قرض گرفتن شرایط: کشورهای بهره مند از این اصلاحات پس چرا شکایت ؟

بودجه Rs 7.8 لاخ کرور از انتقال به FY21 می تواند در نهایت نزدیک به Rs 5 لاخ کرور روپیه کمبود تومان 2.8 لاخ کرو

توسط HONARMANDKHABAR در 14 خرداد 1399
The budgeted Rs 7.8 lakh crore of devolution for FY21 could end up closer to Rs 5 lakh crore, a shortfall of Rs 2.8 lakh crore since the Centre’s Rs 24.2 lakh crore target will not be met. بودجه Rs 7.8 لاخ کرور از انتقال به FY21 می تواند در نهایت نزدیک به Rs 5 لاخ کرور روپیه کمبود تومان 2.8 لاخ کرور از مرکز Rs 24.2 لاخ کرور هدف نخواهد بود ملاقات کرد. (تصویر نماینده)

با توجه به این که کشورهای در حال رفتن به محزون می خوانی کوتاه در منابع این سال به عنوان مجموعه های مالیاتی و خرد شدن آنها را مجبور به کار است که بسیار فوق العاده برای اجرای اصلاحات تعیین شده توسط مرکز به آنها را قادر به قرض گرفتن بیشتر از بازار اوراق قرضه. دلیل اضافی استقراض—تا 2 درصد از GSDP فراتر از مجاز FRBM حد 3 درصد از GSDP—مهم این است که بدون این کار متحده مجبور خواهد شد به تبر هزینه های سرمایه. چند مفسران و همچنین وزرای مالی کشورهای مختلف باید گفت که این ناعادلانه است برای این مرکز به مجموعه شرایط را برای ایالات متحده به پاسخگویی در این زمان دشوار است. قطعا ممنوعیت فروش الکل در حدود دو ماه آمار دولت درآمد و دولت مرکزی میل شدید به لوی 'cesses' به جای ساده مالیات در بسیاری از مناطق به معنی کمتر است به طور مشترک با کشورهای تحت سرمایه گذاری کمیسیون فرمول.

اما شرایط حال اصرار بر تر در ماهیت اصلاحات—از جمله در زمینه PDS سهولت انجام کسب و کار در بخش برق شهری و محلی از بدن—و تنها می تواند به نفع ایالات متحده است. هویج و چوب رویکرد است که احتمالا نیاز به فشار متحده به اجرای اصلاحات. در بخش برق به عنوان مثال با وجود Uday کمک مالی و وجود دارد یکی دیگر از حدود یک دهه قبل از Uday—ایالات آیا ارزش کمی اصلاحات به عنوان یک نتیجه است که دولت تابلو های برق (SEBs/discoms) مدیون قدرت-تولید شرکت حدود 90,000 تومان کرور. و به جای penalising دولت را برای این دولت مرکزی بار دیگر توافق کردند که به قید وثیقه از SEBs با یک تومان 90,000 کرور بسته وام از PFC و REC. آن است که به سختی غیر منطقی برای این مرکز به درخواست است که به پایین آوردن کل فنی و تجاری (AT&C) ضرر و زیان و همچنین کاهش شکاف بین هزینه متوسط و میانگین درآمد. این باید اتفاق افتاده در دوره عادی اما برای دو دهه گذشته کشورهای شکست خورده اند به منظور بالا بردن تعرفه برق اجازه می دهد تا SEBs/discoms برای شکستن حتی. در واقع شرایط دیگر مانند کسانی که در اموال مالیاتی کمک خواهد کرد که تنها شهری و محلی تابع بدن بهتر از منابع مالی خود را بهبود بخشد به عنوان یک نتیجه. همچنین اطمینان حاصل کرد که یک ملت و یک جیره غذایی-طرح کارت می شود و نصب دستگاه PoS در نمایشگاه قیمت مغازه ها در نهایت به نفع مردم محلی به عنوان انتقال پول نقد به کشاورزان به جای استفاده از شارژ آنها کاهش تعرفه برق. این شرایط ممکن است صدا مانند diktats اما واقعیت این است که بسیاری از ایالت ها شده اند و تمایلی به اصلاحات. پس از همه, اگر متحده مطابق با DPIIT سهولت انجام کسب و کار هنجارها و محیط کسب و کار را بهبود می بخشد و آنها را جذب سرمایه گذاری است.

اخبار مرتبط

به جای نشستن پشت و شکایت ایالات متحده ممکن است بخواهید به حرکت رو به جلو در اصلاحات از آنجا که انجام این کار هزینه می تواند آنها را به شدت. با توجه به انتظار 5 درصد تولید ناخالص داخلی انقباض در FY21 و در نتیجه سقوط درآمدهای مالیاتی متحده خواهد بود را با بسیار کمی به صرف capex. بودجه Rs 7.8 لاخ کرور از انتقال به FY21 می تواند در نهایت نزدیک به Rs 5 لاخ کرور روپیه کمبود تومان 2.8 لاخ کرور از مرکز Rs 24.2 لاخ کرور هدف نخواهد بود ملاقات کرد. همچنین از مجموعه های مالیاتی در FY20 گرفته توسط Rs 1.5 لاخ کرور کشورهای کردم Rs 53,700 کرور روپیه اضافی مالیات devolutions و این نیاز به بازگشت. درآمد حاصل از عوارض محلی بیش از حد را در آمار با توجه به این مستند و رکود در فعالیت های اقتصادی با توجه به همه گیر. با توجه به احتمال زیاد دولت درآمد یک پشت پاکت محاسبه نشان می دهد که اگر آنها قادر به قرض گرفتن 4 درصد از GSDP آنها ممکن است نیاز به کاهش هزینه های سرمایه توسط بیش از 50٪. دیگری capex نیاز به توان بیشتر axed. اگر آنها اصلاح می توان آن را یک برنده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب