لایحه نیاز به خرده فروشان به فاش کردن محصولات ساخته شده در چین معرفی شده در کنگره آمریکا

واشنگتن جولای 30 در حال رشد در میان ضد چینی احساسات در آمریکا و یک سناتور جمهوری خواه معرفی کرده است یک قانون

توسط HONARMANDKHABAR در 9 مرداد 1399

واشنگتن جولای 30

در حال رشد در میان ضد چینی احساسات در آمریکا و یک سناتور جمهوری خواه معرفی کرده است یک قانون در کنگره نیاز به خرده فروشان آنلاین مانند آمازون به فاش کردن محصولات ساخته شده در چین.

این لایحه معرفی شده در چهارشنبه تصریح می کند که خرده فروشان آنلاین به صورت خوانا دولت در قابل توجه محل بر روی صفحه وب خود را اگر یک محصول و یا یک جزء اصلی از این محصول در چین نشات گرفته و یا اگر محصول تولیدی یا مونتاژ شده در آن کشور است.

"مصرف کنندگان آمریکایی شایستگی این را می دانم که اگر یک محصول آنها خرید آنلاین در چین ساخته شده است قبل از خرید آنها را به خصوص در حال حاضر به عنوان ما همچنان به رنج می برند از عواقب یک بیماری همه گیر است که پکن به راه انداخته در جهان" سناتور مارتا McSally گفت.

"چین با این نسخهها کار در هر روز به درون واژگون سازی منافع آمریکا و جایگزین ایالات متحده به عنوان قدرت مسلط در جهان است," او گفت:.

این لایحه نیاز به شفافیت از خرده فروشان آنلاین مانند آمازون به طوری که مصرف کنندگان گمراه در مورد منشاء هر گونه محصولات ساخته شده در چین McSally گفت.

این لایحه اصلاح تعرفه مصوب 1930 نیاز به خرده فروشان آنلاین به افشای منبع از مقالات آمده است که از چین است.

این لایحه تعریف خرده فروشان آنلاین به عنوان هر کسی که به فروش می رساند از طریق یک بازار آنلاین و یا پلت فرم تجارت الکترونیک و نیاز به آنها را به صورت خوانا دولت در یک محل آشکار در صفحه وب اگر مقاله در چین نشات گرفته و اگر هر جزء اصلی مقاله در چین نشات گرفته اگر مقاله تولید شده در چین و اگر ماده بود مونتاژ در چین است.

تنش در حال افزایش است بین آمریکا و چین برای برخی از زمان. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درگیر شدند بارها و بارها با پکن بر تجارت و coronavirus همه گیر و همچنین چین تحمیل یک بحث امنیتی جدید قانون در هنگ کنگ. واشنگتن شده است انتقادی از پکن سرکوب آن Uygur مسلمانان در ناآرام سین کیانگ استان است.

چین روز دوشنبه در زمان کنترل از کنسولگری آمریکا در چنگدو در اقدامی تلافی جویانه به آمریکا حرکت را تعطیل چین ماموریت دیپلماتیک در هوستون به عنوان روابط بین دو کشور اقتصاد برتر همه زمان کم است. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب