Bihar: رعد و برق, رعد و برق ترک 83 کشته و چندین مجروح در سراسر 23 مناطق

آب و هوا بخش پیش بینی کرده است که آب و هوای نامساعد می تواند باقی بماند برای چند روز بیشتر.رعد و برق و رعد و ب

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399
Bihar, Bihar Lightning strikes, Bihar, Patna, Thunderstorms, Gopalganj, Nawada, Madhubani, Siwan, Bhagalpur, East Champaran, Darbhanga, Banka, Khagaria, Aurangabad, West Champaran, Kishanganj, Jehanabad, Jamui, Purnea, Supaul, Buxar, Kaimur, Samastipur, Sheohar, Saran, Sitmarhi, Madhepura آب و هوا بخش پیش بینی کرده است که آب و هوای نامساعد می تواند باقی بماند برای چند روز بیشتر.

رعد و برق و رعد و برق دراورده ویران در بیهار در طول دو روز گذشته ادعا 83 زندگی بسیاری از ترک مجروح و باعث آسیب گسترده به اموال دولت و مدیریت بحران وزارت و گفت: در روز پنج شنبه.

با توجه به بیانیه ای را توسط گروه های مرگ و میر در حملات رعد و برق اتفاق افتاده در 23 منطقه از دولت با گپلگنج حسابداری برای حداکثر تعداد تلفات در 13.

اخبار مرتبط

مرگ نیز گزارش شده از: نواده و مدهوبنی (هشت تایی); سیوان و باگلپور (شش تایی); شرق Champaran, دربنگا و Banka (پنج); خگریا و اورنگبد (هر سه); غرب Champaran, کیشانگنج, Jehanabad, جموی, Purnea, سوپول, بوخر و Kaimur (هر دو); و سمستیپور, شئوهر, Saran, Sitmarhi, Madhepura (هر یک) آن را گفت.

گزارش ها از ولسوالی گفت: بیش از 20 نفر مجروح شدند و در بیمارستان بستری. رعد و برق نیز باعث آسیب گسترده به خانه ها و اموال ساکنان.

ابراز غم و اندوه بیش از این حادثه وزیر Nitish کومار کارگردانی پرداخت تومان 4 لاخ به عنوان ex gratia به بعدی از قوم و خویش هر یک از مرحوم.

در همین حال وزارت آب و هوا پیش بینی کرده است که آب و هوای نامساعد می تواند باقی بماند برای چند روز بیشتر.

یک آی آزادی گفت: رعد و برق هستند به احتمال زیاد به ضربه تمام 38 ولسوالی دولت طی چند روز آینده همراه با "سنگین و بسیار سنگین بارش" در شمال سیل خیزی مناطق هم مرز با نپال.

کومار به درخواست مردم از دولت برای هوشیار باقی می ماند و هوشیار ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است در شرایط بد آب و هوا.

او همچنین از مردم خواست تا به دنبال مشاوره های صادر شده توسط مدیریت بحران وزارت در این زمینه است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن