پیشنهاد برای تغییر وضعیت موجود را 'امواج': هند فرستاده

پکن, ژوئن 26 هند روز جمعه هشدار داد که چین در تلاش برای تغییر وضع موجود بر روی زمین با توسل به زور نه تنها آسی

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

پکن, ژوئن 26

هند روز جمعه هشدار داد که چین در تلاش برای تغییر وضع موجود بر روی زمین با توسل به زور نه تنها آسیب صلح وجود داشت که در مناطق مرزی, اما همچنین می تواند "موج و پیامدهای" در گسترده تر روابط دو جانبه. آن که پکن خواستار توقف فعالیت های خود را در شرق لاداخ.

تنها راه حل فعلی نظامی بن بست به همراه لاک در شرق لاداخ برای پکن به درک که تلاش برای "تغییر وضع موجود با توسل به زور یا اجبار نیست راه راست رو به جلو" گفت: سفیر هند به چین Vikram Misri.

تصریح می کند که اقدامات صورت گرفته توسط نیروهای چینی در روی زمین آسیب دیده اند "قابل اعتماد" در روابط دوجانبه از سفیر هند اضافه شده است که آن را به طور کامل بر عهده طرف چینی را به دقت از نظر روابط و تصمیم بگیرید که جهت این روابط باید حرکت می کند. و اشاره کرد که حفظ صلح و آرامش "در مرز است sine qua non برای پیشرفت در بقیه روابط دو جانبه بین هند و چین" Misri گفت: "حل این مسئله کاملا مستقیم رو به جلو از چشم انداز ما است. طرف چینی باید برای جلوگیری از ایجاد انسداد و موانع در حالت عادی گشت الگوهای هندی, نیروهای," او گفت:.

او همچنین rubbished چین ادعای حاکمیت بر این Galwan ولی در Ladakh به عنوان "کاملا غیرقابل دفاع" و اظهار داشت که این نوع از ادعاهای اغراق آمیز بود به وضعیت کمک کند.

"هر چه فعالیت های ما ممکن است حمل بر همواره در کنار ما از خط کنترل واقعی (LAC) بنابراین چینی ها نیاز به توقف فعالیت برای تغییر وضع موجود. آن است که بسیار تعجب آور است که آنها باید از تلاش برای انجام این کار در یک بخش است که قبل از هرگز شده است یک بخش از نگرانی است." او گفت:. تاکید بر اینکه هند "بسیار آگاه و بسیار روشن در مورد تراز لاک در Galwan ولی او گفت:" نیروهای ما شده اند و گشت تا به این مناطق بدون هیچ گونه مشکل برای "دوره بسیار طولانی از زمان". — PTI

آخرین مطالب