کشته شدن حداقل 23 در بازار گاو در جنوب افغانستان

این طرف متخاصم سرزنش یکدیگر برای حمله به باز هوا هفتگی بازار گاو در بالای ولسوالی های که در آن صدها نفر از روس

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

این طرف متخاصم سرزنش یکدیگر برای حمله به باز هوا هفتگی بازار گاو در بالای ولسوالی های که در آن صدها نفر از روستاییان از مناطق همسایه ها جمع شده بودند به تجارت گوسفند و بز.

یک سخنگوی ولایت هلمند فرماندار گفت: چندین شلیک راکت توسط طالبان فرود آمد به بازار گاو کشته شدن 23 غیرنظامی از جمله کودکان.

قاری یوسف احمدی یک سخنگوی طالبان گفت که ارتش افغانستان شلیک چندین گلوله خمپاره از بمب های غیر نظامی و خانه ها و بازار گاو, کشتن ده ها تن از روستاییان.

Khushakyar که می رود توسط یک نام واحد گفت که او در تلاش برای فروش یک گوساله زمانی که راکت در بازار است. او گفت دو برادرزاده کشته و زخمی شد.

"من تو را دیدم حدود 20 بدن بر روی زمین" او گفت:, و اضافه کرد که ده ها تن زخمی شدند و "دام مرده دراز در کنار مردان است."

برخی از ساکنان ولایت هلمند یک ولایت دژ محکم گفت: بمباران رخ داده در طول درگیری شدید بین طالبان و نیروهای امنیتی دولت در مناطق مسکونی اطراف بازار است.

شده است وجود دارد یک چشم انداز مثبت در خشونت توسط طالبان در برابر دولت افغانستان حتی اگر شورشیان مبارز به معرفی دقیق اسلام پس از خلع از قدرت در سال 2001 امضا خروج نیروهای نظامی توافق با ایالات متحده در ماه فوریه به طراحی منجر به مذاکرات صلح با دولت افغانستان.

بیش از 500 تن و 760 نفر دیگر زخمی شدند به دلیل جنگ در افغانستان در سه ماه اول سال 2020 سازمان ملل در افغانستان (یوناما) گفت: در اواخر ماه آوریل است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن