استقراض برای GST کمک به کشورهای نه یک راه حل عملی: Bengal وزیر دارایی Amit میترا

رکود اقتصادی در FY21 است به احتمال زیاد به گسترش شکاف بین جبران فرایند بودجه و محافظت درآمد.West Bengal وزیر د

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
An economic recession in FY21 is likely to widen the gap between the compensation cess funds and protected revenue.رکود اقتصادی در FY21 است به احتمال زیاد به گسترش شکاف بین جبران فرایند بودجه و محافظت درآمد.

West Bengal وزیر دارایی Amit میترا در چهار شنبه گفت که این پیشنهاد به قرض گرفتن از بازار را جبران کند متحده تحت GST رژیم بود و نه یک راه حل عملی.

GST شورای اسلامی در جلسه خود در ماه گذشته تا به حال تصمیم به برگزاری یک دستور کار جلسه در ماه جولای به بحث در مورد گزینه های استقراض برای پر کردن شکاف بین آمریکا محافظت شده و درآمد واقعی GST مجموعه. رکود اقتصادی در FY21 است به احتمال زیاد به گسترش شکاف بین جبران فرایند بودجه و محافظت درآمد.

اخبار مرتبط

صحبت کردن با CNBC TV18 میترا گفت: آمریکا حفاظت شده درآمد سالانه رشد 14 ٪ -- بر پایه FY16 درآمد مجموعه ای از همه موارد پس از آن گیرند تحت GST — بر اساس یک منطقی نرخ رشد که "این دولت در این مرکز موفق به تولید". او افزود که رشد اقتصادی کاهش یافته بود به طور مداوم بیش چهارم حتی قبل از Covid.

او سرزنش معیوب معماری GST برای زیر بالقوه GST رشد درآمد حتی به عنوان زیرساخت آن بوده است نه دوستانه به مالیات دهندگان و نه مانع تقلب و فرار از پرداخت. این سوال آمادگی این سیستم در زمان GST راه اندازی شد بیشتر تشدید مداخلات متعدد تغییرات در تعدادی از اشکال قانون و بخشنامه میترا گفت.

"در مارس 14, Nandan Nilekani آمد به GST شورا و ارائه — به عنوان Infosys با این نسخهها کار با دولت در ایجاد و حفظ این سیستم — او گفت که این مدل اجازه می دهد تا انواع مختلفی از تقلب" میترا گفت.

با اشاره به Nilekani را برآورد میترا گفت که تقلب مربوط به تحت اعلامیه منجر به از دست دادن تومان 31,247 کرور بین سه ماهه چهارم سال 2018 و در سه ماهه سوم سال 2019 که شامل بیش از 97,000 شرکت. بیشتر درآمد اضافی از Rs 38,771 کرور از دست داده بود در همان سال به دلیل بیش از حد ورودی اعتبار مالیاتی ادعا می کند که نمی تواند مانع در غیاب فاکتور-سیستم تطبیق.

در عقلانی از پنج اسلب تحت GST میترا گفت که در یک کشور در حال توسعه مانند هند معاف و 5% مالیات نرخ اسلب می شود وجود دارد. بیشتر او گفت که 28 درصد دال می تواند هرس تنها به چند مورد پس از نهایی ادغام 12% و 18% اسلب.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب