اوراق قرضه رها کردن توسط بسیاری از 2017 در مودی استقراض جدید

شرکت کنندگان در بازار از جمله سابق RBI فرماندار گفت: بانک مرکزی باید در نظر خرید اوراق قرضه دولتی در مزایده.مع

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399
Market participants, including a former RBI governor, have said the central bank should consider buying sovereign bonds at auctions.شرکت کنندگان در بازار از جمله سابق RBI فرماندار گفت: بانک مرکزی باید در نظر خرید اوراق قرضه دولتی در مزایده.

معیار اوراق قرضه در هند سقوط توسط بسیاری در بیش از سه سال پس از نارندرا نخست وزیر دولت افزایش وام گرفتن بیش از نیمی به پوشش درآمد از دست رفته به علت این ویروس ناشی از رکود.
بازدهی اوراق قرضه 10 ساله با صعود 22 اساس امتیاز, بزرگترین افزایش از ماه فوریه سال 2017 به 6.19%. دولت اواخر جمعه گفت: آن را قرض 12 تریلیون روپیه ($159 میلیارد دلار) برای سال مالی آغاز شده و در تاریخ 1 آوریل تا از بودجه 7.8 تریلیون روپیه. ملت سهام صعود به عنوان ramped تا وام گرفتن از طرح stoked شرط دولت اعلام بزرگتر محرک های مالی برای حمایت از اقتصاد است.

افزایش استقراض تجدید تماس برای رزرو بانک هند به گام برای حمایت از بازار بدهی است که دیده می شود, جهانی صندوق های فرار به عنوان دولت معتقد اول با آن انقباض اقتصادی در بیش از چهار دهه است. نیز وجود دارد خطر که وام گیرندگان شرکت ها شلوغ خواهد شد و یا مجبور به پرداخت هزینه های مالی.

اخبار مرتبط

عملکرد بالا-دارای 10 سال شرکت رایحه گل رز به اندازه 20 واحد معامله گران گفت. خواهد بود که بزرگترین پرش از آوریل 16, بلومبرگ-اطلاعات وارد شده را نشان می دهد. عملکرد در 10 سال حاکمیت باند آغاز شد که معاملات در نرخ کوپن از 5.79% روز جمعه با صعود 18 واحد 5.89%.

"نمی توان آن را اغراق می گویند که دولت تجدید نظر استقراض برنامه آمده است به عنوان بی ادب شوک به بازار اوراق قرضه" گفت: A. Prasanna اقتصاددان ارشد در با توجه به ICICI اوراق بهادار اولیه نمایندگی با مسئولیت محدود. RBI را به مرحله باز-بازار خرید و یا اجرای بیش از برنامه Operation Twist, او گفت:.

'صریح و پشتیبانی'
بانک مرکزی خریداری کرده است یک شبکه 910 میلیارد روپیه از بدهی در بازار ثانویه بیش از چهار هفته و به تازگی احیا شده و به اصطلاح عملیات پیچ و تاب و برنامه که در آن به فروش می رسد صورتحساب و خرید اوراق قرضه. آن نشده اعلام کرد هر مقیاس بزرگ باند-خرید برنامه.

"اگر ما را نمی شنوند از RBI چه نوع صریح و روشن در حمایت از آنها در حال رفتن برای ارائه به استقراض از فروش در اوراق قرضه خواهد تعمیق بیشتر گفت:" ویجی Sharma, معاون اجرایی رئیس جمهور برای درآمد ثابت در PNB Gilts Ltd. "آنها را به تقریبا تمام اضافی عرضه است."

شرکت کنندگان در بازار از جمله سابق RBI فرماندار گفت: بانک مرکزی باید در نظر خرید اوراق قرضه دولتی در مزایده. اگر چه عمل شناخته شده به عنوان کسب درآمد از بدهی, شده و ممنوع شده توسط قانون از سال 2006 دولت می تواند با استفاده از یک فرار بند اگر کسری مالی است که انتظار می رود به 0.5 درصد بالاتر از هدف کسری برای سال.

مالی شکاف است به احتمال زیاد در حدود 5.5 درصد از تولید ناخالص داخلی برای سال تا مارس سال 2021 یک وزارت مالیه رسمی با آگاهی از این موضوع روز دوشنبه گفت:. هیچ طرح RBI به خرید بدهی به طور مستقیم و دولت ممکن است تا پایان استقراض کمتر از تجدید نظر هدف از 12 تریلیون روپیه رسمی گفت: درخواست نمی توان با استناد به قوانین در صحبت با رسانه ها.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب