COVID-19 درمان: کشف مواد مخدر hackathon 2020 به صورت منبع باز coronavirus درمان راه اندازی شد! جزئیات

این Hackathon شده است تقسیم به دو آهنگ.کشف مواد مخدر Hackathon: اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan و اتحادیه

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
The Hackathon has been divided into two major tracks.این Hackathon شده است تقسیم به دو آهنگ.

کشف مواد مخدر Hackathon: اتحادیه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan و اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal 'Nishank' راه اندازی کشف مواد مخدر Hackathon 2020! به جنگ با این بیماری همه گیر کوروناویروس نخست وزیر نارندرا conceptualised یک ابتکار منحصر به فرد شامل افراد با استعداد از میان مشترک و عمومی در فرآیند توسعه داروهای موثر برای COVID-19 بیماری همه گیر. به نام مواد مخدر کشف Hackathon, این رویداد شده است به طور مشترک سازماندهی شده توسط All India شورای آموزش و پرورش فنی (AICTE) و شورای پژوهش های علمی و صنعتی (CSIR), با توجه به وب سایت دولت برای نوآوری است. این Hackathon افتتاح شد در روز پنج شنبه توسط اتحاديه وزیر بهداشت Dr Harsh Vardhan و اتحادیه توسعه منابع انسانی وزیر رامش Pokhriyal 'Nishank' در یک رویداد مجازی.

هدف از کشف مواد مخدر Hackathon 2020

این رویداد آغاز شده است به ارائه یک پلت فرم برای تمام افرادی که ایده های برای توسعه درمان در برابر COVID-19 و مایل به شرکت در یک منبع باز کشف مواد مخدر پلت فرم برای این منظور است. هدف این است که برای شناسایی مواد مخدر موثر نامزدها در برابر SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 استفاده در-سیلیکون مواد مخدر کشف. این کشف می تواند به دنبال سنتز شیمیایی و بیولوژیکی تست.

اخبار مرتبط

این hackathon را پوشش فرآیندهای مختلف مواد مخدر کشف و منجر به شناسایی روش های موثر منجر و ابزار برای مبارزه با عفونت, که پس از آن گرفته شده به جلو به روال فرآیند کشف مواد مخدر. در حالی که hackathon آغاز خواهد شد و با رقابت پایان آن هدف این است که پس از آن به اشتراک گذاری مواد مخدر کشف و اطلاعات است.

دولت این است که در حالی که رمان coronavirus هنوز در حال درک آن به دلیل ماهیت پیچیده هوش جمعی است که نیاز به غلبه بر این بیماری همه گیر آورده است که جهان به متوقف مجازی. با توجه به وب سایت دولت برای نوآوری hackathon یک راه برای استفاده از ذهن جوان از سراسر جهان در مبارزه با COVID-19.

به غیر از کشف یک درمان hackathon نیز ساخت یک جامعه بزرگ از محققان که ماهر در تجزیه و تحلیل داده ها و مدیریت در کشف مواد مخدر.

روش هند کشف مواد مخدر Hackathon

این Hackathon شده است تقسیم به دو آهنگ. آهنگ اول معاملات عمدتا با طراحی داروهای ضد COVID-19 ضربه/سرب مولکول نسل. برای این شرکت کنندگان می توانید با استفاده از ابزار مانند مولکولی و مدل سازی داکینگ مولکولی, pharmacophore بهینه سازی و یا ضربه/سرب بهینه سازی در میان دیگران.

مسیر دوم این است که با توجه به بهینه سازی و یا طراحی از ابزارها و الگوریتم های که منجر به تسریع در-سیلیکون مواد مخدر کشف روند. این امر بهبود غربالگری بهره وری.

آهنگ شکسته شده را به عنوان بسیاری از 30 مشکل خاص اظهارات کارشناسان پانل. این اظهارات مشکل خواهد بود مستقل و چالش های آنها مرزهای مشخص و انتظار می رود نتایج برای کمک به تیم های رقیب در روند تفکر خود را. با توجه به دولت, وب سایت, Hackathon شده است پیشنهاد می شود در سه مرحله انجام شده که هر یک از آنها را به مدت دو ماه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب