حرکت در مسیر درست است."

حمایت از شبکه و زنجیره تامین

پس از مراحل اولیه این بیماری همه گیر ابولا در سازمان ملل متحد و شرکای توسعه بوده است, حمایت از دولت و آماده سازی پاسخ به COVID-19 بحران رعنا گفت.

"به محض این که اعلام کرد که این یک بین المللی سلامت عمومی اورژانس ما شروع به ارائه مشاوره و حمایت از دولت در نحوه برخورد با آن است."

حمایت از این سازمان که شامل ارائه PPE و تست کیت آموزشی کارکنان بهداشت افزایش آزمایش و درمان ظرفیت کشور, افزایش ارتباطات در سطح جامعه و درگیر شدن جوامع به طوری که آنها می تواند به طور کامل درک وضعیت و اقدامات لازم, او گفت:.

علاوه بر این که کمک قرنطینه کنترل از تایید موارد تقویت سیستم های بهداشتی و ترسیم راهبردها و بهترین شیوه برای سرکوب گسترش این بیماری است.

که بین المللی زنجیره تامین نیز کمک بنگلادش و دیگر کشورها است. "آنچه را که سازمان ملل متحد باید انجام شود این است که راه اندازی یک زنجیره تامین جهانی. به جای هر کشور نیاز به رفتن و خرید از تولید کنندگان به صورت جداگانه سازمان و شرکای خود را خرید ملزومات از طریق یک سیستم مرکزی و پس از آن کشور می تواند به آنها برای تامین."

این است که همچنین کمک به راه اندازی محلی برای تولید کالاهای مورد نیاز و حفظ مناسب اقدامات کنترل کیفیت.

پرسید که آیا بنگلادش خواهد بود قادر به کنترل به طور پیوسته افزایش تعداد موارد بالا که رسمی در کشور گفت: آن را در حال حاضر گام های مهمی از coronavirus به اینجا آمد.

خم منحنی

"از اواسط تا اواخر ماه مارس وجود دارد تنها یک آزمایشگاه قادر به اجرای آزمون در حال حاضر وجود دارد 52 در سراسر کشور انجام 10,000 آزمون در روز با برنامه ای به گسترش است."

هر چند مقیاس عملیات هنوز رتبهدهی نشده است تا به نیازهای این وضعیت تلاش های در حال انجام برای رسیدگی به این مسئله رعنا گفت. "وجود دارد که قصد دارد برای افزایش ظرفیت آزمایشگاه نه تنها با اضافه کردن بیشتر labs اما گسترش تعداد آزمون یک آزمایشگاه می توانید از طریق منابع انسانی و تجهیزات و ظرفیت سازی."

در بنگلادش و برخی تنها انجام 180-200 آزمون در روز در حال حاضر, اما آنها در حال تلاش برای آن را دو برابر یا سه برابر آن است. وجود دارد labs که می توانید حدود 800 تست در روز است. "یک برنامه وجود دارد. آنها در حال کار بر روی آن است."

دولت با اضافه کردن منابع انسانی و امکانات پزشکی و افزایش ظرفیت اما مقیاس پاسخ هنوز هم نیاز به تمدید شود, او گفت:.

"آیا ما هنوز وجود دارد? هیچ. تعدادی از موارد است که هنوز هم در حال بالا رفتن و آن را ادامه خواهد به بالا برود اما ما به آرامی در تلاش برای خم منحنی."

"ما باید اطمینان حاصل شود که ما انجام تماس ردیابی برای شناسایی موارد به عنوان سریع که ممکن است اجرای مناسب جدا از این موارد افزایش تست ظرفیت و افزایش سلامت ظرفیت برای درمان. این چهار حوزه است که باید همچنان تقویت شود."

خوش بینانه اما با احتیاط از درمان

یکی از مزیت های جهانی طبیعت از همه گیر که نماینده گفته بود که تمام جهان مشغول به کار بود نسبت به کاهش تاثیر این بیماری است.

"این همه بزرگ و ثروتمند کشورهای در حال رفتن را از طریق همان چیزی که رنج و نتایج مشابه برای همه است قرار دادن تلاش برای ردیابی سریع هر آنچه که آنها می توانید دریافت کنید."

این به این معنی که مردم در حال کار برای دریافت واکسن و یا داروهای دیگر که کمک در مورد مدیریت به مردم به عنوان سریع که ممکن است با توجه به او.

رعنا گفت او خوشبین است که داروهای در حال توسعه به دلیل کار زیادی انجام شد که شامل کشورهای مختلف آزمایش های مختلف و متفاوت غیر پزشکی مداخلات.

این است که با رعایت این آزمون و دیدن آنهایی که باید بهترین نتایج است که موثر ترین و بهترین نتایج با حداقل عوارض جانبی است.

آنها همچنین اداره همبستگی محاکمات مربوط به چندین کشور یک گروه که بنگلادش قصد دارد برای پیوستن به زودی.

"وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود در حال حاضر و بله من بسیار مثبت است که ما می توانیم رسیدن به چیزی" رعنا گفت.

"اگر شما به یاد داشته باشید در مورد تعدادی از شیوع بیماری ابولا حتی ما به پایان رسید تا با یک واکسن اما قبل از آن ما در بر داشت های مختلف راه های ابتکاری برای سرکوب این بیماری است. کار در حال انجام است بر کسانی که به خوبی هستم و بسیار خوش بینانه است که ما را از طریق آمده است."

پرسید که آیا این که تایید استفاده از پتانسیل COVID-19 مواد مخدر مانند remdesivir طراحی و توسعه توسط Gilead Sciences, Inc در ایالات متحده و کپی شده از سوی برخی از داروسازان در بنگلادش رعنا بود و بیشتر ساکت و تاکید کرد که باید به صورت مناسب بالینی و مطالعه است.

"نگرانی اصلی این است که چه اتفاقی می افتد اگر آن کار نمی کند. تمام داروهای موجود در بازار که بسیاری از تحقیقات انجام شده بر روی آنها. آزمایشات انجام شده در مقالات نوشته شده بر روی آنها ممکن است عوارض جانبی و عوارض است."

"ما لازم نیست که با این داروها. این است که در حال حاضر گفت که ما باید اداره این داروها به عنوان درمان و یا prophylactics."

در این لحظه بدون نیاز به تکمیل مدارک و شواهد در دست است که خود را تشویق می کند برای درمان استفاده می شود و می تواند مورد استفاده قرار گیرد به صورت یک کارآزمایی بالینی است.

"به خاطر کارآزمایی بالینی شما می توانید شروع به در یک بسیار کنترل شده و می گویند در اینجا این است که چه نتیجه است. هر کس در تلاش است برای کمک به این" رعنا گفت. "پزشکان که به خوبی versed در مورد این در حال بدست گرفتن تمام اقدامات احتیاطی است که لازم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب