Bongo شبکه بازدید 1 میلیارد ماهانه نمایش ها

همراه با نقطه عطف در انداز بانگو نیز جشن رسیدن به 100 میلیون مشترک در سراسر یوتیوب آن شبکه "بانگو Studios" که

توسط HONARMANDKHABAR در 21 اردیبهشت 1399

همراه با نقطه عطف در انداز بانگو نیز جشن رسیدن به 100 میلیون مشترک در سراسر یوتیوب آن شبکه "بانگو Studios" که در آن شرکت کار می کند با "بسیاری از کانال های یوتیوب, ناشران و اثرگذارندهها" آن گفت: در رسانه ها انتشار در پنج شنبه.

Bongo به تازگی ساخته شده خود را تمام سرگرمی کتابخانه رایگان برای همه بنگلادش بینندگان برای کمک به آنها را به صرف زمان در خانه در طول coronavirus مستند.

"این خبر خوبی است و یک دستاورد بزرگ برای یک شرکت در بنگلادش است. ما سال کار سخت قاطعانه کمک به دستیابی به این نقطه عطف" گفت: فیاض طاهر رئیس اجرایی در بانگو.

"در طول سال ما ساخته شده است برخی از تخصص در رشد مخاطبان کسب درآمد و اجرای کپی رایت به نفع محلی سازندگان محتوا. ما خوش آمدید, تبلیغ برای کار با ما به طور مستقیم," او گفت: به نقل از, در بیانیه ای.

Bongo مدیریت بیش از 450 کانال های یوتیوب در پنج کشور تحت آن شبکه ای متشکل از YouTubers, رسانه های اجتماعی اثرگذارندهها و مشتریان شرکت های بزرگ.

این لیست شامل خالق اثرگذارندهها الله افریدی ماهی قزل آلا به Brownfish, Parizaad, Prottoy حواصیل و Ridy شیخ و همچنین بالا بنگلادش بازیگر نقش شکیب خان. رسانه های محلی شرکت ها و ایستگاه های تلویزیونی مانند Jaaz, چند رسانه ای, فهیم موسیقی و Maasranga TV نیز تحت بانگو چتر.

تاسیس در سال 2013 ستارگان Digital Limited صاحب بزرگترین بنگلادش محتوای دیجیتال کتابخانه و توسعه "برش" پخش فیلم, سیستم عامل در مقیاس.

هر کسی می تواند دانلود Bongo برنامه بر روی تلفن های خود را از فروشگاه Google Play و یا از فروشگاه برنامه اپل و یا آنها به سادگی می تواند بازدید بانگو وب سایت و لذت بردن از سرگرمی آن محتوا.

Bongo نیز موجود است در سطح جهانی برای بنگلادش مهاجرت جامعه است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب