هند و چین مرز stand-off: دو کشور تاکید بر نمی اجازه می دهد تفاوت برای تبدیل شدن به اختلافات

مشاور امنیت ملی agnew (در تصویر) و دولت عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی روز یکشنبه صحبت کرد و به هر یک از د

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
India-China border stand-offمشاور امنیت ملی agnew (در تصویر) و دولت عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی روز یکشنبه صحبت کرد و به هر یک از دیگر در روز یکشنبه. (عکس: The Indian Express)

در بیشتر نشانه ای از بهبود در حل و فصل مرزی بن بست بین هند و چین, مشاور امنیت ملی (NSA) agnew و دولت عضو شورا و وزیر امور خارجه وانگ یی روز یکشنبه صحبت کرد و به هر یک از دیگر در روز یکشنبه. آنها هر دو "توافق" که آن را "لازم است برای اطمینان کامل از عدم مشارکت نیروهای نظامی در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در اولین" و "د-تنش از مناطق مرزی برای بازگرداندن صلح و آرامش" هند اکسپرس گزارش شده است.

Doval و وانگ قبلا آشنا در سال 2018 و 2019; هر دو به ویژه نمایندگان کشورهای متبوع خود برای این مرز شد. هند تصمیم گرفتند برای NSA-led نماینده ویژه مکانیزم برای حل و فصل موضوع به دلیل آن احساس وانگ نیاز به توان در یک سطح بالاتر نسبت به قبل از این چینی های چشم انداز.

اخبار مرتبط

هند در امور خارجی وزیر S Jaishankar و وانگ صحبت کرد و به هر یک از دیگر در ژوئن 17, دو روز پس از Galwan دره درگیری میان هند و چین نیروهای نظامی که در آن 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند.

وزارت امور خارجی در آن بیانیه روز شنبه گفت: Doval و وانگ توافق کردند که هر دو کشور "باید تکمیل مداوم متارکه روند همراه لاک در اسرع وقت".

MEA بیانیه ای تاکید کرد که هر دو کشور "باید اطمینان حاصل شود مرحله به مرحله و گام به گام de-تشدید". این بیانیه گفت: Doval و وانگ "دوباره تأیید کرد که هر دو کشور باید به شدت احترام و رعایت لاک" و "باید هر یک جانبه اقدام به تغییر وضع موجود" و "با هم کار کنند برای جلوگیری از هر حادثه ای در آینده است که می تواند برهم زدن صلح و آرامش در مناطق مرزی."

وزارت خارجه چین همچنین "استقبال پیشرفت". هند اکسپرس گزارش با استناد به بیانیه ای از چین وزارت امور خارجه است که طرف چینی توافق برای ادامه گفت و گو و مشاوره و "کامل متارکه از خط مقدم نیروهای نظامی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است".

در مورد Galwan دره, حادثه, در این بیانیه از چین وزارت امور خارجه به عنوان نمودار و تقویم اقتصادی-هند اکسپرس گفت: "درست و نادرست از آنچه که اخیرا اتفاق افتاده در Galwan ولی در بخش غربی چین-هند مرز بسیار روشن است. چین ادامه خواهد داد بصورتی پایدار و محکم حفاظت ما حاکمیت ارضی و همچنین صلح و آرامش در مناطق مرزی." با این حال در این بیانیه چین را تکرار کند آن ادعای حاکمیت بر این Galwan دره. در این بیانیه از دولت هند نمی شمارنده این بخش از چینی بیانیه.

هند اکسپرس گزارش داد وزارت خارجه چین در بیانیه خود گفت: هر دو کشور "توافق" به منظور بهبود و تقویت ارتباط از طریق نماینده ویژه مکانیسم برگزاری جلسات ساز و کار برای مشاوره در مرز مسائل کار برای بهبود اعتماد به نفس-ساختمان اقدامات و "جلوگیری از بیشتر حوادث است که تضعیف صلح و آرامش در مناطق مرزی".

در این بیانیه از هند به وزارت امور خارجی نیز گفت: آنها "توافق" که دو "ویژه نمایندگان خود را ادامه خواهد داد مکالمات" به منظور "اطمینان کامل و پایدار بازگرداندن صلح و آرامش" در هند-چین مناطق مرزی مطابق با موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل این گزارش اضافه شده که نکات نسبت به جلسات بیشتری بین Doval و وانگ در روزهای آینده.

هر دو با صدور بیانیه ای در روز دوشنبه از هند و همچنین از طرف چینی, حال تاکید کرد اجازه نمی دهد تفاوت برای تبدیل شدن به اختلافات. "ما روابط دو جانبه را در برابر آزمون ها و سخت ساخته شده-برنده پیشرفت" چینی بیانیه ای گفت:.

"برای هر دو کشور چین و هند و دستیابی به توسعه و تجدید حیات اولویت بالا است که در آن ما به اشتراک گذاری دراز مدت منافع استراتژیک. هر دو طرف باید پایبند به ارزیابی استراتژیک است که به جای نما تهدید دو کشور ارائه با فرصت های توسعه" چینی بیانیه اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب