تاول نزدک شتاب در حال نزدیک شدن به دات کام فرار با سرعت

بزرگترین متحده tech سهام که فقط بریده شده یکی از بهترین هفته از دوره بهبود.بلومبرگ: این یک چیز برای سهام به گز

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
 U.S. tech shares,, stocks market, S&P 500, Nasdaq 100, index, Apple, Microsoft, Amazon, Facebookبزرگترین متحده tech سهام که فقط بریده شده یکی از بهترین هفته از دوره بهبود.

بلومبرگ: این یک چیز برای سهام به گزاف گویی خشونت پس از از دست دادن یک چهارم از ارزش خود را در یک ماه به عنوان آنها در ماه مارس است. آن یک چیز دیگر به طور کامل به انجام آن پس از افزایش به بالاترین رکورد. و در عین حال چیزی است که اتفاق می افتد با بزرگترین متحده tech سهام که فقط بریده شده یکی از بهترین هفته از دوره بهبود.

در یک سال هیستریک بازارهای هیچ واقعیت این است که عجیب و غریبتر از این: که در نیمه راه از طریق 2020, Nasdaq 100 شاخص نه تنها در قلمرو مثبت است اما رهبری برای یک افزایش سالانه است که صفوف خود را با بهترین از دو دهه گذشته است. خیلی بیشتر از زنده ماندن این بیماری همه گیر مستند بزرگترین شرکت های آمریکایی در حال دیدن مزیت های خود را گسترش به شدت به عنوان یک نتیجه از آن با سرمایه گذاران و هجوم آوردند به هر چیزی را با اندازه و ثبات است.

اخبار مرتبط

"این ویروس به ارمغان آورده است جلو آن دسته از شرکت های کسب و کار توسط دو و سه سال" گفت: Gary بنوا یک مدیر نمونه کارها در هاجز مدیریت سرمایه در دالاس. در حالی که در مجاورت با اقتصاد تعجب آور است: "شما در خرید بهترین شرکت های رشد بر روی این سیاره بسیار کم بهره و نرخ محیط زیست است."

Nasdaq 100 یش در یکی دیگر از محرک هفتگی پیشرفت برای پایان دادن به بیش از 600 امتیاز بالاتر از سطح که در آن Covid سقوط آغاز شد. اندازه گیری سنج سرعت نسبی که از گسترده تر از S&P 500 فقط پیشی گرفتن آن dot-com اوج.

تعداد بسیار کمی دیدم این اومده. قبل از coronavirus لرزاند, جهان, زمانی که همه چیز ساخته شده حس وال استریت بود که هنگامی که گاو نر سقوط بازار اول آن تلفات بالا خواهد بود-ارزیابی سهام تکنولوژی. واقعیت بازی نمی کند که راه. بلکه این گروه قوی ترازنامه و خودکار stay-در-خانه ویژگی های عمل به عنوان عایق از بدترین از این سال کاهش می یابد.

سرمایه گذاران رشد بیشتر متصل به megacaps نه کمتر. قبل از 0.6% به دست آوردن پنج شنبه, Nasdaq 100 صعود به حال بیش از 1 ٪ در سه روز اول این هفته یک خط نمی همسان در بیش از یک سال است. آن به پایان رسید و چهار روز تا 5 درصد یک درصد بیش از شاخص S&P 500 را پیشبرد. که آمد به عنوان Covid موارد و بستری شدن در بیمارستان همچنان به افزایش در ایالات متحده ترک دلیلی برای زیر سوال سرعت بهبود اقتصادی و چه مدت اخیر پیشرفت ممکن است.

به عنوان نیمه دوم سال آغاز می شود, فناوری ستارگان بازده گرفتن سخت به چشم پوشی است. برخلاف گسترده حقوق صاحبان سهام و کاهش شاخص Nasdaq 100 تا 18 درصد خروج از بقیه بازار در گرد و غبار. در 21.5 درصد فناوری های سنگین ارزیابی عملکرد فاصله نسبت به S&P 500 است که وسیع ترین در این نقطه از یک سال در تاریخ ثبت شده.

به طور طبیعی منتقدان می گویند این عزیزم سهام رفته اند بیش از حد بیش از حد سریع است. برخی از شاخص های حرکت حمایت کند. این تجمع قرار دادند Nasdaq 100 راه بالاتر از آن 200 روز میانگین متحرک با حق نزدیک شدن به 20 درصد سطح سرزندگی است که همزمان با بازار اوج در ماه فوریه است.

"این شگفت انگیز — سرمایه گذاران فقط عمدا قرار دادن پول در ادامه به شخم زدن به کلاه بزرگ تکنولوژی با وجود تمام نگرانی های نظارتی از آمریکا و اروپا و چین با وجود همه این" گفت: یوسف عباسی, بازار جهانی استراتژیست در StoneX. "آن را بدست بنابراین قطع از اصول آن را سخت به این مکالمه واقعی."

اگر شما گسترش لنز و بازگشت 20 سال نقطه عطف دیگری نیز رسیده در این هفته: Nasdaq 100 عملکرد نسبی به S&P 500 با پیشی گرفتن آن از 2000 ارتفاع. بسته به یک نمایش در بازار, تفسیر که دستاورد متفاوت خواهد شد. به شک های بینایی به تنهایی به ارمغان می آورد فلش بک به dot-com سقوط.

در چشم tech وفادار اما این یک مورد قوی برای ماندن صعودی. فقط در نظر بگیرید مقدار از پول است که با تکنولوژی تیتان مانند Apple Inc. و شرکت مایکروسافت را در حال حاضر در مقابل آن. در سال فقط قبل از اینترنت, سقوط شرکت ها در شاخص S&P 500 فناوری اطلاعات شاخص به دست آورده در ترکیب سود حدود 50 میلیارد دلار. در سال گذشته کل مبلغ 240 میلیارد دلار است.

بنابراین در حالی که نزدک 100 تا دوباره به دوران اوج خود را نسبت به بازار گسترده تر زمینه درآمد قدرت است که تقریبا پنج بار به عنوان بزرگ به عنوان آن 20 سال پیش بود. که بخشی از دلیل هاجز مدیریت سرمایه را بنوا در ادامه به برگزاری برخی از بزرگترین نامها در مجموعه خود از جمله اپل, مایکروسافت, Amazon.com Inc. و Facebook Inc.

"این شرکت ها در حال رشد درآمد رشد درآمد و همچنان به رشد جریان نقدی در, سریعتر, کلیپ از بسیاری از شرکت های دیگر" برادشاو گفت. "این است که مانند حباب اینترنت در ماه مارس سال 2000 زمانی که ما تا به حال مجسمه نیم تنه بزرگ. چرا که در این روز بسیاری از این شرکت ها شد و فقط از طریق نقد چپ و راست."

مؤمنان کردم ترساندن جمعه گذشته زمانی که این گروه محبوب شناخته شده به عنوان Fang سهام — Facebook, Amazon.com Netflix, Inc. و, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. — کاهش بیش از 5% در بدترین جلسه پس از اعماق Covid سقوط. در حال حاضر آن دسته از ضرر و زیان شده اند به طور کامل پاک شده است. ادغام اینترنتی سهام 7.6% در تعطیلات کوتاه هفته به رکورد بهترین هفته پس از ماه آوریل است.

اما حتی در میان دستاوردهای وجود دارد نکات نگرانی است. بعد از 12 مستقیم جلسات که در آن یک اندازه گیری از 30 روز ضمنی نوسانات در فناوری سنج سنگین معامله در تخفیف به معادل آن برای S&P 500 — دوم-طولانی ترین جمله خط از 2011 — ارتباط بین دو واگردانی به چه چیزی طبیعی است.

معمولا Cboe, NDX, نوسانات شاخص (VXN) معاملات بالای Cboe Volatility Index (VIX) با متوسط گسترش سه امتیاز بیش از پنج سال گذشته است. اما این شکاف منقبض شده است در سال 2020 به یک سوم از آن به عنوان سرمایه گذاران با عجله به megacaps و فن آوری سهام برای درک خود ایمنی از طریق coronavirus بحران است. در این هفته شاخص Nasdaq 100 ترس سنج برگزار بالای کلاسیک VIX در هر جلسه.

"من کمی نگران در مورد کل بازار را با سرعت از دستاوردهای اما نزدک به خصوص" گفت: تیم کورتنی رئیس سرمایه گذاری افسر در Exencial ثروت مشاوران. "هنگامی که شما نگاه در ارزیابی از رشد به گفتن بقیه بازار یا ارزش و یا شرکت های کوچکتر از آن است که قطعا به آن محدوده از 2000s."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب