رسانه های انگلستان دیده بان جریمه Zakir Naik صلح تلویزیون 3,00,000 پوند برای 'تبعیض'

لندن, مارس 17 انگلستان رسانه ها دیده بان Ofcom جریمه جنجالی اسلامی واعظ Zakir Naik صلح تلویزیون شبکه 3,00,000

توسط HONARMANDKHABAR در 28 اردیبهشت 1399

لندن, مارس 17

انگلستان رسانه ها دیده بان Ofcom جریمه جنجالی اسلامی واعظ Zakir Naik صلح تلویزیون شبکه 3,00,000 پوند برای پخش "بیان نفرت" و "بسیار توهین آمیز" محتوا در کشور است.

لندن با تنظیم کننده برای خدمات ارتباطات در انگلستان است جریمه دارندگان گواهینامه صلح تلویزیون اردو 2,00,000 پوند و صلح تلویزیون 1,00,000 پوند برای شکستن پخش خود قوانین.

"ما تحقیقات دریافتند که برنامه پخش تلویزیون اردو صلح و صلح تلویزیون موجود بیان نفرت و بسیار توهین آمیز مطالب که در یک مورد به احتمال زیاد به تحریک جرم" آن را گفت.

"ما به این نتیجه رسیدند که محتوای نمایندگی جدی شکست انطباق با پخش قوانین که موجه جریمه. Ofcom امروز جریمه سابق دارندگان گواهینامه صلح تلویزیون اردو 2,00,000 پوند و صلح تلویزیون 1,00,000 پوند برای شکستن ما پخش قوانین" Ofcom در بیانیه ای گفت.

سلام تلویزیون متعلق به خداوند تولیدات محدود و تلویزیون باشگاه دارای مجوز از صلح تلویزیون اردو. هر دو جهانی Broadcasting Corporation Limited به عنوان پدر و مادر خود شرکت که متعلق به Naik 54 ساله کشیش تلویزیونی و اسلامی واعظ از بمبئی.

"سابق دارندگان گواهینامه, باشگاه, تلویزیون و پروردگار تولید در حال حاضر باید پرداخت 2,00,000 پوند و 1,00,000 پوند به ترتيب به HM مامور پرداخت ژنرال" گفت: بیانیه صادر شده در اوایل این ماه.

سلام تلویزیون غیر انتفاعی شبکه های تلویزیونی ماهواره ای پخش free-to-air برنامه ها در زبان بنگالی و اردو زبان از دبی. موسس و رئيس جمهور از صلح تلویزیون Naik.

بحث واعظ شده است می خواستم در هند برای پول شویی و تحریک افراط گرایی از طریق نفرت سخنرانی. او در سمت چپ هند در سال 2016 و پس از آن به مالزی که در آن او اعطا شد اقامت دائم.

هفته گذشته هند ساخته شده یک درخواست رسمی به دولت مالزی برای استرداد او.

او را ممنوع از ورود به انگلستان در سال 2010 به دلیل "غیر قابل قبول رفتار". PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب