بهترین فروشگاه های اینترنتی ایرانی در سال ۱۴۰۲ (آپدیت جدید)

در صورتی که بعد از خرید اینترنتی متوجه شوید که فروشگاه دیگری به قیمت پایینتری آن را ارایه میدهد، میتوانید آن

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

در صورتی که بعد از خرید اینترنتی متوجه شوید که فروشگاه دیگری به قیمت پایینتری آن را ارایه میدهد، میتوانید آن را عودت دهید. میزان سود یا همان تفاوت قیمتی با سایر فروشگاه اینترنتی را نیز در کنار قیمت هر محصول نشان میدهد در صورت خرید از این کسب و کار اینترنتی به این میزان سود خواهید کرد. کیمیا آنلاین مزیت دیگری که تا حدی توانسته به آن عینیت ببخشد، بخش بیشفروشی(upselling) در هنگام خرید یک کالا به شما پیشنهاد خرید لوازم جانبی مربوط به آن محصول را نشان میدهد که قبل از تسویه حساب میتوانید آن را هم به لیست خریدتان اضافه کنید. فروش اقساطی 24 ماهه کیمیا آنلاین نیز توجه مخاطبان خاصی را که به داشتن لوازم دیجیتالی علاقمند هستند نیز سوال برانگیز هست. شروع کار دیجی کلاً از لوازم دیجیتال مثل موبایل و دوربین عکاسی بود اما با گسترش کالا به یکی سایتهای بزرگ تبدیل شد و در حال حاضر همه نوع کالایی در سایت به فروش میرسد. آذر ماه ۱۴۰۰، داود قربانیان به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات کالای شهروند منصوب شد. حتی سود حاصل از آن در خیلی از بازارها به جرات میتوانم بگویم که خیلی بیشتر از رتبههای اول معرفی شده خواهد شد.

فروشگاه تخفیف یا «ارزان فروشی» (به انگلیسی: Discount store) فروشگاه خرده فروشی است که به صورت دائم کالاهای مختلف را با قیمتهای پایینتر از معمول بازار به مشتریان عرضه میکند. فروشگاه اینترنتی زنبیل رتبه الکسای 310 ایران و 14584 جهان را دارد که با تنوع زیاد کالا در دستهبندیهای مختلف فعالیت خود را با قدرت ادامه میدهد، این فروشگاه همیشه به موقع آیتمهایی را برای بهروزرسانی منظم در نظر گرفته است و تقریبا در این حوزه به خوبی عمل کرده است. این فروشگاه نیز همزمان با دیجی کالا فعالیت خودش را 10 سال پیش در این حوزه شروع نموده است. مجموعه لوازم خونگی از سال 1365 به صورت حضوری در عرصه فروش لوازم برقی خانگی فعالیت داشته و از سال 1395 به منظور رفاه حال مشتریان با راه اندازی وبسایت فروش اینترنتی لوازم خونگی پا به عرصه رقابت در فروش آنلاین گذاشته است. این روزها به دلیل افزایش خریدهای اینترنتی مخاطبان فروشگاه اینترنتی پا به عرصه جدیدی از فروش گذاشتهاند. ترفندهای بسیاری برای افزایش فروش فروشگاههای اینترنتی وجود دارد که در این مبحث از لوپاس میخواهیم به این ترفندها اشارهای کنیم با ما همراه باشید. مهمترین قسمتی که به خوبی آن را از دیگر فروشگاهها جدا میکنند بخش هدایای تبلیغاتی است که اگر روی آن تمرکز زیادی صورت گیرد نتایج خوبی را برای این فروشگاه اینترنتی به همراه خواهد داشت.

مانند هر وسیله دیگری، پاوربانک نیز باید از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد تا از آسیب به تلفن همراه شما جلوگیری کند. آخرین تراکنش های انجم شده توسط شما را نیز می توانید ملاحظه نمایید. چشم انداز لوازم خونگی بنا به این است که در تمام زمینه های لوازم خانگی برقی از قبیل کوچک، بزرگ و صوتی و تصویری جایگاهی را برای خود در میان هموطنان عزیزی که خرید آنلاین انجام می دهند به وجود آورد. دیجی کالا یکی از قوی ترین کسب و کارهای آنلاین در ایران از نظر سرمایه است که تقریبا هیچ جایی پیدا نمی شود که نام دیجی کالا آن جا نباشد. زنبیل تا 10 روز امکان تعویض کالا و همچنین تا 7 روز امکان عودت کالا را برای راحتی خریداران اینترنتی در نظر گرفته است. بخش چتر حمایتی نیز مربوط هست به گارنتی محصولات که کافی است به این مجمعه اعلام نمایید تا آن را حصول نتیجه گارانتی از شرکت مورد نظر پیگیری میکنند. امروزه خرید اینترنتی و اقبال مردم برای استفاده از فروشگاه های اینترنتی رو به افزایش است و در نتیجه فروشگاه های بیشماری در حال خدمات رسانی هستند . این ترفند تنها برای فروش محصولات و فروشگاه نیست بلکه با استفاده از روش ارائه کد تخفیف میتوانید نظر مشتریان را به خود جذب نموده و سبب افزایش فروش فروشگاه اینترنتی خود شوید در مقابل تحمل افراد بر روی فروشگاه اینترنتی شما نیز افزایش خواهد یافت و شما به سود بالایی دسترسی خواهید داشت.

امروزه یکی از دغدغههای فروشگاههای اینترنتی پیدا کردن روشهای افزایش فروش میباشد. چگونه فروش اینترنتی خود را بالا ببریم؟ دو بخش پیشنهاد طلایی و ویژه آن نیز در نظر اول توجه بیننده را به خود جلب مینماید. نکته قوتی که در سایر فروشگاهها آن را مشاهده نمیکنید، بخش همفکری در اضافه کردن امکانات دیگر به سایت هست. به جای جنگ قیمت بر روی کیفیت خدماتی که در یک حوزه هم از نظر دانش، آگاهی ، مشتریمداری، ارسال سریعتر، شکستن روح سرد مجازی با راههای ارتباطی بیشتر با مشتریان تمرکز نمایید. به مروز زمان سایر بخشها اضافه شده است، این کسب و کار اینترنتی باز هم به روش e-commrce راهاندازی شده است. فروشگاه اینترنتی جانبی با هدف ارایه لوازم جانبی موبایل در سال 1391 فعالیت خودش را وب سایت شخصی آغاز کرده است. به گفته مدیران دیجیکالا هدف بعدی دیجی کالا فروش کالا به دیگر کشورهای خاورمیانه است. دیجی کالا دارای یک تیم خلاق و حرفه ای است که روز به روز روش های جدید و تازه را در دیجیتال مارکتینگ ازشان می بینیم. در صورتی که پس از 7 روز مشکلی برای محصول به وجود آید، شما میتوانید به راحتی آن با استفاده از گارانتی، تعمیر یا تعویض کنید. آمارها نشان می دهد کاربران ایرانی در ساعات پایانی شب، بیشتر از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند و به این شکل پست شما آخر شب، بین بقیه پست ها گم نمی شود.

آخرین مطالب