مراقب باشید! Ayushman-Yojana.Org نیست, وب سایت رسمی PMJAY مودی نخست می گوید

"این یک دروغ است. ملی بهداشت اقتدار آن را روشن ساخته است که pmjay.gov.در تنها وب سایت رسمی" AB-PMJAY.دولت هشدا

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
Ayushman Bharat Scheme, Ayushman-Yojana.Org, PMJAY, narendra modi government, National Health Authority,ayushman bharat official website, Coronavirus pandemic"این یک دروغ است. ملی بهداشت اقتدار آن را روشن ساخته است که pmjay.gov.در تنها وب سایت رسمی" AB-PMJAY.

دولت هشدار داد مردم در برابر وب سایت های جعلی در حال گردش به نام Ayushman بهارات Pradhan Mantri Jan Aarogya Yojana (AB-PMJAY) در رسانه های اجتماعی. دولت مرکزی رسمی واقعیت-جستجوگر PIB واقعیت بررسی هشدار داده است در یک صدای جیر جیر که ayushman-yojana.org در حال گردش در پیام های واتساپ به عنوان وب سایت رسمی Ayushman بهارات طرح. "این یک دروغ است. ملی بهداشت اقتدار آن را روشن ساخته است که pmjay.gov.در تنها وب سایت رسمی" AB-PMJAY.

نها آژانس گره برای اجرای AB-PMJAY. این نها نیز توییتی "آن آمده است برای ما مرجع است که وب سایت https://ayushman-yojana.org/has شده است گیج کننده به عموم مردم است. لطفا توجه داشته باشید که وب سایت رسمی @AyushmanNHA است https://pmjay.gov.in. و ما خود هیچ وب سایت دیگری."

اخبار مرتبط

در ضمن در طول زمان بیماری همه گیر کوروناویروس این نها تقویت شده است شبکه خود را از بیمارستان ها ارائه COVID و غیر COVID درمان است. این نها است empanneled بیش از 1000 plus جدید بیمارستان در جریان مستند تا کنون. "به منظور تسهیل ادامه داد: مراقبت به #AyushmanBharat ذینفع در طول این همه گیر & تقویت شبکه بیمارستان ارائه covid و غیر covid درمان ما empanelled 1,000+ جدید #بیمارستان در < 6 هفته طول #مستند" نها مدیر عامل شرکت صنعت بوشان توییتی.

AB-PMJAY است گل سرسبد طرح از دولت مرکزی به ارائه پوشش بیمه به Rs 5 لاخ هر خانواده در سال متوسطه و عالی مراقبت از بستری شدن در بیمارستان به بیش از 10.74 کرور فقیر و آسیب پذیر خانواده (حدود 53 کرور ذینفع).

گل سرسبد طرح را فراهم می کند بدون پرداخت پول نقد و بدون کاغذ دسترسی به خدمات برای ذینفع در نقطه ای از خدمات. وجود دارد 1,578 فتح کرد گرفته شد به نفع سلامت بسته با تعریف نرخ زیر طرح و بیش از 20 ، 000 بیمارستان های دولتی و خصوصی شده اند empanelled در سراسر کشور به ارائه خدمات بستری به ذینفع. AB-PMJAY طرح راه اندازی شد در ماه سپتامبر سال 2018 است. پس از آن بیش از 96 لاخ بیمارستان درمان به ارزش بیش از Rs. 13,000 کرور ارائه شده تحت این طرح است. همچنین بیش از 12 کرور کارت الکترونیکی صادر شده در سراسر 32 متحده و UTs اجرای این طرح است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن